Mountfield HK

Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
Anketa ciste pro zabavu
7.zapas v play-off. Oba odchytali v serii tri zapasy. Koho byste radsi na rozhodujici match?
A. Jarcek
B. Max
Každopádně Jarckovo ,,postěžování" je krajně neprofesionální.Zase takový extra golman nebyl a není. Oba dva zachytali v některých zápasech fantasticky s notnou dávkou štěstí která tomu patří a na druhou stranu oběma několik zápasů vyloženě nesedlo.Každý chytá s trochu jiným stylem.V tom je mezi nimi rozdíl ale kvalitu mají stejnou a to pouze průměr.
Spíš si z toho rozhovoru myslím, že se zatím nedohodli v HK nebo, že je Jarda odmítl. A tam pak přichází nařízení, že chytat má Max. Přijde mi to divné. Max omarodí a Jarcek ho skvěle zastoupí. Max se vrátí a najednou jak kdyby nebylo pro Jarcka místo. Je to můj osobní názor, ale myslím si, že se Jarcek nedomluvil na smlouvě a oni mu to teď oplácí...
Ještě tady může být jedna varianta a samozřejmě z mé strany pouze spekulace, kterou přileju hodně oleje do ohně.
Jarda Pavelka může už teď být dohodnutý na další sezónu v jiném klubu a s tím, co řekl, což upřímně nebylo šťastné řešení to takto medializovat, jde s kuží na trh, že mu musí být jasné, že si ponese důsledky do konce sezóny, ale vlastně svým vyjádřením nemá už co ztratit. Rozhodně si nemyslím, že toto nějak pozitivně vůči němu ovlivní trenéry. Ale opakuji, pouze další spekulace.
Tak ten dle různých zvěstí co o něm kolujou by vyčníval ve všech směrech Smajlík
Přesilovky proti Zlínu nebyli špatně sehrané ,byl tam tlak do brány i dost střel od beků.Ale brankáře máme vyrovnané ale tak na úrovni průměru.A to je škoda,ale s ambicemi které byli vyřčeny před sezónou se důraz na špičkovou kvalitu na postu golmana nekladl.Nikdo neočekával že budeme hraát tak pohledný hokej (ve většině) případů a že budeme okupovat ty nejvyšší příčky.
Mně osobně přijde, že nejlíp chytají když je poctivě střídají po jednom dvou zápasech. Jak je tam někdo z ních třetí a další zápas po sobě, už to většinou nedopadne dobře. Bohužel se obávám, že brankáři a přesilovky jsou dva faktory, který nás letos budou limitovat v nějakým výraznějším úspěchu v play off. Rád se ale spletu.
Za mě osobně, jak bylo řečeno níže, ani jeden z golmanů vyloženě nevyčnívá. Podle mě potřebujeme kvalitní jedničku do dalších let a nejsem si jistej, jestli Max nebo Jarda takovou jedničkou můžou být. Takže, byť mám Jardu rád a letos chytá dobře, do daší sezóny bych si přál kvalitní jedničku, za kterou poroste jako dvojka Dan Dvořák.
05.02.2019, 15:15
Já myslím, že zrovna Martinec nekouká na to, jestli je někdo odchovanec nebo ne....Oba měli stejnou startovní čáru, ani jeden nepodává v kase takové výkony, aby kouče přesvědčit, že si zaslouží jedničku v kase. Je pravda, že už to je docela dlouho a i s ohledem na další sezóny se bude tenhle post řešit.
05.02.2019, 15:14
ač se nám zdá cokoliv jakkoliv tady rozhodují trenéří. Znají je , trenují je, vědí o všem víc jak my tady . Důveřuju
05.02.2019, 15:10
Řekl pravdu, sice to zainteresované bolí (jako každá pravda), ale je to tak ve všech sportech. Vždycky posila z venku dostane větší šanci, než odchovanec, a můžou hrát úplně stejně (dobře i špatně). Mně přijde, že naši brankáři si jsou výkony vyrovnaní a stejně má víc šancí Max. Když už letos nastavili ten trend, že je střídají, tak by to tak měli nechat, když ani jeden nezačal vyčnívat. Jako že ani jeden vyčnívat nezačal, přijdou mi fakt nastejno. Ať je v bráně jeden nebo druhej, můžem zápas vyhrát i proje*at, úplně se stejnou pravděpodobností. Smajlík Ale nejsem odborník, je to jen můj názor. Smajlík Druhá věc je, že není šťastný řešení to tahat přes novináře na veřejnost. To v kabině dobrotu určitě neudělá. Blbý no. Hlavně tu letošní dobře rozjetou sezónu nějakou takovouhle zbytečnou věcí nepodělat...
05.02.2019, 14:50
Tohle neokeca tohle se proste nedělá i kdyby mluvil s trenéry či nemluvil .

Na mě osobně teda Jarcek nepůsobí jako ten typ, který by za situace, kdy by měl pocit křivdy, běžel dřív než za trenéry si postěžovat do novin. Můj dojem z toho je, že se o tom s trenéry bavil, a že teď novinářům jen sdělil to, jak ta jednání dopadla, či spíše nedopadla. A že to tudíž nebyl nějaký krok proti trenérům ani za jejich zády. Že si zkrátka jen novinářům, kteří ho sami oslovili, mimo jiné postěžoval na svojí momentální situaci, ale ne primárně jako kritiku rozhodnutí trenérů. Zkrátka jen popis situace. Poměrně hodně otevřený, ale ne cíleně zaměřený proti trenérům.

Jedno prislovi rika "Nekousej do ruky, která tě živí"
05.02.2019, 14:38
Přece logicky uvažující člověk tohle nikde a nikdy neřekne do novin ,vždyť musí vědět ,ze tohle tam nikdo nevyřeší

Ach bože
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.