Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "StepCloser" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Mimochodem, to první dávání hodinek Pešánovi (Vrána s tím začal) teď dostává úplně jiný význam a náboj :-)
Už to pomalu leze ven...

odkaz
Mě snad ani není smutno… jen taková rezignace michaná s naštváním.
Je to děs.
Škoda, že se letos nesestupuje. Mělo by to grády: USA, Kanada, Švédsko, Česko. Zachránila by se Itálie a Británie, Norsko a Finsko.

Letošní finále: Slovensko-Německo. O třetí místo Švýcarsko-Lotyšsko. :-D Ve čtvrfinále konec pro Dány, Kazachy, Bělorusy, a tým ROC.
S tím: “ Do play off ze skupiny samozřejmě postoupíme a pevně věřím, že tenhle tým má takovou kvalitu, že v něm půjde daleko.”, bych si úplně nefandil. Myslím, že je docela reálné, že společně se Švédy a Brity budeme mimo PO :-) PS. Takové výsledky na MS jsko letos nepamatuju.
To zas před mistrovstvím bylo keců...
Tak hlavně je to o tom, že GM celou dobu říká - sejde se představenstvo a tam se to vyřeší. Pak se sejde představenstvo a rozhodne se, že nic řešit nebude, protože čeká, až to vyřeší vláda/svaz. Tohle rozhodnutí mohli mít už před dvěma měsícema, a nemuseli napínat...
Myslím si, že hokejku do toho zahrnou, protože to tehdy s ní vyjednávali (že máš koupit fanouškovskou registraci jen pro svůj klub). Nicméně, jsem trochu rozčarovaný z celého přístupu...
Mě teda spadla. To by bylo už lepší, aby nepsali nic. Jak to tak vidím, budeme v nejistotě tak do 7. září, a pak budeme mít celé tři dny na rozhodnutí, co a jak.
Četl jsem teď ten kousek rozhovoru na iSportu s feťákem z jihu a z toho mála co tam je volně musím říct, že mi ho vůbec není líto. Absolutně žádný postoj sebereflexe, líto mu je jen, že ho chytli a že dostal trest, který považuje za nepřiměřený. Doufám, že mu ho nezkrátí.
Jo, to jo. Dva ku jedné. To jen Jandače bych neuměl ohodnotit, ten by byl 1,5 ku 1.
Ten, kdo jich bude mít více, bude B, to je jasný Smajlík
Bráchové Martincové budou spolu závodit, kdo bude mít více hráčů ze Sparty! :-)
Letos šetřil a sezónu "pustil", a uvědomili si, že s přímým sestupem by bez mohutného posílení byli příští jaro zpět v Chance lize. No, a Madeta zdraží výrobky Smajlík Smajlík Smajlík
Tak já začnu:

Henri Kiviaho, Štěpán Lukeš

Jérémie Blain - Richard Nedomlel
Graeme McCormack - Filip Pavlík
Radim Šalda - Bohumil Jank
Petr Kalina (Michael Gaspar)

Aleš Jergl - Christophe Lalancette - Radek Smoleňák
Kevin Klíma - Lukáš Cingel - Vladimír Růžička
Jakub Orsava - Jakub Lev - Jordann Perret
Kelly Klíma - Petr Koukal - Radek Pilař (Jan Veselý)
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.