Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
03.06.2021, 17:48
Kdyz vidim Rosa nej obrance na turnaji, Ruza byl k.... takoveho hrace vystvat!
Slováci můžou pomalu startovat letadlo a já budu jenom rád.Za ty žvásty,atˇ jdou.
O tom to je,pálivé miluju Smajlík Smajlík já dal Rusko 1x,Švajc 1x,Ameriku 1x.Stejně dám ještě pak Rusko zvláštˇ čistou 1.Kanada na ně nemá.Naše jsem nedal vůbec.Může tam být cokoliv si myslím.
Já tam žral naposled před třema rokama klobásu. Pálila mě po ní huba jak sviň. Udělali jsme si s manželkou výlet. Prohráli jsme 2:0, Matoušek nám dal dva kusy, a jeli jsme zpět. Smajlík

Dneska naši vyhrajou 3:2, přes to nejede vlak. Smajlík
03.06.2021, 11:25
Jinak Kirk je draftovaný Arizonou, a je to jeho sen zkusit si NHL, a česká extraliga prý nehrozí... Smajlík
Píšou šokující novinka, na podobný článek sem tady odkazoval už před 14 dny.
To tu bylo radosti že konečně Příbram opustí nejvyšší soutěž ,ale je ve hře varianta že nikoliv. odkaz
odkaz

Hezká charakteristika naší repre😀A nejen jí, v HK bychom mohli vyprávět...
Takže si jako máme všichni znovu bez dalšího nakoupit permice s tím, že nebudeme znát ani elementární podmínky, jaké budou v příští sezóně platit a kdo a zda jaké situace se dostane na zimák a jestli vůbec? Děkuji, ale takový bianko šek už po zkušenostech s naší vládou podepisovat nebudu. Kdo taky za těhle podmínek jo? Navíc jak jsem koukal, co klub, to rozdílné kompenzace, takže člověk ani neví, co by mu vůbec bylo vráceno. Takže ať kluby nejdřív pěkně tlačí na vládu a svaz, ať se laskavě konečně vysloví...
02.06.2021, 19:40
No, díky nově vzniklé legislativě budou mít neskutečnou moc rozhodovat o životech nás všech umaštěné tetky z hygien, které celý svůj život maximálně kontrolovali záchody na pionýrských táborech, takže bych moc nepočítal s diváky na hokeji.... Takže se v tomhle ohledu vedení ani moc nedivím... Bude ještě tóčo na podzim...
rozhodnout o divácích? nikdo neví co tady bude platit za týden a oni čekají že jim někdo řekne kolik bude moci chodit lidí na hokej? prodat co se dá a případně kompenzovat až ta situace nastane, to tady ale zatím z nějakého důvodu nikdo nechce, loni se prodávaly permice v klidu a nikdo nic neřešil, už teď je jasné že se dost diváků, kteří nebudou dle vlády bezpeční, na hokej stejně nepodívá Smajlík
02.06.2021, 12:01
No a proč ne. Moc dobře vědí, že tady mají šanci získat další ovce. Tak proč by nevyužili neschopnosti zdejšího vedení a marketingu. Situace se bohužel stále více obrací ve všech směrech.

Vedení našeho klubu tomu navíc jde dost naproti. Samo si vytváří jen více nespokojených "permanentkářů". Jediné, co z tohoto přístupu mrtvého brouka klub "získá" je větší počet požadavků na vrácení peněz za permici a vyšší nedůvěru do budoucna s jejím nákupem, nebo v nejhorším případě nákup i jiného klubu. A že takové klub nepotřebuje, že to potom není fanoušek? HaHa, třeba není, ale jsou to prostě další peníze v kase, které budou chybět.
Chtěl jsem raději Suomi a to se splnilo.Ve čtvrtek se rohodne o úspěchu,nebo o neúspěchu.
na chvilku ruším mediální klid...

Jakub Podroužek
@jakubpodrouzek
·
4 h
Tak @HCPCE
se toho neboji. Svou naborovou kampan rozjeli i v Auparku v Hradci Kralove. Smajlík

odkaz
Pospíšil se ukázal dobytek Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.