Mountfield HK

Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
Jj,je to tak.Pár zápasů ještě bude a v nich se bude lámat chleba,ale Zlín byl určitě k poražení.
04.02.2019, 11:40
Mě vadí taková ta falešná kolegialita rozhodčích. Například pískne faul u kterého je jasně vidět, že nebyl a ten druhý není schopný mu říct, že to bylo jinak. Myslím, že to bylo zrovna minulou sezónu když tady pískal Bulanov.Český rozhodčí řekl Sykorovi : Já vím, že to tak nebylo, ale nebudu mu do toho kecat! To mě dost nadzvedlo.
04.02.2019, 11:32
Hoši, nepotěšili jste mě. :( No nic, včerejšek hodit za hlavu a jedeme dál. Jak tu už bylo napsáno, jsme pořád výsledkově nad očekáváním, tak by byla škoda si to teď takovými výpadky zkazit! Ztratili jsme teďka dvakrát doma, tak koukejte ty body dovézt z venku, po repre pauze k tomu máte příležitostí až až. Smajlík Takže přeju hezkých pár dní volna a pak sebrat všechny síly na závěrečnou jízdu! Smajlík

Jinak včera nám to rozhodčí neprohráli, ale ty nájezdy být měly, o tom žádná. To jsem se teda rozčílila, ale byla jsem fakt pyšná, že jsme zvládli takhle těžkou zkoušku a neletělo žádné pivo, ani nic jiného (protože občas to v těchto situacích lítá). Smajlík Smajlík Tak hlavně aby to vydrželo. Smajlík A všimla jsem si, že ani trenéři Zlína neměli problém jít přes led, jako někdo jiný, že... Smajlík
Celkově problém sudích vidím v nejednoznačných posuzováních stejných situací, upřímně se ani nevyznám v tom kdy písknou nebo nepísknou icing, v tom je neskutečnej bordel po zavedení toho hybridního posuzování....ale tohle s tím faulem byla podle mě naprosto jasná situace, ani Pospíšil ve studiu nechápal. No nic, je to pryč, ten zápas se prohrál úplně jinde, ale tohle by neuvěřitelnej důkaz toho jak celkově špatně rozhodčí fungujou.
Včerejšek je třeba zapomenout,čeká nás těžká série a bude to ještě hodně náročné.Hokej se hraje na 60 minut,nééé na 28 minut.Zlín nehrál nic a o to,to je horší.Takové zápasy se bohužel stávají,snad nás ty dva body nebudou mrzet.Tabulka je našlapaná a je třeba do toho šlápnout.
04.02.2019, 10:58
No asi tomu blbci nikdo neřekl, že od letoška jsou nová pravidla. To s tím zakončením tam bylo dřív, teď tam je jen, že pokud hráč zákrok ustojí, nechá se zakončit.
No, jo chyba rozhodčího no, ale k tomu prodloužení nemělo vůbec dojít. Ta hlavní chyba je v našem výkonu od gólu na 3:0. Snad se už konečně z toho chlapáci poučí a začnou za výhodného stavu hrát tak, jak mají. Rozhodčí nám to fakt neprohráli.
V záznamu je slyšet sudího "Borci jeden jedinej důvod proč ne, udělal tu kličku a zakončil, normálně vystřelil, to je jedinej důvod jo"
celý odkaz tady, je to pravidlo 171

odkaz
Tak mi to nedalo a dohledal jsem v aktuálních pravidlech o trestném střílení, ten výklad je trošku složitější:

bod. iii - Pokud je hráč v poli faulován, ale přesto dokáže zachovat puk v držení,
hlavní rozhodčí signalizuje uložení trestu a dovolí hráči v poli dokončit
akci

Dále popsané konkrétní herní situace:

HERNÍ SITUACE 3:
Hráč v poli týmu A je v brejku a je faulován zezadu.
Pokud upadne, ale dokáže vstát a nebráněn vystřelí na branku, nebude na-
řízeno trestné střílení, menší trest týmu B bude i tak uložen.

Podle záznamu sudí zvednul ruku v momentě kdy Pavlíka Valenta potáhnul hokejkou zezadu za nohu, ten ztratil balanc, pak mu vlítnul pod nohy Kašík a další dojíždějící obránce zezadu, ale to zakončení bylo ROZHODNĚ poznamenáno tím, jak zezadu úmyslně zatáhnul za nohu. Nejsem pravidlový expert, ale co jinýho by sakra mělo být trestný střílení??
Dobrý den, rád bych se zeptal zda budete řešit rozhodčí za nenařízené TS a tím chybu v utkání? Musím říct, že rozhodčí jsou jedním z největších zklamání EL. Tolik chyb atd..
Řešíte nějak se svazem?
Jinak ať se Vám daří a celému týmu.


Odpověď:
Dobrý den,
již jsem to řešil s předsedou komise rozhodčích. Rozhodčí Hejduk byl potrestán především za toto špatné rozhodnutí pokutou.
Děkuji Vám a přeji hezký den.
Sudí to měli zdůvodnit tím, že hráč zakončil a proto se TS v tomto případě nepíská, což je hovadina, tenhle postup se uplatňoval podle předchozího výkladu pravidel tj. někdy před pěti lety nebo kdy to bylo.
04.02.2019, 09:54
Jsem si pustil záznam a dvojitý faul na Pavlíka v prodloužení a zebra čumí a čumí a nic. Fakt ostuda ligy.
Vetovat nemám slov.A to to viděl ze 2 metrů!!!
04.02.2019, 09:32
Tak dnes s klidnější hlavou. Včera do našeho obdrženého gólu skvělý hokej z naší strany. Šancí na tři zápasy. A pak bohužel strach o výsledek. Zlín nemít Kašíka tak odjel s desítkou. Hold stalo se a jedeme dál. Stále všichni nezapomínejte, že cíl byl hrát do 8 místa. A to co se tu hraje teď je fakt třída a nej hokej co tu kdy byl. Graňák to včera po. Prostě den blbec. To se prostě stává.
Za poslední dobu musím vyzvednou tři borce a to Rudolfa, Ráďu atd.. ten kluk to je třída jezdí přemýšlí dává góly Smajlík Se divím, že nejede s repre.
Zámorák ten baví )) střela, přehled a super nápad!
A Filip Pavlík když vidím střelu jako když kopne kůň. A jeho přehled, jistotu v rozehrávce. Honem podepsat!!!
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.