Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Hele lidi, fakt je nutný tu padat chováním na úroveň Komety?
Do mého dětství se ne..s..er, po tom ti je kulový.(jen tak mimochodem: zase špatný úsudek, jako ve všem). Se setkáním třeba na "ochozu" nemám problém. Mùj metrák je dostačující..
Jak tě, experte, poznám? Budeš mít v klopě teploušský karafiát?
Je to těžký. Do NHL se dostane jenom ten, kdo předvádí 150% výkony, jak na zápase, tak na tréninku i mimo led.
Jede se tam těžkej styl já, já, já jenom já ..nic víc, nic míň.


Neznal jsem ho osobně, ale přišel mi jako takovej ten typ člověka mouchy snězte si mě.
A na ledě měl takovej langsam, klídeček styl.
A to se prostě v zámoří moc nenosí.
Nevím jak moc změnil styl chytání atd.

Ale každopádně nejlepší brankář, co tady minimálně v ELH byl. Smajlík To můžu říct s čistým svědomím.

Tak ať se ve Finlandu daří. Smajlík A doufám, že se nevrátíš za fotrem, to bys mě nasral. Smajlík
Jak říkal Jirka Fischer, nováčkové se musí rozkoukat, naučit se amerického života a postupně se dostat do áčka. O Rybarovi říkal, že pokud vydrží byl by dobrej. Ne jako Machovský co utekl jak malej kluk. Rybka šel v jeho stopách. Filda Hronek, to je jiná liga.
Rybár do Karpat Oulu
01.07.2019, 13:31
Tak podle ankety mezi hráči po suché přípravě je na tom nejlíp Bambus...cítím v kostech, že letos z něho bude opravdu tahoun. Loni byl v přípravě jeden z nejlepších až přišlo to zranění začátkem září v Norimberku....pak jakoby se do toho nemohl dostat, to se táhlo až do konce sezóny.
Brankář Štěpánek (píšou to na Isportu) asi do Polokobylova, to si Káca moc nezachytá zas Smajlík
Dodal bych nefunkční a několik dalsich sezón neprodejný pocukrovany hovno.
To těm tukanům zapomněl někdo říct na disk. kotli.
Starý vedení neodešlo a nový PR vedení přišlo cukrovat.
Přitom v tom klubu nefunguje nic.
Z nedělní nudy jsem si jezdil napříč diskuzníma fórama, co se děje a neděje.

Zaujal mne jeden nejmenovaný klub, který byl loni poslední asi s 30 bodama. Řeší tam přes 10 stránek jeden klub bez tradice, který nikdy nic nevyhrál. Smajlík Smajlík Smajlík Asi z tradice Smajlík
Na místo toho, aby se tam radovali z nových posil a akvizicí, tak opět radši flusaj a kopaj do druhých, do těch neúspěšných. :( :(

#pocukrovanýhovno
Reakce na bhawks: ...no tak aspoň všichni víme, jak příště volit...že p. Vrbický a další ? ....město za třicet let tak úspěšně pomáhalo sportu, to je až neuvěřitelné, že ? ..judo i kulturistika asi snad zmizelo úplně...dlouhodobě úspěšné lvice se tísní v nevyhovující sokolovně, muži basketbalisté jsou sice v nové hale, ale v profesionálnímu sportu nevyhovujících podmínkách a fotbal, no to je perla, kterou se už jen hořce "bavíme"...fotbal se tu hraje na plácku mezi rozvalinami a ty sliby o výstavbě už nikdo nebere,... že vlastně město zůstalo stoprocentním vlastníkem.a klub mu zbyl..no kdo by za těchto podmínek chtěl do něj něco dávat...prakticky bez možnosti postupu..tak za to si může opravdu jen a jen samo.... ....a hokej, jediný kolektivní sport, který tu dá se snad říci trochu profesionálně funguje a a táhne lidi a snad dělá i reklamu městu (lidé z Nottinghamu jsem asi nikdy jindy nepřijedou ..zůstanou v Praze..sem se dostali stejně jako Francouzi z Rouenu a další, jen kvůli hokeji....)...ale nekteří politici si prostě chtějí dělat body stůj, co stůj...ať jsme vidět, že ? Tak jestli se chtějí ubírat podobným směrem jako ve fotbale, tak opravdu se pak nemůžeme divit, že se tu nikdy žádného sportovního úspěchu nedočkáme a ti, co do něj peníze dávají půjdou jinam..... už i primátor PU by rád prosadil model fungování hokeje jako u rivalů z HK.....tak naši konšelé jestli se chcete vrátit k době kdy v HK nebylo kam chodit na vrcholový profesionální sport, navíc úspěšný...byly to dekády, kdy jsme opravdu záviděli PU nebo i menším městům jako Jablonec nebo Zlín, kde se sport podporoval....a my si tu hráli na salooooon republiky, že to je nejvíc...HK miluji, krásné město....rád bych však, aby bylo i městem sportu. Sorry za plachtu, ale nějak to muselo ven.... kdyby Vrbický a jeho nohsledy si vzali za úkol vybojovat fotbalový stadion...a snažili se na něj sehnat peníze a třeba i nějaké dotace....to by bylo něco....ale néééé ...rozvrtejme, co se dá, že ? Vím, asi jsem naivní a moc fanoušek..
Máš pravdu! Chtělo by se tam jit podivat, až budou zasedat a až začnou kydat z huby ty svoje plky a hrát si na svém písečku a prosazovat osobní zájmy a politikařit. A jak plácnou hovadinu, tak zrovna dostat jednu přes držku, ostatně by to někteří potřebovali preventivně za to co předvádí Smajlík !
30.06.2019, 10:06
hradečtí piráti jsou opravdu sebranka v tom nejhorším slova smyslu... Ten sebestřednej arogantní šmejd Vrbický už mi za tak krátkou chvíli leze krkem, umí jen dělat ramena a snažit se vytřískat politické body nekonstruktivní kritikou všeho a všech. Pro město neudělal ani ň. O tom frackovitém potížistovi Dohnalovi ani nemluvím, to, že si ho tahle partaj dala na kandidátku, navíc tak nahoru hovoří prostě za vše. Pak tam měli nějakýho chytrolína z koněpůlí, tenhle Plch se na FB hodně zasazoval proti hokeji, výborný... A veselé je, že dvojku té Vrbického sebrance dělá jistý Pavel Bulíček, jinak velký fanda hokeje a hobík - ale v rámci svazácké politiky radši pokrytecky drží pysky a šoupe nohama.. achjo a tohle by chtělo nahradit ten Burešův bordel - no já myslím, že by to byla náhrada velmi " důstojná" Smajlík Prostě Piráti jsou prostě nevolitelní. Nemají plán, neví a dojebou zbytky toho, co funguje.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.