Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "StepCloser" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
No, mozna by fakt pomohlo neskladat tym primarne z luzru, co vypadnou hned v play off. Kdo tam ma mit tu viteznou mentalitu? Tenhle vyber Varu, Brna, Sparty a Pardubic je proste takovy, jaky je. Bez Kubalika s Cervusem by nebylo ani to CF. A kdyz uz se zranili Chytil se Sedlakem, tak tam meli byt hraci, kteri sezerou led. Moc jsem jich tam nevidel. Ale treba uz ani zadne takove v Cesku nemame. Kazdopadne, letosni vysledek me neprekvapuje. A za celou dobu jsem se do toho fakt nebyl schopen dostat. Chladne mistrovstvi.
Tak se vyjádřili, že to absolutně nechápou a je to všechno čisté. Pak ovšem absolutně nechápu Pospíšilova slova, že Koch byl faul, protože nechtěl hrát puk. Ty vado, tak si vyberte, která platí, protože obě nemohou...
jj, co na to toho Voženílka říct... Baví mě Záruba: "Tak tohle vůbec nechápu..."
A v tom je skrytý celý problém těhle Voženílků a těhle komentátorů.
Mohli vzit novacka roku v extralize, ne?!? Smajlík
Chytil a Sedlak byli dva ze ctyrech hracu, na ktere se dalo fakt koukat (Cervenka a Kubalik jsou ti druzi dva). Bez nich to vidim blede. Bud se protrapime ke konci max ve CF, nebo to tym naopak semkne. Pral bych jim to druhe, ale obavam se, ze nastane to prvni.
Uz jsem pochopil ten masterplan s Vejmelkou. Nastoupi misto Sedlaka v prvnim utoku.
No jo, ale o tom to celé je. Dostanou se tam hráči, kteří na to nemají, ale jsou ve "správných klubech". Vždyť i ten třinecký Jeřábek, co se nakonec nedostal, by byl lepší. Ale ne.
Jediní, na koho se dá dívat, je Kubalík, Červenka a Sedlák. Hrubce už prosím ne, hlavně že Vejmelka sedí. A zbytek ansáblu, pár dělníků se snaží, ale některé rádoby hvězdy těžká bída. Dneska jsem si při tom našel hokeji dokonce i zdřímnul.
Já tu debatu začal slušnou otázkou, jak to mají ostatní, abych to porovnal s tím, jak to mám já. Prosil jsem hned na začátku, aby mě za to nikdo nekamenoval. Většina mi odpověděla velmi slušně a s většinou jsme se shodli na vzájemných pocitech. Nechal bych to u toho. Letos zažíváme novou situaci - jak se emočně přemostit z vlastní silné zkušenosti do fandění celku, který se začal tvořit zatímco jsme ještě hopsali na stadionu. Není třeba v tom hledat nic víc.
Proč mu zbytečně nadáváš? Byla to slušná odpověď na mou slušně položenou otázku.
Je to jen jeden stejný rozhovor. Buď ho idnes osekal od ujišťování plzeňáků, nebo plzeňáci upravili idnesácký rozhovor tím, že to tam naopak přidali. To je zjevné. Byl jsem zvědavý na to, která verze je správná a kdo ubíral nebo přidával :-)
Plus Košťálkové, Hrubcové, a třeba Tomáškové. Smajlík

Dívat se fakt zatím dá na ty tři, cos napsal, plus možná Chytil.

Každopádně jsem rád, že nejsem divnej a více z nás to má podobné. Je to taky koneckonců poprvé, co jsme hráli do konce dubna - emoce, které jsem měl na stadionu nebo u přenosů byly tisíckrát větší než teď. Jsem nepozorný divák, rozhodně ne fanoušek.

Ale třeba se do toho ještě dostanu. Uvidíme.
Schválně si přečti i tu plzeňskou verzi, a pak napiš, jak to na tebe působí.
Díky chlapi! Potěšili jste mě. Smajlík
Heleďte se, mohu jednu otázku? Jen mě za ní neukamenujte Smajlík

Každý rok jsem se na MS těšil, ale letos se do toho nějak nemohu dostat. Možná je to proto, že jsme ještě před dvěma týdny hráli, nebo že tam nemám žádné hráče, kterým bych jinak nějak fandil. Prostě to letos zatím není ono.

A ta otázka: Jdem divnej, nebo to máte někdo podobně?
Jako ze Plzen si tam dopsala vsechny ty veticky o tlustych carach a soustredeni jen na Plzen?
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.