Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ultrasmechov" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Dneska jsem doufal v 6 bodů.
Nádhera!!!!
Gooooool
Kuba Lev právě zavěsil.
Kvůli nemoci jsem nemohl přijet a hodně mně to mrzi,když si vzpomenu na staré lízatka a zapasy s Prešovem atd.Krasný to bylo.Bajza za stavu 0-0 podržel a ne jednou.Penalta ? Pilka uměl vždy padat🙂toto Penalta nebyla,ale na to se historie ptát nebude.Nic než Hradec !
Juliš patří do základu.Prvni půle jsme neměli snad minutu v kuse balón na noze.Krejči to měl dát.Neŕikam,že by z toho byl bod,ale mohlo se stát vše. Hořel Gabriel a Kučera.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.