Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Voženílek má totiž v sobě nějaký zákeřný gen, když vidí soupeře ve zranitelné pozici, tak o to víc do něho jde. Je to prostě pacient.
A bohužel to kamarádičkování Záruby, Pospíšila a spol. s některými kluby a hráči pak ovlivňuje i rozhodování disciplinární komise, která by najednou měla rozhodovat proti "hlavnímu proudu". A všichni tihle se budou jednou divit až tenhle pacient někomu ukončí kariéru. Tady na MS je to (naštěstí) rozhodčím úplně jedno, jestli podobným zákrokům v našem playoff tomu Pospíšil se Zárubou říkají čistý hit.
20.05.2023, 14:28
…doufám, ze jsi si po celém zápase alespoň lehce korigoval názor Smajlík
Takhle aby pískali u nás zebry - tedy fakt ale fakt nechci.
Totální zmatek, nikdo z hráčů netušil, co jim ti dva zoufalci pisknou Smajlík Smajlík

Především díky nim ve druhé třetině úplně rozdrbanej zápas - ještě, ze jsme měli v kisně Vejmelku Smajlík

Tak se vyjádřili, že to absolutně nechápou a je to všechno čisté. Pak ovšem absolutně nechápu Pospíšilova slova, že Koch byl faul, protože nechtěl hrát puk. Ty vado, tak si vyberte, která platí, protože obě nemohou...
Pospíšil bude mít zákaz se vyjadřovat. Smajlík Smajlík Kdo ví jak by ve studiu komentoval hru a situace pan Marek Sýkora.. Smajlík
11 minut v oslabení ve druhé třetině.
Hilfák nás pěkně řeže.
Ten skopčák rozhodčí trochu v lese ne ? Lenc a faul ? To je hokej,ne krasobruslení.
omyl jsou nase zkurveny zebry a komise rozhodcich, která všechno odůvodní, že bylo OK. kdyby piskali jak maj tak dostane vopice 5+DK a finále mohlo dopadnout úplně jinak Smajlík totální ovlivnění 6.zápasu..sstejně jako nesmyslně neuznanej gól v 1.zápase když nechali hrát dál a pak si najednou vymyslej, že se něco stalo před 10 vteřinama, když už byla hra dívno jinde....doufám, že se dívate jak se má pískat buzeranti
Tohle jsou prostě hrozně "neuctivé" zákroky, co můžou (a nemusí) končit kariéry zasaženým. Bez puku, rozjetej přes celou třetinu aby do něj co největší silou (i trochu nadskočil) naletěl.
Já bych asi 5 a do konce nedal.
Na Okuliara jasnej faul tohle do myslím že bylo přísný
Jeden velký omyl ten psychouš v nominaci.
Kdyby to bylo naopak, tak by ho Záruba vyháněl do šatny bez problému. Ale protože to udělal pacient Voženílek, tak je to v pořádku.
jj, co na to toho Voženílka říct... Baví mě Záruba: "Tak tohle vůbec nechápu..."
A v tom je skrytý celý problém těhle Voženílků a těhle komentátorů.
Karma Voženílku Smajlík
stejne cistej hit vopice jako na Oliho a komentatori fakt nechapou Smajlík Smajlík Smajlík
20.05.2023, 09:46
Tak Olík se dostal svým zpackaný zakončením do highlightů, ač si to takhle určitě nepřál. Paradoxně tohle by mohlo přispět k jeho setrvání u nás🙂. Vzhledem k jeho hernímu projevu to na odchod za moře ještě není.
Ad Tamáši, on sám o sobě tvrdí, že není střelec (snad ho z něj tady uděláme🙂 Smajlík , na MS spíše plní defenzivní úkoly, možná proto není až tak vidět.
19.05.2023, 22:34
Viděl jsem všechny zápasy Slovenska na MS a Alexe jsem většinou postřehl jen při čtení soupisky....na turnaji hodně neviditelný. To samozřejmě neznamená, že to nebude do další sezóny určitý přínos pro Hradec. A Oliver ať přestane myslet na NHL, tomu zase asi zblbnul nějakej agent hlavu jako kdysi Volek Chajdovi.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.