Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Filtr: výpis příspěvků uživatele "prasivydedek" |  vypnout filtr
 
123456789>
Rosandič-Pavlík.F Cibulskis-Gaspar Čáp-Šalda Vána Zámorský??????? Nedomlel,Linhart zranění,no je to na pováženou...
Hodil by se bohužel ....Hrbas Bolka
Ten kluk by se tady nechytl proto jim leze do řiti,malý bezkontaktní,střelu má ale Zámek Káca i Rosa jsou jiný level..
Je holt kluci musí makat
Piche..„Pardubice jsou pro mě velkou výzvou. V případě úspěšné zkoušky chci ukázat Mountfieldu, že udělali chybu. Do Dynama jsem chtěl jít už v průběhu minulé sezony, ale hradecký klub si řekl o velkou částku nebo o práva na jiné hráče, což Pardubice nemohly akceptovat. Jsem rád, že teď se k týmu Dynama mohu připojit, a že o smlouvu mohu zabojovat právě tam," uvedl Piché.
Matějda Vrchlabí Dvořka Liták
No řekl bych nejméně zajímavý ze všech učastníků turnaje
Perník finále získal 5 bodů,Chabarovsk o trětí získal 4 body HK o páté získal 3 body
Souhlas každý si může psát co chce ne každý je sluníčkář,pokud je to bez urážek proč nenapsat i pesimistický názor,když je za co chválit chvalme když se mě něco nezdá proč to nenapsat,každý jsme jiný každý máme na určité situace jiný názor...
No i nájezdy prohráli už potřetí Smajlík Smajlík
Žádné sluníčkaření s těma šulinama je velká ostuda 2-7 prohrát,at je sestava jaká je..
Přál jsem si co nejsilnější sestavu a vyhrát ten jejich podvodníkturnaj,už za to co předvedli před týdnem,chápu trenéři zkouží tak budeme držet palce no..
Golmani to je cajk, obrana Čapíno,Vána do první ligy,Gaspy se bude stále zlepšovat a Šalda oproti lonsku povyrostl, Pilař, Matějda,Miškář i Berčus asi zase níž na extraligu to není,i když Honza se občas bojovností hodí,Chalupa na hraně turnaj mu nevyšel,Vopelka no tak 4 lajna s odřenýma ušima,velká radost z Kubíka a Jergla tyhle kluci to jsou posily,tým vypadá dobře a ještě nehrál Matěj s Cingim,Paulovič ten hodně ukaže už tuhle sezonu..
Velká okurkovka koukám
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.