Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Tak klub a hráči mají nedobrovolnou dovolenou. Přesto sami hráči individuelně trenují. Letos je po soutěži, takž je možnost posílit klub a připravit se na podzim na zahájení extraligy. Předpokládám, že koronovirus již bude neškodný.
tak na jihu maj po sezóně a evidentně stále slavěj pofidérní záchranu - před tejdnem bejvalej gólman s bandou pardubickejch šlápot, tentokrát sám kousal odkaz Smajlík
17:45
Pardubičtí radní o extraligovém hokejovém klubu dnes nerozhodli, potřebují více času. Nejspíš do příštího jednání rady. Dostali dvě nabídky na majetkový podíl v klubu.

Dědek zatím není schválený, nebo že by mu někdo dělal naschvál Smajlík
23.03.2020, 16:51
Tak dle GM by tady možná mohl působit dvojče Kevina Kelly Klíma a Rosa by se měl normálně vrátit.
23.03.2020, 16:04
My už můžem taky do lesa se psem, po víkendu tu asi zůstali jen ti s mozky v hlavě a všichni tady dnes s rouškami. Smajlík Smajlík Smajlík
Dneska jsme mohli slavit 4 výhru nad Libercem a postup do semifinále. Sajrajt jeden čínskej. Kdybych neměl roušku, tak si odplivnu. Smajlík
23.03.2020, 15:34
proto nevylejzáme a to vubec tady v centru se fakt necítím bezpečně ach jo lidi blbý udělala bych jim červenou čáru na ksicht , aby nešla smazat , abychom pak veděli koho ...... no nic ještě se kvuli nim budu rozčilovat.
23.03.2020, 15:32
ty jsi byl v lese???????? Co to je ???? To si nějak matně vzpomínám to jsou stromy vedle sebe vid?? Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Vařil jsem, dělal akvárko, byl v lese a oprášil starší hru Fallout 4..)
Tak co chceš pak dělat:Strážníci v Praze přistihli už zhruba 4 tisíce lidí, kteří i přes nařízení kvůli koronaviru neměli zakrytá ústa a nos. Téměř 2 tisíce lidí to porušilo v hromadné dopravě.
Přesně tak! V Chomutově zase párty byla,roušky žádné.Ty lidi jsou z jiného světa.Hlavně táhnout za jeden provaz musíme,řikej to lidem některým.Mně,už hrabe takto a ještě to nemá konce zdaleka.
Vyhlásil bych, že v podobných případech jako muž v článku, může policie či ochranka použít obušek, pepřák, a zkusit z něj ten údajný koronavirus vymlátit... Smajlík

Jinde by se s podobnými nes*ali
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.