Mountfield HK

Diskusní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MARA73" |  vypnout filtr
 
09.02.2019, 19:43
No co se dnes děje ve Vrchlabí? Smajlík Naši mladí řádí
03.02.2019, 21:31
Nepřestupuje Graňák do Zlína? Smajlík Podle mě jejich nej hráč
30.01.2019, 10:23
Ten Láďa Lubina je prostě férovej chlap a ve Sportu nás o tom všechny jen ujistil, nechápu proč se nám tu v Hradci tak nelíbí, jestli to nebude tím, že je to spíš pěknej ksindl, vzor pro jižanskou mládež jako hrom, hmmm to se máme do budoucna na co těšit, naštěstí budou hrát prales a doufám, že hodně dlouho. Nikdy jsem jim sestup nepřál, ale letos už je toho až moc, tak doufám, že půjdou.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.