Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Kdyby měl čárku, tak hraje leda ženskou ligu.. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Někdo už slizal cukrik a narazil na hnědou. Smajlík

#pocukrovanyhovno
09.08.2019, 11:21
Ty ho máš bez čárky, přehlíd jsem Smajlík
Je to jednoduchý..
Koukal, Smolenak, Červený, Rakos, Vincour
To je prostě svatá 5, která bude hrát vždy, pokud se nezrani. S takovejma smlouvama nebudou na tribuně i kdyby hráli sebehur.

Dále pak Jergl, Cingel, Paulovic, Dragoun, Pavlík
To už je celkem nejakejch 10 hráčů.

A zbývají 2 místa do útoku.

Kubík (v přípravě vybornej), Bicevskis, Perret, Vopelka a Chalupa ze kteryho jsem byl loni unesenej.
A pak další dobří hráči jako Berger, Miskar a atd atd atd

Prostě hardcore Smajlík

Ale pokud bude klasická marodka, tak je to v poho Smajlík
Kdyby byl kdokoli z hráčů “marnej”, jak tady píšete, tak tady není. Je to jen o pozici v mančaftu, na kterou se buď bude a nebo nebude dotyčnej hodit. Ano, konkrétně k Miškářovi můžeme mít spoustu výhrad, i já je vidím. Ale rozhodně tady není kvůli tomu, co tady bylo níž zmíněno. Podstatný je, aby tým šlapal, ať to bude s kýmkoli. A jestli tam třeba Patrik bude jen kvůli defenzivě a oslabením, tak OK. Body budou muset dělat jiní. Těch s potenciálem na 20 a výš je tady hafo.
Vyzobal jsem to samozřejmě na hokej.cz. Dá se k tomu více napsat, že jeden hraje oslabení a druhý přesilovky. Prostě Miškář není tak marnej, jak tady odborníci píší.
To nevím, kde jsi to vyzobal....

Nicméně loňský ročník včetně PO:

Míškář Patrik 44 zápasů 10 bodů, +5
Pavlík Radovan: 48 zápasů 26 bodů, +15

Nevím, co k tomu více napsat.
Dragy je po Koukym druhý top centr, vůbec nerozumím, že ho tu někdo pasuje mimo sestavu...
Ten by se právě velmi hodil mezi třeba Pauloviče a Jergla do třetí... první dvě budou jasné...dvojka jako loni a v první s Rudym a Smoldou dočasně Bambus, pak zpátky Kouky a Bambus se vrátí nejspíš zas na křídlo...

A nebo taky bude všechno úplně jinak... Smajlík
08.08.2019, 19:16
Trochu byc Ti to přeskládal...a nějak bych pořadí 2-4. lajny upravil vždy dle soupeře...tedy pořadí těchto útoků není žádné dogma...
jedničku bych nechal jedničkou...Kubíka bych mezi ty dva zkušené určitě vyzkoušel...proč si nevychovat kvalitního centra (ke koupi jsou vždy drazí a tady se nám jeden mladý ukazuje velmi nadějně), další útok staví na šikovnosti Pauloviče a rychlosti Perreta s tím, že Bičevskis je zodpovědný dozadu a navíc si spolu dle Perreta rozumějí, no a dál tu je rychlost a šikovnost křídel Pavlíka a Jergla s houževnatostí a poctivostí Dragouna.....no a když to bude třeba s důvodu zranění nebo ztráty formy překopat tak tu je pořád šíkovný Chalupa nebo důrazní Berger a Vopelka a pak i ten Miškář si své uhraje....no a když se vrátí Koukal tak už fakt nevím, jak to zase rozebrat a složit.... :-)) :-))

1. Červený - Rákos - Smoleňák
2. Cingel - Kubík - Vincour
3. Paulovič - Bičevskis - Perret
4. Pavlík - Dragoun - Jergl
Ta čísla jako taková se asi nedají zpochybnit, jenže určitě by do toho chtělo dát i ice-time. Protože do minulé sezóny byl Pavlík až na pár vyjímek ve čtvrtém útoku, nechodil na přesilovky ani na oslabení. Miškář minulou sezónu pravidelně hrál ve trojce, chodil na oslabení, tj. icetime měl při skoro stejném počtu zápasů výrazně vyšší.
Omlouvám se že vstupuji do vašeho dialogu, ale srovnávat Patrika a Radovana v tomto turnaji je irelevantní. Když srovnání tak možná za loňnskou sezonu a tam jsou čísla jasná. A co se týká hefního projevu tak rozdíl je velmi značný. Ale jak už jem napsal níže. Rád se budu mýlit. A pokud udělá Patrik 24 a více bodů za sezonu, potom klobouk dolů.
Máš názor, že ho tam držej asi prachy od fotra? Tak to šašek je ještě pochvala. Jo na vrátnici je papírová krabice a tam to fotříci nosí. Miškař udělal v turnaji 4 body. Např. R. Pavlík 0 bodů, co tam drží jeho ?
08.08.2019, 10:54
1. Červený - Rákos - Smoleňák
2. Pavlík - Cingel - Vincour
3. Paulovič - Bičevskis - Jergl
4. Perret - Dragoun - Kubík

Kubík snad zahraje i na křídle. Případně na centru druhý lajny místo Cingyho, jelikož chemie Kubíka a Vincka během MTF Cupu fungovala velmi dobře. Cingy by se pak posunul na třetího centra, Bič na čtvrtýho a Dragy asi mimo. Kouky se během podzimu vrátí. Chalupa s Miškářem na hraně sestavy. Pilař s Bergrem pryč. Vopelka taky špatný.
Je to jenom názor .Jo a prosím příště nikomu nenadávej !!!
Šašku. Co to meleš. Ještě, že je to fórum anonymní, viď.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.