Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Tip: Váňa, Zabloudil, Pilař, Havránek... a z těch co zůstanou budou asi někteří muset (aby si zahráli) střídavě na kopci či jinde..např. Bergis, Vopy, ... možná Čapíno, Šalda... No a na toho Mišáka si teda zvykám o)) Uvidíme, třeba mě překvapí. Ale jak sem níže uvedl... věřím Máťovi s trenér týmem.
a asi možná počítal i s hráči na zkoušku, takže dva co jsou na zkoušku a dva co jsou na oficiální soupisce ,rozhodně hráčů je dost....
Trenér říkal, že odejdou 3-4 hráči, koho tipujete? Smajlík

Za mě Berger, Pilař, Šalda, na hraně je Vopelka.
Tak dnes prý v pozměněný sestavě (viz odpověď GM). Tak snad se i dnešní sestavě (doufám že nebude úplně Béčková) bude dařit jako včera.
Dnes minimálně ve stejné sestavě.
Nejlépe v plné palbě Smajlík
Tak dnes hezkej hokej. Parádní střely pod víko. Nahoru to je vždy pro golmana těžký a pro diváky spektakulární. No Langhamer teda nic moc v tý první periodě. Naopak Lukeš celý zápas výtečný. Kubík super, Paulovič paráda... no máme sestavu jako řemen.
No a i když nejsem obdivovatel Miškářův, tak po informacích ze zákulisí jsem se dozvěděl, že Patrik není hráčem na body, ale defenzivní útočník... nevím...no, ale zkrátka bude v základu a bude nastupovat při oslabení. Prodávám jak sem nakoupil. Takže si začínám zvykat,ale hlavně věřím trenérum co dělají.
Tak zítra do maštale a uvidíme, koho na nás Láďa zejtra pošle.
Lukeš dnes čapal parádně. A Kubík mě každý zápas utvrzuje v tom, že dostat ho sem může bejt do budoucna majstrštych. Smajlík
12.08.2019, 21:58
Sedm kulí jako v Sarajevu! Smajlík
Dneska s přehledem, rozhodla samozřejmě první třetina. Amuři mi ani nepřišli jako tým věhlasné KHL. Když už se k něčemu dostali, tak tam byla zeď Lukeš, ten se mě dneska moc líbil a Mazoš má zdatnou konkurenci. Ale s pokorou, na nosy nahoře je moc brzo. Zítra kobylky,...tak je trochu poškádlíme Smajlík Smajlík
Dnes pěkná práce) A nájezdy no jsou to přípravné zápasy,tak je mohou trochu trénovat,i když ono je to takové... raději vyhrát v základní hrací době Smajlík
Parádní výsledek Smajlík Ale ty nájezdy, to je pořád dokola Smajlík
Víme proč nedohrál Vincour?
A já myslel, že Dvůr Králové tady byl minulej tejden Smajlík Smajlík
Ať si něco nechají zítra na oslíky. Smajlík
No ty kraaavooooo Smajlík Smajlík Smajlík
12.08.2019, 18:19
Teďka před druhým gólem skvělá černá práce Miškáře, která je bohužel málo viděna... Smajlík Tak jedém dál Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.