Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Golmani to je cajk, obrana Čapíno,Vána do první ligy,Gaspy se bude stále zlepšovat a Šalda oproti lonsku povyrostl, Pilař, Matějda,Miškář i Berčus asi zase níž na extraligu to není,i když Honza se občas bojovností hodí,Chalupa na hraně turnaj mu nevyšel,Vopelka no tak 4 lajna s odřenýma ušima,velká radost z Kubíka a Jergla tyhle kluci to jsou posily,tým vypadá dobře a ještě nehrál Matěj s Cingim,Paulovič ten hodně ukaže už tuhle sezonu..
Berger není hráč pro 2.ligu. Je to opravdový srdcař, dříč a ten se v 1.lize jistě uchytí. Místo v 1.lize jistě najdou i Miškařovi, jestli si ho tedy neponechají tady ( což je skoro pravděpodobné) a Pilař, to je špatný. Ale takových hráčů. kteří na extraligu, potažmo 1.ligu nemají, je zde bohužel víc a také jsou "udržovány" v omylu, že se s nimi jednou určitě počítá...Na mě udělal dojem mladej Kubík, celkem se mi i líbil Perret a samozřejmě v tom jediném utkání Rákos-Červený-Smoleňák. V obraně celkem slušnej Nedomlel, ale mladí mě moc nepřesvědčili. Jinak si myslím, že Martinec určitě hlavu zamotanou nemá, sestavu má už dávno sesumírovanou.
07.08.2019, 22:46
Miškář: Parádní hokejový parametry, ale neumí s nima pracovat. U beden nijakej, před kasou vidět není, jestli má střelu, tak ať ji hergot nedrží tak v tajnosti. Oslabení si odehraje, to je fakt. Ale pořád je to málo na to, aby hrál třeba třetí lajnu. 2 roky hrát druhou lajnu v Chance lize a tam musí přiměřeně vynikat. Pokud ne, tak je jasný, že na extraligu to není.
Nechci se do něj trefovat, je to hradečák, ale pořád čekám kdy ukáže ten deklarovanej um a talent....a čekám, a čekám, a čekám ....
07.08.2019, 22:40
Miškář dneska dobrý, ale nevidím ho do základu. Ten kádr je kurňa našponovaný. Kubík tam patří, Chalupa třeba na hraně. Cingel a Paulovič ani jeden zápas, asi nějaký zranění, Linhart prý problém s kolenem. Jinak dobytek občan Lubina ani nedorazil, ale Salfa, Kverka, Čáslava ve V.I.P boxu.
07.08.2019, 22:21
A já zase viděl několik borců, co nezářili ani proti Dvorákům....Nevěřím řečem, že #14 je v sestavě díky protekci u Martince, trenéři ho na rozdíl od nás vidí 8xdo týdne na ledě a v sestavě loni nebyl pro nic za nic...On nikdy nebude výbušnej fofrák, to se natrénovat nedá, to buď máš nebo nemáš...Já vidím výborného nezmatkujiciho hráče na oslabení s výbornou střelou zápěstím, kterou by měl umět líp "prodat" v zápase a bejt v koncovce trochu víc sobec. A rozhodně souhlas s tebou v tom, že musí líp použít svoje parametry v osobních soubojích. To se naučit dá...Já v něm vidím hráče s potenciálem na 20-30 bodů za sezónu...Možná by mu prospěla hostovačka někde ve druhý lajně, tady to asi stačit nebude..
Lubina dobytek zase úřadoval, když vezl hráče na zápas.

odkaz
Tak Miškář dnes minimálně dobře mezi hráči Dvora Králové o))),,, Je to Martincův chráněnec a obávám se, že bude hrát na úkor lepších hráčů. To je však jen můj názor. Rád bych se mýlil v obou případech.. jak v té tlačence tak v tom, že jeho pohyb na ledě působí laxně a bez důrazu.
První tři útoky vidím úplně stejně, druhá polovina útočníků se bude prát o čtyřku či o místa náhradníků za zraněné. Třeba Dragouna si ale mimo sestavu nedokážu představit. No, nezávidím to trenérům...
Micka se vrací do extraligy! Jako rozhodčí. Hribik odchází do KHL
odkaz
07.08.2019, 21:07
Minimálně dneska fakt nechápu tu averzi proti Miškářovi. Za mě dneska #14 jeden z našich nejlepších na place
Berger je taky nemá a pořád se tady motá...ale to je věc názoru.... Maťa si #14 podrží tomu věř Smajlík
Odchovanec neodchovanec na prvním místě musí být výkony a kvalita..
Miskare tam drzej asi prachy (od fotra?)
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.