Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
ČTSport souboj hradečáků PatrikMartinec-Petr Suchy
To si říkám taky,ale.....znáš to.
22.03.2020, 17:51
Kez by Smajlík
‼️AKTUÁLNĚ‼️ Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch na svém twitteru uvedl: Podle vědeckých poznatků se lék Plaquenil jeví jako potenciálně účinný na onemocnění COVID-19. Od dnešní 18 hodiny proto platí mimořádné opatření ministerstva, které reguluje jeho předepisování, abychom zajistili dostatek tohoto léku pro léčbu pacientů nakažených koronavirem.

Snad se bude blýskat na lepší časy.
22.03.2020, 17:09
Já mám kuchyň dražší, páč je to tam s plnou penzí. Ale zas jsem rovnou u zdroje a ušetřím za cestu pro jídlo... Je to těžký, lákaj mě obě lokality...🤷😁
Smajlík já jsem týden a už mně z toho hrabe.Říkej si,že se toto,už snad nikdy nebude.Jdu z bodu A do bodu B koukat na televizi.Budu půl hodiny přepínat xxx kanálů a stejně si nic nevyberu Smajlík
22.03.2020, 14:27
Smajlík Smajlík Smajlík jj ráno se všech zeptam co mají ten den v plánu:-))))a pak provozní věci my už jsme doma přes tři tydny jelikož deti byli nemocní už předtím
Doma snad nemůžeš? Smajlík Tolik času na to máš doma Smajlík toho musíš přeci využít Smajlík
22.03.2020, 13:59
ještě že si tady můžu občas pokecat:-)
22.03.2020, 13:51
Jj počítáme se zářím lepší později a na jistotu . V září budu velmi vzdělaná žena 😀😀 ažna matiku tu proste nedám 😀
22.03.2020, 13:45
Čau Lillu do Prahy. Mno, děti se školy brzy jistě nedočkají. Dnes to komentovali v těch debatách a vyplynul z toho závěr, že otevření škol je nebo bude jeden z posledních kroků k normálu. Není se co divit, dítě je bez příznaků, ale zároveň ideální přenašeč viru. Do toho 5-7 hodin v jedné třídě a to nikdo nepotřebuje. Takže když to dobře půjde, dalo by se uvažovat o návratu do škol na přelomu května června. Ale je otázkou, zda na těch pár týdnů riskovat a červen nepřesunout třeba do srpna a dát si tak dalších 60 dní fóra. Anebo to zabalit úplně a naskočit až v září. Čili z křišťálové koule mám tři různé scénáře. Červen už ve škole plus možná červenec nebo srpenec tamtéž. Pouze červenec nebo srpenec ve škole. Nic a v září nashle, což si nedovedu úplně představit, protože celý pololetí podříznout a pak to někde stíhat další rok jde reálně horko těžko a v klíčových předmětech vůbec. Přijímačky a maturity, to je vůbec kapitola sama pro sebe.
Ale jo, vono to pude.
Je to tak, rozumím. To je totiž skupina lidí, která si ještě pořád neuvědomila, jaký je vlastně smysl těch momentálních restriktivních opatření, oni je prostě vnímají jen jako šikanu a něco, co je třeba zkusit za všech okolností obejít. A to je podle mne ta chyba a nezbývá než věřit, že jim to co nejdřív dojde. Je to o tom, že buď teď budem ta opatření porušovat a o to déle pak budou platit, a nebo je zkusit co nejvíce dodržet, a ona o to rychleji skončí.

22.03.2020, 13:35
Až bude po všem poprosím Barku o zabukovani termínu na ozdravny pobyt 😀😀😀😀 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
Zajímavá posloupnost virových pandemií po 100 letech:
1720 - mor
1820 - cholera
1920 - španělská chřipka
2020 - SARS COVID 19

Je to vše náhoda? Okopírováno.....
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.