Mountfield HK

Diskusní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Milanius" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Na jednu stranu máš určitě pravdu Ale ono Neznamená že když se hráči drží v první nebo v druhé lize že se mu bude dařit v extralize potažmo playoff samozřejmě vyloučit se to také nedá.

To jestli realizační tým zareagoval dobře nebo špatně těžko hodnotit nejsme s nimi v kabině nevíme jaké jsou plány nebo co to umožňuje nebo neumožňuje.

Ale napsat jestli člověk čekal nebo nečekal něco víc nebo míň tak to také není tak jednoznačné. Já jsem čekal že se změní hokej od základu přijde jiná koncepce a podobně to se také stalo a Děje se a myslím že úspěšně ( včetně Vrchlabi i to bude potřeba do základů ) . A jaké to začne přinášet výsledky No nevím jestli to hodnotit hned takto to v první a ještě nedohrane sezoně , myslím že to chce ještě nějaký čas a uvidíme myslím, že Bednář na to dostal od pana Krásného v horizontu 5 let.

A nechci za tento můj názor schovávat naše současné hokejové výkony jen se na to snažím koukat s určitým nadhledem.
Reakce na Leoš101: Spoustu věcí zde bylo již napsáno a dá se asi spíše souhlasit. Kamarád Milanius to taky napsal hezky. Malovali jsme si všichni vzdušné zámky. I já žiju v další sezóně ve svém snu, který prostě ne a ne se splnit a tak zase příští rok budu snít dál. Takže kde začít. PO dělá brankář. Vždy jsem byl ten, který více přál Maxovi. S jeho příchodem jsem se uklidnil, protože jsem nevěřil, že by Pavelka mohl být tou skutečnou jedničkou a úspěch postavený na něm jsem neviděl. Bohužel Max roli jedničky pro PO nezvládl v hlavě, což je po mě zklamání. Za góly asi nemohl, ale „chytit něco navíc“ tam není. Proto je čas momentálně pro Pavelku. Otázka je, jestli je schopen najít on motivaci v hlavě, pomoci Hradci. Šušká se, že má podepsáno ve Vítkách a může trochu trucovat ve smyslu “Aha, tak teď jsem Vám dobrej“. Zároveň nechápu, proč u nás trenér gólmany nestřídá, když prakticky ze dvou střel dostanou dva rychlé góly. Nějaký impuls pro nastartování. Ale to se dělo i v zápasech základní části.Nerozumím. Kdysi tady Řízek rád používal pojem „Play Off hokej“, který jsme za jeho éry neuměli, ale bohužel evidentně i po šesti letech ho stále neumíme. Brnu stačí partička psychopatů (Čermák, Němec, Gulaši, Zaťovič včele s megapsychopatem Eratem), kteří nás dokážou dokonale rozhodit. Zároveň to má Liborek neskutečně ošéfované na všech frontách. Včera nepochopitelné. Minimálně dvakrát faul na našeho hráče, zvednutá ruka rozhodčího, následuje bitka a tresty jsou najednou ve prospěch Brna. To mi hlava nebere. Trochu musím souhlasit s jedním přispěvovatelem, který tady sice kdysi dávno zpochybňoval moji inteligenci :)) ale potřebujeme trenéra „hajzlíka“, který dokáže ten PO hokej hrát. Slušnost tady jde stranou. A do příští sezóny sehnat jasnou jedničku do brány. Mít dva stejně kvalitní či „nekvalitní“ gólmany asi není ta správná cesta. A co se týče naši hry, Brno na nás hraje, to co jsme asi chtěli hrát my. Napadat ve dvou a vzadu hrát z dobře organizované obrany. A naše přesilovky hrůza děs. Radši nehrát. Hrajeme lépe 5 na 5. Zázraky se dějí a naděje umírá poslední, ale ty růžové brýle je potřeba asi sundat. Jestli chceme uspět nebo alespoň odejít z PO se vztyčenou hlavou, tak se musí změnit úplně vše. Otázka je, zda za dva dny jsme to schopni změnit. Dnes už každá nemoc se dá prakticky léčit a třeba by pomohla léčba kmenovými buňkami. Bohužel naše kmenové buňky pomáhají teď v jiných klubech. Jedině Hradec a to navždy!!!
Diky , že jsi to po mě přečetl Smajlík , když vím, jak máš rád psaní bez chyb ). Ať se daří a doufám, že tvůj nový výtvor zazní brzo v hale Smajlík ! Ave bando.
Reakce na PINQIN: Toho negativismu tady je... částečně i oprávněně - třeba v koncovce jsme fakt jaloví a nedůrazný. Malátnost některých jedinců (v Miškářově případě dokonce dlouhodobě) mi taky pije krev. Přesilovky máme hrůzný v podstatě celou sezónu, Maxwell jako jednička mě teda taky dlouhodobě nepřesvědčuje. Pocaď ok. Ale taky je potřeba uznat sílu soupeře - sakra vemte si, jak nadupanej kádr ta šlichta má, kolik reprezentantů, hráčů s bohatýma zkušenostma, často ze zahraničí. Ta kvalita tam prostě je, bezesporu, navíc tihle hráči vědí, kdy si mají pomoci menším či větším faulem, a protože zatím vždycky brzy vedli, neztrácejí klid a nejdou do toho bezhlavě, jako mnohdy naši... A nezanedbatelným faktorem je i zákulisní síla soupeře. A na druhé straně - nohama na zem a vzpomeňme, kde jste většina viděli tenhle náš kádr před sezónou. Dojíždíme na nezkušenost, umíráme na krásu - hokeje jsou to pěkný, šlichta to holt umí hrát, marná sláva. A v neposlední řadě ta marodka, žejo... Nic ale ještě není hotovo, byť teď taháme za výrazně kratší konec špagátku. P.S. Přirovnávat Martince k "věčně neúspěšnýmu" Jandačovi, když ještě nemá dotrénovanou ani první sezónu, to je kumšt, sorryjako :)- P.S.2 A vůbec mě tady rozčilují ty pokusy o kastování fandů (na různé sluníčkáře, tleskače apod.) - chápu že takovej Lorna tu potřebu má přímo patologickou, ale od některých jiných mě to celkem překvapuje...
Smajlík
No myslím, že Většina z nás tady měla radost téměř z celé základní části až na ten závěr který se nepovedl. Byly tady zápasy kdy jsme hráči vynášeli do nebe Byly tady zápasy kdy se nedařilo nicméně získali jsme z toho 4 místo. Ano možná a kdyby mohli jsme hrát Třeba proti Olomouci ale většině tady je jasné že pokud se chce hrát o něco víc tak se musí porazit každý.
To že jsem včera napsal že playoff vidím jako velmi příjemný bonus.. Ani jsme ho hrát nemuseli vzheldem k tomu že se tady začalo budovat něco od základu Sami jsme byli přece tak nějak smířený s tím že se budeme pohybovat někde v polovině nebo i pod polovinou tabulky. Nicméně vyvinul se to jinak a hráli jsme jak jsme hráli a Dostali se do toho jak říkám bonusu PO . Nicméně jsem tím nechtěl říct že to play off máme hrát tak jak ho hrajeme když už jsme se tam dostali tak opravdu jsme ho a máme ho hrát tak jako jsme hráli zápasy kdy se žralok a makalo se tak že jsme v podstatě poráželi jak týmy ze špičky tabulky tak i ty pod námi. To se bohužel ani v jednom zápase nestalo Takže za to je určitě ne chválím a nesměju se na ně nechci říct že nebojují ale i k těm bojům je potřeba přidat opět nějaký ten bonus a něco navíc což předvádí jen pár hráčů o kterých tady většina píšete a myslím že celkem v rámci toho jak tomu rozumíme objektivně.
Co na tom vidím řekněme pozitivního že nám to ukazuje kde jsou mezery A na čem příští rok zapracovat a na co se soustředit.
A máme před sebou ještě dva zápasy na ledě soupeře.... .

Omlouvám se za některé přebrepty ale zprávu do mobilu diktuji takže predikce slov a čárky moc Neřešte...)
Ave Hradec
Souhlas Pospíšil je na tom nejlépe a dokáže pochválit a zkritizovat každého. Líbí se mi jeho komentáře. A ten zbytek je většinou jak píšeš. Jinak jak jsem psal včera...dva góly z přesilovky jinak bojovný a jak píše mimo jine Lilu naší mladaci se otlučou v play off a ono to půjde někde se to budovani týmu pro další roky musi projevit. Smoleňák za mě dobrý dělá co umi. Dnešní zápas bude vypadat zase jinak )! Jinak i kdyby to nevyšlo tak cíle se letos po te přestavbě daří plnit a tohle je krásný bonus..)! Ave Hradec Ave bando.
Co dnes napsat...? Dva góly z přesilovky.. . Zápas bojovný...chybělo štěstí...tyč od Koukyho... . První zápas, zitra znovu a bušit do nich. Smolda jim leží v žaludku...,ale ono to půjde věřím . A Erat.., ten se v tom utopí sám, možná že je dobře, ze je vybrečený. Ave Hradec, ave bando.
Ave bando čeká nás ještě 40 min. A vzhledem k.tomu co tam máme (ať z jakýkoliv důvodů) se zápas může vyvinout jakkoliv). Takže fandeme mladochum a drzme jim palce. Ave Hradec
Začátek dobrý ale bohužel ty přesilovky jak tu píšete jsou opravdu takové bez toho driveru. Je to škoda protože ten Liberec do hratelné pak jak napadaly ty dva góly.... nedá se nic dělat jde se dál
Ave Hradec
Někteří lidi nejsou soudní..a nejsou schopni to vidět v širších souvislostech...vidi si tak maximálně do korytka a do ledničky, na stole jim leží blesk a jsou ředitelé zeměkoule... . Dnes by to mohlo být za 3 body a když to bude i za menší počet bude to ok. Ave bando
A Erat je dobytek a NE pan hokejista. Smajlík
Reakce na PINQIN: Litvínov včera nebyl důstojným soupeřem, při 5 na 5 byli neškodní, až odevzdaní... Naši kluci to vzali za správný konec, nasypali to tam hned z kraje utkání a pak už to jen dohráli a pošetřili síly - v Liberci budou potřeba. Je radost sledovat, jak vyladěná je obrana. Jen mě osobně dost dráždí, že ve 4. útoku hraje sedmý bek, místo aby tam ohrávali nějakého našeho mladého útočníka (Dvořáka, Jiráska, Poppela, doplňte si sami...) Prouhatci včera opravdu mizerní, obecně je ta úroveň extraligových sudích k pláči, čest výjimkám... Nedivím se tomu Šindlerovu úprku, nevybral si dobré utkání k návštěvě, včera ho za výkon jeho oveček - či spíš zeber - nikdo po ramenou plácat nemohl... Jo a podíval jsem se na zákrok toho ukňouranýho dobytka se zatmaveným plexi. Brrr, to je hnus, to jde mráz po zádech... Rychlost, vytrčený loket - ať mi nikdo netvrdí, že takhle zkušený hráč nevěděl, co dělá! Právě naopak! Pikantní je, že takhle zrakvil Havránka, mládežnického reprezentanta a brněnského tuším odchovance, co je v KV na hostování. A co je zarážející a alarmující, jak Zábranského šlichtě podkuřují média - o zamlčení Záruby a ČT už se tu psalo, hokej.cz strohé video, na FB ani zmínka - každopádně pěkně se to srovnává s tou mediální štvanicí, co nastala (v podstatě hned) po Koukalově relativně (oproti Eratově včerejší chlívárně) neškodnému seknutí do boty přisáté rumunské šlapky... Uvidíme, zda se k této probrněnské korektnosti připojí i Ujčík, za mě je to na 5+ utkání stop. *5*
Tak tohle mě dne rozveselilo "přisáté rumunské šlapky... " Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.