Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
06.05.2026, 14:15
Přibyl šel do Kladna ne
Dle GM ještě dvě nová jména Smajlík
Patrik Zdráhal: V Hradci se mi vždycky hrálo hodně špatně

To chceme slyšet Smajlík Smajlík


.. Samozřejmě vím jak to myslel.. Smajlík
To se nedivím, ale nutno dodat, v jakém stavu jsme začali, pak se to hodně zvedlo, ale opětovná zranění Mekra, Mudra, Vuka, přišli v době kdy ti kluci byli v topu, došlo k přetížení a poklesu formy Kivista, a už se do toho všickni nedostali. takže pokud budou zdraví, tak o obranu fakt obavy nemám.
05.05.2026, 21:26
Doufám, že letos budou moci dresy zvolit fanoušci po dlouhé době.
vidíš Juro, a přitom ji GM na ukončení s partnery podrobil největší kritice.
za mě doufám, že si Mac zase nezlomí nohu - loňskou sezonu to stihl 2x
Obranu máme nadstardní, teda za předpokladu, že budeme v plné palbě. By se nám chodec Kempný k ničemu nehodil.
Od našeho týmu zázraky nečekám, ale u Slováků tuším, že bude MS velký špatný.
Hodně mě překvapilo, že na MS nejede v dresu slovenska Škorvi... byl na olympiádě a i sezonu u nás měl výbornou... nevíte proč ho čobolové nevzali?
První přípravný zápas, venku s Jihlavou 11.8.
Tak Kempny už je prakticky odhaleny. Kladno si ho vzalo. To je super posila
Přesně tak, každý si pracovní nabídky vyhodnocuje podle sebe. Nikdo mu složenky neplatíme. Psal o tom i GM, že chyba byla hlavně v komunikaci jeho manažera. Na druhou stranu předpokládám, že s GM a TM mluvil i on sám osobně, navíc tady byl v přípravě, takže aspoň ten telefon mohl zvednout a říct hele kluci, sorry, podepisuji to v Chrudimi. Ne že tady byl nominován do přípravného utkání a až pak se klub dozví že je pryč. Prostě nejde o to kde podepsal (byť se to leckomu nelíbí), ale o způsob komunikace. Jestli se tady na webu objeví rozhovor s báchorkami o manažerovi a šumu, tak to bude mít chlapec o to těžší, aby si získal fans.
04.05.2026, 09:19
Vomáčka, chtěl jít a zůstat v HK, jenže v té době už byla gólmanská situace vyřešena. Bartošák, Kiviaho. Navíc se po výborném PO řešilo, jestli by to nešlo nějak udělat, aby zde zůstal Machovský. V Kolíně byl Soukup, Saidl. Takže Vomáčka byl v podstatě až 4 možná 5 gólman. Přišla nabídka z PCE "B" s možností zahrát si extraligu, tak ji logicky přijal. To že slaví titul se svým současným zaměstnavatelem je taky naprosto logické. Kdysi nás v PO taky vyřadil Jarůšek a v té době už se vědělo, že půjde k nám a taky ho pak nikdo nekamenoval. I když to tak nevypadá, tak i sport je zaměstnání a k tomu patří i změny. Každý z nás se snaží vybrat si takové, které mu vyhovuje a dává mu v danou chvíli smysl.
Tohle je dobrá zpráva, jen by to chtělo, aby měl i nějakou produktivitu. Do týmu přijde určitě Sedlák s Červenkou, Pasta a Zacha si spíš myslím že nepojedou. Zatím to cítím tak, že my mohl být možná aspoň jedním z náhradníků na tribunu, ale s velkou šancí zasáhnout do turnaje, protože na nikoho dalšího z NHL se čekat nebude, ani není skoro na koho. Uvidíme.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.