Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Milanius" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Junci v přípravě Smajlík .
Jinak nechme kalhoty na sobě, když brod je ještě daleko. Ono to půjde i přes nějaké drobné problémy a jak tu někteří píšou ať se o hrávají mladí kluci někde ty zkušenosti nabrat musí a čím dřív je získají tím lépe do budoucna.
Zraněným klukům přeji brzké uzdravení a návrat na led. A když pojistit nějakou posilou Tak ten Fleming by se mi líbilo podobně jako některým tady..a jak se psalo mít vedle sebe Nedospěla.. No byl by to asi postrach na ledě ale zase by na jednu stranu rozjelo možná časté vylučování obou a hrát jen ve třech...)).

Ave band ave Hradec.
Dnes pěkná práce) A nájezdy no jsou to přípravné zápasy,tak je mohou trochu trénovat,i když ono je to takové... raději vyhrát v základní hrací době Smajlík
Sorry za zdvojení..
Zápas pěkný na obě strany. Škoda pak těch nájezdů ,ale je to příprava, zkouší se to v ostrém módu.
Kulisa na počet lidi také dobrá a jak píše Jirka - doba dovolených. Ave bando.
Chtělo by to, soupeř k tomu bude hodně důstojný.

Jinak den "D" je tady..) hurá na značky, šály a další nezbytné propriety sebou a naladěné hlasivky.
Ave Hradec.
Tak Kladno bude ještě trochu posilovat:
odkaz

Uvidíme zda přijede i Jarda k nám..
Myšleno Jarůšek..
Přesně tak pro kabinu to není dobrá chemie.

Jinak ano, už se to blíží..dnes jsme ladili formu u Lva..a nakonec jsme si zamávali se Smolim který s kočárkem pejskem a ženou vyrazil na procházku a na Rudu který ještě vyběhával trénink..) .Takže kluci dolaďují suchou formu a za chvíli na led.. Smajlík
Přidávám se ke gratulantům. Tomáši vše Nej zdraví a štěstí a hlasový hokejový apetit.. Smajlík .
Přesně tak Petr Sýkora dobrý plajer a také se připojuji k poděkování, které si zaslouží a přesně jak píše Tučnák na rozdíl od jiných.... . přeji mu ať předá co nejvíce zkušeností mládeži. Ave
Pro mě dnes nejlepší zpráva Smajlík Rudo vítej zdraví i Hodějovice.)
Myslíš že jim to dojde..)),nějak rychle se oklepali.. .
Reakce na bhawks: ...no tak aspoň všichni víme, jak příště volit...že p. Vrbický a další ? ....město za třicet let tak úspěšně pomáhalo sportu, to je až neuvěřitelné, že ? ..judo i kulturistika asi snad zmizelo úplně...dlouhodobě úspěšné lvice se tísní v nevyhovující sokolovně, muži basketbalisté jsou sice v nové hale, ale v profesionálnímu sportu nevyhovujících podmínkách a fotbal, no to je perla, kterou se už jen hořce "bavíme"...fotbal se tu hraje na plácku mezi rozvalinami a ty sliby o výstavbě už nikdo nebere,... že vlastně město zůstalo stoprocentním vlastníkem.a klub mu zbyl..no kdo by za těchto podmínek chtěl do něj něco dávat...prakticky bez možnosti postupu..tak za to si může opravdu jen a jen samo.... ....a hokej, jediný kolektivní sport, který tu dá se snad říci trochu profesionálně funguje a a táhne lidi a snad dělá i reklamu městu (lidé z Nottinghamu jsem asi nikdy jindy nepřijedou ..zůstanou v Praze..sem se dostali stejně jako Francouzi z Rouenu a další, jen kvůli hokeji....)...ale nekteří politici si prostě chtějí dělat body stůj, co stůj...ať jsme vidět, že ? Tak jestli se chtějí ubírat podobným směrem jako ve fotbale, tak opravdu se pak nemůžeme divit, že se tu nikdy žádného sportovního úspěchu nedočkáme a ti, co do něj peníze dávají půjdou jinam..... už i primátor PU by rád prosadil model fungování hokeje jako u rivalů z HK.....tak naši konšelé jestli se chcete vrátit k době kdy v HK nebylo kam chodit na vrcholový profesionální sport, navíc úspěšný...byly to dekády, kdy jsme opravdu záviděli PU nebo i menším městům jako Jablonec nebo Zlín, kde se sport podporoval....a my si tu hráli na salooooon republiky, že to je nejvíc...HK miluji, krásné město....rád bych však, aby bylo i městem sportu. Sorry za plachtu, ale nějak to muselo ven.... kdyby Vrbický a jeho nohsledy si vzali za úkol vybojovat fotbalový stadion...a snažili se na něj sehnat peníze a třeba i nějaké dotace....to by bylo něco....ale néééé ...rozvrtejme, co se dá, že ? Vím, asi jsem naivní a moc fanoušek..
Máš pravdu! Chtělo by se tam jit podivat, až budou zasedat a až začnou kydat z huby ty svoje plky a hrát si na svém písečku a prosazovat osobní zájmy a politikařit. A jak plácnou hovadinu, tak zrovna dostat jednu přes držku, ostatně by to někteří potřebovali preventivně za to co předvádí Smajlík !
Dobrý článek,je vidět že je pan Krásný klidnější a zakousl se do toho odjinud a trpělivěji což prospěje všem..a že má roupy...to ie dobře,ale s pokorou).
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.