Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "StepCloser" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Frigo:

Všichni tři brankáři dnes podali fantastický výkon. Chtěl bych ještě vyzdvihnout trenérský štáb Litvínova, který při zranění Patrika Bartošáka signalizoval rozhodčímu, aby přerušil hru. Bylo to velmi pěkné sportovní gesto. Soupeři k vítězství gratuluji.
Takhle bych si přál naše dresy...

odkaz
Nečekali, no. Byla to improvizace poté, co se jejich hráč nemohl zvednout a doklouzat na střídačku. Škoda, že byli naši tak překvapeni, mohli je krásně udělat. Zkusili to, nevyšlo to. Trhat hlavy nebudeme, příště se poučíme.
Kdo neriskuje, nic nezíská. No.
Četl jsem teď dotaz na GM ohledně občerstvení, že langoše už nebudou :-) Ty zrovna nejím, ale docela je škoda, že občerstvení má teď pod palcem jedna jediná firma se stejným sortimentem všude. Dřív jsem věděl, u kterého stánku mají lepší tohle a u kterého támhleto. Někde měli věci, které jinde neměli a tak dále. Sjednotit to do jedné firmy je výhodné asi jen pro tu jednu firmu - viz monopol. Škoda.
To je trochu tvrdé. Nechtějí ho kvůli penězům, který by museli zaplatit. Herně na tom tak zle není. V přípravě mi přišel lepší než některá esa typu Zachar :-)
Ja se s podekovanim take pripojuji, dekuji kancile :-)
No, mě zaujalo něco jiného:

Mountfield měl v předchozích dvou vystoupeních v zemi helvétského kříže problémy s hrou v oslabení, která tentokrát zvládl výborně a dokonce v nich dvakrát sám udeřil. Na otevírací kuriózní trefu Mislava Rosandiče takřka přes celé kluziště navázal ve třetí třetině Jan Eberle, jenž zvyšoval už na průběžných 4:1.

Na to, že Rosa hraje kdesi v ruské zadnici, je to docela fajn, že se za nás kuriózně trefil.
Patrik prodělal nemoc, v pondělí se začal připravovat a celý týden ho teď čekají dvoufázové tréninky. Tohle je taky důvod, proč neodjel do Švýcarska, marodil dva týdny,“ vysvětluje Kmoníček.

Klub odehraje od středy do soboty tři zápasy proti Zugu, Ženevě a Ambri-Piottě. Bartošák si v týdnu nejspíš zachytá za partnerský Kolín. „Nejde o žádný trest, aby to někdo nepochopil špatně, potřebujeme, aby hlavně trénoval. Ve Švýcarsku se hrají tři zápasy ve čtyřech dnech, tam tolik prostoru na trénink nebude. Chceme, aby byl Patrik připraven na příští týden, aby mohl chytat. Stále platí, že jsme ho brali jako výraznou posilu,“ pokračuje pro isport.cz hradecký generální manažer.
Tak ale čteš blbě no. Kmoníček to říkal jasně a o zdravotních důvodech neodjetí do Zugu tam nic nebylo.
“Jsme lidi, každý má právo udělat chybu. Zase bych to nezlehčoval. My dřeli celý rok, abychom došli do semifinále, kde se stalo tohle. Kdyby to měl jeden hráč, mávnete nad tím rukou. Když to mají všichni tři údajně náhodně vybraní? To je výsměch hokeje, když mají všichni tři vybraní pozitivní test na cokoliv. Jedno, jestli to bylo po prášcích na bolení hlavy nebo si vzali cokoliv jiného. Každý má právo udělat chybu, ale nevím... Je to zvláštní, nechápu to. Ještě, když se to neřeší, tresty nepadly. Řešilo by se to stejně, kdyby se to stalo v jiném týmu? Nevím. Teď je to jedno, těžko se mi to hodnotí.“

On si fakt myslí, že se to neřeší? A jiný klub by se to řešilo? Smajlík
Ani v létě bez hádek? :-)

Jedna hokejová: Když si všímám, jak kluby posilujou a koho berou (naposledy dneska Plzeň Kanaďana), musím se smát, jak nás Záruba a spol tepali při finále, že za nás hrajou jen cizinci.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.