Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MARA73" |  vypnout filtr
 
14.08.2019, 15:44
Nevím z čeho je tu taková panika, já tam včera byl, samozřejmě nejsem rád, že se takhle prohrálo, ale jak jsem to viděl, tak góly padaly spíš po tom, co jsme se snažili tlačit do brány a oni nám ujeli a s tím Mazanec moc dělat nemohl. ale řekl bych, že nebyli o moc lepší, což znamená, že oni v plné sestavě hráli proti naší náhradnické sestavě jen o troch líp, takže až my na ně nastoupíme v plné sestavě, neměli by mít šanci.Prostě příprava je k tomu, aby se zkoušelo a testovalo. Tak klídek a myslím, že se ukáže v LM jak na tom vlastně ten náš Hradec je. Já věřím, že dobře. A dotaz na GM, že by bylo super sesadit Martince na asistenta a přivést sem Růžičku mi opravdu přijde jako veliká šílenost, neb jestli se tohle stane, já už na zimák nepáchnu. Neb mám Růžičku v dost podobným vaku jako je Lubina, na Slávii ukázal co umí.
08.04.2019, 22:08
Dva krosčeky Erata před gólem jsou asi vpořádku, je to prostě hroznej sráč a ještě mu to prochází, já blázen jsem ho měl za hokejistu
26.03.2019, 18:03
Dorosl 3:1 výhra a postup na finálový turnaj, velká gratulace a klobouček,
Matyáš Budina všechny tři goly. Dobrá práce chlapci
18.03.2019, 08:43
Já osobně bych toho Erata neřešil, se svým svědomím se musí poprat sám, a ono se mu to vrátí, myslím, že už na něj nikdo nebude brát ohledy jako na hvězdu, je to normální sketa, takže ho brzo někdo pověsí na mantinel a pak ať si brečí a s ním i celá ta poslední osvětlená zatáčka...... Dnes chlapcům věřím a těším se na super hokej. takže HRADEC DO TOHO!!!!!!
04.03.2019, 22:20
Bartošák za mega měsíčně do Třince, info přímo z Vítkovic, ale jen JPP, tak nevím jak se tomu dá věřit
04.03.2019, 21:02
Zdravím, chci se zeptat, v kolik v pátek jede na jih ten správný vlak, plný fanoušků mechova? Když už mě děti ukecaly a já koupil lístky do maštale, ikdyž jsem se zařekl, že už tam nikdy nevlezu, tak si to chceme užít komplet, i s pochodem přes ty zmrdovice.
24.02.2019, 20:02
Lidi, neblázněte, to se prostě stane, já neviděl nic odfláknutého a je jisté, že se nám to už nestame,
i prohry jsou důležité. V pátek bude o to větší motivace přejet Plzeň. Mrzí mě jen ta zranění, je jích moc
a hlavně jsou vážná, což je průser. Hokej to byl parádní. Díky chlapcům za parádní podívanou, i když ne
s dobrým koncem.
24.02.2019, 16:46
No je to děsný ty slinty, naštěstí hezkej hokej, prouhatci zase fantazie, ale navzdory všemu vedeme.

Hradec Ole !!!!
24.02.2019, 14:36
To je jasné, tohle je 100% pravda, nastavení trestů je špatné. Myslím, že za takový faul měla pro Erata taky skončit sezóna, ale taky je akoro jísté, že se tu zohlednilo to, že to je nejspíš Eratova poslední sezona.
24.02.2019, 11:57
6 zápasů se výsměch, pan velký hokejista by zasloužil doživotí, tohle je prostě hnus, bych chtěl vidět, co by se dělo, kdyby někdo takto trefil jeho. Je zajímavé, že v zápasech Komety je to jedno zarnění soupeřů za druhým, čím to asi je?
20.02.2019, 17:04
Zdravím, mám prosbu, děti mě otravují, že by chtěly na jih na derby, dají se někde sehnat lístky a popřípadě kam
si je mám koupit, abych nebyl v úplném obležení jižanů? Děti asi tuší, že je to na dlouho derby poslední, už i děti to tu vědí :-)))
09.02.2019, 19:43
No co se dnes děje ve Vrchlabí? Smajlík Naši mladí řádí
03.02.2019, 21:31
Nepřestupuje Graňák do Zlína? Smajlík Podle mě jejich nej hráč
30.01.2019, 10:23
Ten Láďa Lubina je prostě férovej chlap a ve Sportu nás o tom všechny jen ujistil, nechápu proč se nám tu v Hradci tak nelíbí, jestli to nebude tím, že je to spíš pěknej ksindl, vzor pro jižanskou mládež jako hrom, hmmm to se máme do budoucna na co těšit, naštěstí budou hrát prales a doufám, že hodně dlouho. Nikdy jsem jim sestup nepřál, ale letos už je toho až moc, tak doufám, že půjdou.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.