Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Já se taky nechci prát, bylo myšleno spíš jako metafora. Co se týká Perreta a hry našich kluků v nové sezóně, tak souhlasím s Tebou a věřím, že to bude zase požitek od výborný party na ledě i mimo led. Nic než Hradec!!! Smajlík
20.05.2019, 21:26
Nojo klasika, Perret si ještě u nás nešťouchnul do puku a už je na black listu Smajlík . Zámek taky hrál zpočátku osmýho beka a do něj šít nebudeš? Nezlob se (a nebo se klidně zlob), ale plácáš....sorry jako.
Perret bude dobrej, to vím.Vždycky se mi líbil jak hraje. Bude se nám krásně hodit do nastoleného stylu hry... předváděné v minulé sezóně. Rychlost, dravost a vůle vyhrávat. To, že se mu nepovedlo MS a co? Francii se něco povedlo? On tam nejel jako ježíš spasitel, co dá 10 gólů za skupinu či?

Nemalujte čerty na zeď.
Tenhle tým bude mít zas koule a bude bavit jako loni. Vím a citím to..
Počkejte půl roku a pak házejte soudy.
20.05.2019, 20:54
Co na to dodat jak víš, že je horší když neodehrál ani minutu. Když vás čtu začínáte být tradiční a ještě tradičnější. To, že nehraje je volba trenéra.Frantíci nic nepředvedli a to tam měli pár hvězd. Ale logicky za to může Perret, protože sedí na lávce a nehraje a má formu v hají. Fakt se co tu občas už nedá číst.
Perret se takticky šetřil na ligu,klid Smajlík Smajlík Smajlík
ale nebude , tak bude hrát třeba Bergis, Myškář, Kubík, a frantík bude sedět..... Martinec je soudnej a nemá problém hráče vyndat
20.05.2019, 18:55
No, přímo jemu už ne, protože se nevešel už ani tam do sestavy, což vzhledem k tomu jak byl marnej se nedivím. Smajlík Smajlík

Každopádně pošleme pryč Bezucha a přivedeme mnohem horšího Perreta, to mi hlava nebere. No zatím náš SM alias spasitel neukázal zhola nic. Smajlík
Perret bude obrovský průser...
rychle koupit nějakého Anglána Smajlík ...
20.05.2019, 18:37
Co se nepovedlo Peretovi s Pce tak se mu to povedlo s reprezentaci
Francie spadla Smajlík
Lotyšsko zatím pecka,ještě pár minut zbývá Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.