Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "prasivydedek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Jinak tipuju toho Žejdla
Škoda že Vincek tady nechtěl být,už od léta se to tajilo,lonská sezona mu vyšla
At se mu daří klukovi,táhlo ho to domů tak je tam,záleží na tom jestli se chytne
Výborně všichni dnes,obvzlášt Mazi,za to může Růža Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Vincour ven,Smoly Zámek Kouky budíček a to kurva rychle
Devítigólový debakl Vítkovic v Karlových Varech přinutil šéfa ostravského klubu Aleše Pavlíka k okamžité reakci.

Za sebe osobně a za celou organizaci HC VÍTKOVICE RIDERA prosím všechny fanoušky, partnery, sponzory a vůbec všechny příznivce a ty, kterým záleží na vítkovickém hokeji, aby přijali mou hlubokou omluvu za to, co se dnes odehrálo na ledě v Karlových Varech.

Hráči a trenéři měli tento víkend na to, aby dokázali, že si vítkovický dres a svou pozici zaslouží a ukázali, jak dokáží bojovat za Vítkovice. Bohužel výsledek jsme viděli sami.

Jsem rozhořčený. A jsem také naprosto zklamaný, při vědomí, kolik úsilí, energie a peněz vkládám do toho, abych zachránil Vítkovice a zachránil pro Ostravu extraligový hokej. Pak všichni vidíme zápas, jako byl ten v Karlových Varech… Takto se za Vítkovice a o extraligové bytí nebojuje, v žádném případě. Proto jsem nucen, navzdory mému předchozímu vyjádření z tohoto týdne, přistoupit k radikálním řezům už nyní. Ještě před nedělním zápasem v Hradci Králové.

Hráči za výkon v utkání ve Varech obdrží trest v podobě interní klubové pokuty. Trenérskou otázku momentálně velmi aktivně řeším rovněž a o jejím definitivním řešení bude v nejbližších hodinách rozhodnuto. V každém případě bude v Hradci Králové vést tým nová trenérská dvojice a je jen otázkou, zda se bude jednat o nové duo, které bylo v případě potřeby připraveno převzít tým od následujícího úterý, nebo zda to bude přechodná dvojice z rezerv klubu jen pro toto nedělní utkání.

Ještě jednou se hluboce omlouvám všem vítkovickým příznivcům.
Dynamo Pardubice ukončilo spolupráci s Jaromírem Kverkou

Na základě špatných sportovních výsledků rozhodlo představenstvo klubu o ukončení spolupráce s Jaromírem Kverkou.

„Současný stav sportovního úseku i neuspokojivé výsledky A týmu nás přiměly k personálnímu zásahu týkajícího se zodpovědné osoby,” uvedl generální ředitel klubu Martin Sýkora.

Sportovní úsek bude nyní řízený v kooperaci Dušana Salfického, hlavního trenéra a skauta klubu.
Tady je to napůl bud sluníčkář nebo negativ,ale ono ted není za co chválit,každý si může přeci svůj názor říct, ne však urážet,já chodím na hokej a celkem pravidelně 45let,a někdy je mě smutno z toho co se děje na tom ledě,ještě at nezapomene kotel hanit Růžičku to určitě všm pomůže...
Nechápu že ho nezkusí...Ten kluk odkaz
Nalejme si čistého vína,kdo z nás fanoušků má takový plat jako s prominutím ty naše impotentní lemry,za takové výkony s mnohem menšími platy by jsme dávno byli vyhozeni,trejdy trejdy a pokuty co s nima,hráči se nestydí těm je to jedno alespon to tak vypadá,a nějaké prohlášení do medií vezmeme si z toho ponaučeni??? at jdou stím do prdele...
Trejdy trejdy a trejdy v utoku,nic jiného nezbývá,tahle impotence je flustrující...
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.