Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Milanius" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Už to tu někde bylo. Mluvil o své karieře když nastupoval do Hradce . Tak to bude někde v diskuzi z té doby. Zajímavé čtení o osudu člověka a nemoci co ho potkala.
Lillu ty jsi se rozjela..).

Nicméně Jirka ma v některých věcech pravdu...jen to podává trochu nešikovně,protože ho to štve a pak to zmixuje se svojí náladou a vyzní to jako, ze jen kritizuje...

Repre doufám prožívá restart, který je potřeba napříč i celou extraligou ( tak jako to začalo v u nás
V HK) aby bylo nejen z čeho brát mladé kluky ale aby se ta koncepce celkově změnila. včetně a zaplať pánbůh změny i nahoře co řídí hokej u nás Lener a spol. .

Omlouvám se za drobné chyby.

Ave bando.
Reakce na LvíSrdce: Proti Kanadě to bylo prakticky bez šance oproti dnešku.Po dnešku holt poznáváme jaké to je když je strážce zařízení někdo jako byl svého času Kaštánek.Velikánská škoda mít na lopatě rudochy a nakonec nebrat výhru.Zápas to byl jako ze Švédskem.Je to paradox,že první a poslední špíl byl v top kvalitě odehrán.I tak patří chlapákům dík,že v drtivé většině zápasů to byla,alespoň pro mě radost .Nedoveze se nakonec žádná placka,ale rozhodně je na čem stavět a má rozhodně smysl v téhle práci kolem nároďáku pokračovat.I když je smutný jak to pro nás dopadlo nakonec tak byla opravdu radost vidět zase od nás takový hokej.Možná to může být pro náš hokej daleko větší výhra než ta zlatá placka,která necinkla. A HEROnek?Nemohlo být jiné volby.Tenhle kluk je obrovská devíza do budoucnosti a doufám,že ještě něco přidá v dalších letech na své hře.Sleduji jeho zápasy tam i onde a jeho hra přináší mnoho krásných momentů.Tohle je prostě bek z velkým citem pro hru,přehledem a na takové náš hokej čekal dlouhé roky.Našemu hokeji můžeme přát jen víc takových. Fildo zaslouženě si dostal za svoji práci tak vysoké ocenění!!!Makej na sobě dál poctivě a i ty poháry budeš zvedat nad hlavu nejen jednou a doufám,že i v národním dresu. Mimochodem...prakticky nezaznělo,že ten kluk vzešel z královehradeckého hokeje?Ale o Plzni bylo při zápasech slyšet hodněkrát. :)) A to mnohdy většina z nich ani právoplatným odchovancem Plzně není snad jen vyjma Kubalíka. :)) Tak Fildo ať se ti v kariéře daří a na nároďák ať je ještě lepší pokoukání jako na letošním MS.
Smajlík Smajlík Smajlík
Hronas dnes dobrý, škoda ze mu to tam nepadlo a jiným..šance byli pěkný. A přišlo mi to dnes lepší než včera s Kanadou ... . Celkově mám z kluků radost i když to nevyšlo, potencial tam do budoucna rozhodně je. Ave bando.
A to už tady někteří psali Hynek Zohorna versus Vrána není co řešit.. ale možná jsou nitky za které někdo tahá a o kterých psal i p. Bukač..těžko říct a Bedna to napsal dobře.
Komentář Bedýnky:
odkaz
Opět neprofesionální politikaření do kterého se zatahuje něco co funguje aby se "politici" zviditelnili. U většiny z nich diletantismus a tahání si trika a braní si "rukojmi" pro prosazování svých zájmů a skrytých aktivit.
Taky jsem to četl, zatim asi pro ně nejzajímavější příchod z mého pohledu.
A návrat "dobrého holuba" Tronči, tak snad jim nebude narušovat svým po hokejovým přístupem morálku a nově vznikající morální kodex... Smajlík
Překvapivě včera Itálie a Anglie.. čekal jsem spíše výhru Rakouska a Francie.. . No a dnes opět soupeř se kterým to bude úplně jiný kafe. Vyhrát a zůstat v Bratislavě. Ave bando
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.