Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
05.02.2019, 14:28
Nedelas dobre jaroslave tohle se musí řešit jinde ....
05.02.2019, 13:54
Nevím, co se řeší. Gólmani jsou v každým týmu dva a brána jen jedna, běžná situace. To, jestli si má nebo nemá odpočinout, jestli bude nebo nebude chytat, o tom nerozhoduje hráč, ale trenér ( a taky za to nese svou kůži na trh). Tečka. My si tady můžem tak maximálně na fóru pleskat játra, kdo je čí oblíbenec, kdo je nebo není lepší jednička nebo dvojka (nebo něco mezi..), ale my za to bohužel/bohudík nezodpovídáme. Jo, Jarda je hradečák, líbilo by se mi mít v kase domorodce, ale rozhoduje výkon, kterej hodnotí trenér. Bohužel jsme v situaci, že ani jeden brankář není ani náhodou hvězda a pilíř případnýho úspěchu. Ani jeden, ani druhej, bohužel. Takhle by se na danou situaci měl i on sám sebektriticky koukat. Když budu stabilně předvádět hvězdný super výkony, potom můžu vyjadřovat do novin svoje pocity. Dřív ne...
Robroje se daly čekat :(

Ideální to mají třeba v Liberci.. Jasná jednička je Will a dvojka Schwarz nemá ambice a je rád za to v jakém týmu je.. Smajlík

Tak třeba příští sezonu, Pavelka je bez smlouvy a jinde by to měl možná jednodušší, jak sám říká
Ohledně toho rozhovoru už padnul dotaz v rubrice GM:

Jak se díváte na dnešní rozhovor v Deníku s Jardou Pavelkou? Nejsem si jist, zda některé odpovědi neměly zůstát spíše v kabině, než to dávat do novin.

Chápu, že každý z našich gólmanů chce chytat, což je dobře. Na druhou stranu výkony může objektivněji posoudit trenér(ři), než-li samotný brankář. Více se k tomu vyjadřovat nechci, mám na to trochu jiný názor a myslím si, že medializace jeho pocitů ničemu neprospěje.
Já z toho rozhovoru cítím, že by letošní sezónu zřejmě nechtěl dohrávat jako ta dvojka za Maxem, a dává tam celkem nepokrytě najevo nespokojenost, že trenéři v posledních zápasech pravidelným nasazováním Maxe patrně takhle uvažovali, že Jarcek bude dvojka a Max jednička. Teď ten nepovedený zápas se Zlínem to ale zase tak trochu vykolejil, a myslím, že je to asi opět zpátky v situaci dvou vyrovnaných brankářů, obou tak na půli cesty mezi jedničkou a dvojkou.

Jarda Pavelka v Deníku

odkaz
Letos jsem chtěl dát odpočinout kvádru a tanečním botám, ale ples má uvádět Veronika Lálová a Peter Frühauf, tak možná změním kvůli Peterovi názor a půjdu Smajlík
V dnešním Deníku je rozhovor s Jardou Pavelkou. Bohužel to začíná v brankovišti malinko skřípat a opět se začíná naplňovat rčení o dvou kohoutech na jednom smetišti. Je asi opravdu chyba, že nemáme určenou jasnou jedničku. Možná to na začátku vyhovovalo, ale teď už jde do tuhého a jednička by se měla určit, což možná posledním nasazováním trenéři se snaží už ukázat, ale těžko to jeden nebo druhý bude snášet.
Snad se to napětí nepřenese do zápasů.

Dříve jsem tady kritizoval o sto šest :( a teď už se snažím tomu vyvarovat, i přesto musím napsat, že náš momentálně nejslabší článek je bohužel Dominik Graňák. Má samozřzejmě přehled s hlavou nahoře, ale těch chyb, které si neodpustí a pramení z toho góly soupeřů je až moc. Škoda, že trenéři nemají "koule" na to, ho na pár zápasů posadit, stejně tak, jako tomu je u Kuka, kterého jsem dříve dosti kritizoval, ale teď hraje opravdu dobře, ale bohužel pro něho se dostává dost často mimo sestavu.

Doufám, že takto podělaný zápas, jako byl v neděli, je pro naše hráče posledním varováním před závěrečnými boji Smajlík

Jedině Hradec a to navždy!!!
debata o pozvánce do hokej den po té...
zámora, veverky, lubina ...

odkaz
vstupenky do liberce on line k dispozici...

odkaz

máme nakoupeno..

Radek Sprynar
‏ @SprynarRadek

Dnes skvělý Rudolf Červený za @hcslovanba. Pro @MountfieldHK VELIKÁ škoda, že ho slovenský klub neuvolnil. Ofenziva Hradce by s ním v sestavě získala jiný rozměr.
Pěkně udělaný sumář, aby se v tom chaozu jeden neztratil. odkaz
Nakonec bude nejlepší EL uzavřít.Udělat divize třeba tři čtyři po pěti mančaftech jako v NHL a hrát to obdobným systémem...Mančafty si pak udělají své farmy různě po republice pro mladý hokejky i odložený hokejky a bude.Ty pak budou hrát nižší soutěže o něco podobnýho jako je za mořem CC. Takhle by se třeba mohla udělat i opětovně společná ČESKOSLOVENSKÁ NHL. Zachránilo by to Slovan. Smajlík A dostalo by to zase pořádný gule a náboj. Na stadiony ani kapacitu bych zase tolik nehleděl,když může hrát EL v dnešní době MB,OL,LIT a nebo ji hrála JIH v tom co mají.Stejně někteří dostávají neustále vyjímky.Jen bych hlídal,aby to někde nespadlo lidem na hlavy.Hlavně se nebát pořádné revoluce.To co neustále zkouší svaz je stejně jen přešlapování na stejným místě a nic to nezlepšuje ani nic většího to nepřinese.To jen aby řeč nestála.
A nebo bych prostě nechal hrát prvního s posledním na čtyři výhry,když je problém okamžitý postup/sestup.Čtyři zápasy bohatě stačí aby EL tým ukázal,že je kvalitnější a pokud to neukáže,tak prostě není.
Stejně teď hraje každý s každým čtyřikrát v baráži.Tak jaký by v tom byl rozdíl.Já vidím jen jeden nešlo by tam domlouvat předem výsledky jako se to děje v současné podobě baráže.Prostě by se muselo hrát jen na vítězství.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli.