Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "StepCloser" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Děkuji za sdílení rozhovoru. Oli hodně dozrál, moc pěkný rozhovor. Smajlík
Nebo: “meli bysme se starat o vlastni kauzy (doping)…” Jak to tam musi napsat - coz se nemuzeme divit, maji takovych kauz, ze se v tom tezko orientuji.
Kdykoliv sem nějaký Pardubičák převlečený za Hradečáka napíše, musím se smát. Ještě se musí hodně učit, aby to nebylo tak okatě poznat...
Dědek už zase šňupe?!?
A jede v tom dál…

odkaz
Necas zatim absolutne muz zapasu (1+3).
Neuveritelny hokej.

Od Rutty prasarna.

Trochu z jiného soudku... Přečteno na Threads:

Pardubické Dynamo spustí prodej pernamentek na sezónu 24/25. Nejdražší kategorie za 13900,- což je více než člověk zaplatí na Spartě 9400,-. 🫣 (oboje v případě nákupu zcela nové). Kvalita kádru ceně odpovídat nejspíš bude, co se týká zázemí arény tak to ani zdaleka ne 🤷♂
Oksi

Pro nový ročník si tak hledá nové angažmá. A při odchodu z Hradce zmiňoval, že by se jednoho dne návratu rozhodně nebránil. „Zatím nevím, co mě čeká. Možná Hradec bude jednou z variant. S generálním manažerem Alešem Kmoníčkem jsem mluvil během sezony. Možné je všechno, uvidíme. Teď se soustředím na mistrovství,“ uzavřel Oksanen.
Lantoši má za sebou přitom fantastickou sezonu: v Mladé Boleslavi suverénním způsobem ovládl týmové bodování, v extraligové produktivitě pak se 47 body (20+27) z 50 utkání skončil osmý.

Jenže...

„Tím, že přišli hráči z NHL, bylo velmi těžké mu najít místo v prvních dvou pětkách. A nevím, zda bychom Róberta uměli tak dobře využít ve třetí či čtvrté lajně. Bylo to každopádně jedno z nejtěžších rozhodnutí," uvedl po oznámení závěrečné nominace generální manažer Miroslav Šatan.

Z podobného důvodu si na šampionátu nezahraje ani exhradecký střelec Oliver Okuliar. „Nechtěli jsme, aby hráči, co jsou zvyklí hrát v prvních dvou lajnách a přesilovkách, byli v úloze náhradníků. Proto rozhodnutí byla, jaká byla," vysvětluje Šatan.
Pavel Ryšavý
@rypv13
·
2h
Kromě oslav Třince si říkám, co můžou Pardubice dělat jinak...
1. v A týmu: dál budovat, vítěze si musíte vychovat
2. v organizaci: co nejvíc se soustředit na vývoj, vyplatí se to jednou
3. fans na sítích: víc pokory. Uvědomit si, že posty typu "je to jen o nás" jsou arogantní.
*furt place
Ti simulanti z jihu jsou nejubrečenější tým za posledních asi 30 let... Vedou ve finále a pořád bulí. Včera jsem viděl článek s Radilem, kde bulí, dneska se Sedlákem... Sympatický tým, to nemohu říci.
Je to fakt komediant, ten kouč simulantů.

odkaz
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.