Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Třeba jo,ale hrubice sázkaře v kase v Brně to zabila,ale na druhou stranu jim v sezoně dost bodů vychytal...aspoň hrajou odchovanci....
Myslím, že ani reálně nechtěli postoupit. Dokud nebude stadion, tak to nemá ani žádnej smysl.
Asi spíš ne. Ono, kam na staďáku posadit sponzory? Do buňky proti sluníčku, aby nic neviděli? Dřív se tomu člověk smál, teď už je to k pláči. Perníkov bude mít nový staďák možná dřív než my..
Tak zase možná za rok, za dva, za tři... Smajlík Smajlík Ono bez útočníka se moc gólů dát nedá. Nebýt Vlčáka, tak jsme ještě níž..
Tak, kopačky remíza v PU, vítězně se vyhli baráži.. Tak zas příště.. Smajlík
Anglie není členem Mezinárodní federace ledního hokeje ani Mezinárodního olympijského výboru a nemůže se proto účastnit mistrovství světa ani zimních olympijských her (angličtí hokejisté mohou na těchto soutěžích startovat pouze za Velkou Británii), je však vítězem ME 1910.
A ještě jeden fun fact o tomhle šampionátu: Po dlouhých 81 letech, tedy poprvé od roku 1938, hrají na mistrovství světa všechny týmy, které už někdy na světovém šampionátu medaili získaly.

Dokonce i Velká Británie, která třeba v roce 1936 brala zlato. Mimochodem vzájemná bilance reprezentace Československa a Velké Británie je z 10 zápasů zcela vyrovnaná, ve skóre dokonce o dva góly vedou Britové.

Austrálie hrála pouze jednou na zimních olympijských hrách: v roce 1960 podlehla Československu 1:18 a Spojeným státům americkým 1:12.
Belgičané nehráli s českou hokejovou reprezentací ani jednou, s Československem hráli jedenáctkrát (dvě výhry, jedna remíza a osm porážek, skóre 11:79).
Tým spadá pod Belgickou královskou federaci ledního hokeje, která byla v roce 1908 zakládajícím členem IIHF.

V třicátých letech 20. století patřila maďarská hokejová reprezentace na základě výsledků na mistrovství světa mezi deset nejlepších na světě. Nejlepší výsledek předvedla reprezentace Maďarska v roce 1937, kdy skončila celkově na 5. místě. Velice cenný výsledek uhrála na Mistrovství světa 1938 v Praze, kde dokázala remizovat s Kanadou 1–1.

Historickým úspěchem NDR bylo MS 1966, na kterém porazili Švédy 4:1 a získali tak bronzové medaile z mistrovství Evropy v ledním hokeji.

Nizozemsko soutěžilo na Olympijských hrách v ledním hokeji roku 1980. Po třech prohrách (mj. 4:17 se SSSR), jedné remíze (3:3 s Japonskem) a jedné výhře (5:3 nad Polskem) obsadilo páté místo v červené skupině, celkově skončilo deváté. Pak soutěžilo v elitní skupině roku 1981, kde obsadilo poslední místo.

Norové se v poslední době dostávají mezi nejužší světovou špičku. Na mistrovství světa v roce 2011 si připsali dosud největší úspěch. Podruhé v historii postoupili do čtvrtfinále, kde podlehli Finům, ale díky skvělým výsledkům v základní části, kde porazili mj. Švédsko nebo Švýcarsko skončili celkově šestí.

Rakousko se v roce 1947 na prvním poválečném mistrovství dočkalo posledního velkého hokejového úspěchu. Překvapivou výhrou nad Švédskem pomohlo k oběma titulům hostitelskému Československu a sobě k dosud poslední světové i evropské medaili. Kromě nich si odvezlo od vděčných domácích též mnoho darů, kterým dominoval vagón uhlí.

První mezistátní utkání sehrála švýcarská reprezentace proti Anglii 23. ledna 1909, prohrála 0:3 (hráno v rámci mezinárodního turnaje v Chamonix. Na témže turnaji sehrála o den později i první utkání proti mužstvu Čech, v němž zvítězila 8:2.

V Kazachstánu je v současnosti zaregistrováno 1 800 hráčů (0,01 % populace).

První mezistátní utkání sehrála dánská reprezentace 12. února 1949 ve Stockholmu proti Kanadě a prohrála 0:47 (hráno v rámci MS 1949, rekordní výsledek v historii elitní skupiny MS).

První utkání proti České republice sehrálo Dánsko 2. května 2008 v Québecu v rámci MS 2008 a prohrálo 2:5.

Největších úspěchů dosáhlo Dánsko na MS v roce 2010, kdy skončilo na osmém místě, když v turnaji překvapivě porazilo v základní skupině tým Finska (4:1) a následně v osmifinálové skupině i tým Slovenska (6:0).

Andorrská federace ledních sportů sdružuje 73 registrovaných hráčů (z toho 32 seniorů), majících k dispozici 1 halu s umělou ledovou plochou. Andorra je členem Mezinárodní federace ledního hokeje od 4. května 1995. První mezistátní zápasy odehrála na přelomu září a října roku 2017, kdy uspořádala ve městě Canillo turnaj Development Cup. Skončila v něm na posledním místě, když prohrála všechny tři zápasy: s Portugalskem, Irskem a Marokem.

Hokejová reprezentace Saint-Pierre a Miquelonu reprezentuje francouzské zámořské území Saint-Pierre a Miquelon v ledním hokeji. Není dosud členem IIHF. Svůj jediný zápas sehrála v roce 2008, kdy na domácí půdě podlehla Francii 6:8.V zemi je jeden hokejový stadion a dva kluby.

Hokejová reprezentace Protektorátu Čechy a Morava sehrála během ledna a února 1940 několik mezistátních zápasů. Tyto zápasy nejsou zahrnuty do oficiálních statistik české a československé hokejové reprezentace.

Některé z nich byly sehrány v hokejovém turnaji v rámci Týdne zimních sportů, který se konal jako náhražka za neuskutečněné zimní olympijské hry. Týden zimních sportů uspořádalo Německo v Ga-Pa, hokejového turnaje se zúčastnily státy, v nichž byly u moci fašistické vlády. Za tehdejší politické situace nebylo možné pozvání odmítnout.
Týden zimních sportů
Protektorátní reprezentace hokejový turnaj vyhrála. Nejprve porazila ve skupině Slovensko a Itálii. Očekávaného finále proti Německu se nedočkala – Německo ve skupině porazilo Jugoslávii 9:0, ale prohrálo s Maďarskem 2:3. Právě Maďarsko se stalo finálovým soupeřem reprezentace protektorátu.

Anglie není členem Mezinárodní federace ledního hokeje ani Mezinárodního olympijského výboru a nemůže se proto účastnit mistrovství / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
Výborně Cibulka.Jen tak dál, hlavně v našem dresu.
18.05.2019, 13:02
Gratulace Oskars! Smajlík
Cibule gól Rusákům Smajlík Smajlík
Jasně, "písečnej červe". Jsem rád, že si pamatuješ některé mé skvělé a sofistikované návrhy, které zde předkládám... :-)) A o tom fotbale si pindej jak chceš. Ale jak jsi na ty nesmysly co zde vylučuješ přišel, to mi hlava nebere. Jednou bych se rád dozvěděl, protože tvé myšlenkové pochody (resp. spíš neuronové zkraty) jsou přímo na učebnici.
Tak zrovna Lorna, kterej nesnasi "fočus" a zeplevil "fočusove" forum nesmyslama bude propagovat v hokeji fotbalovy dvojzapas, tomu rikam paradox Smajlík ale myslenka zrusit v extralize play off byla prece jen originalnejsi Lorna
Jsi asi nečetl můj příspěvek. Psal jsem MÍSTO JALOVÝCH ZÁPASŮ s Itálií nebo Rakouskem hrát čtvrtfinále, což je nejdůležitější bod celého mistrovství (kde se při hře na jeden zápas nespravedlivě oddělí úspěch od neúspěchu) na dva nebo tři zápasy. Semi a finále už může být klidně jako nyní, tam to nakonec od.se.re jen ten celkově čtvrtý, ostatní mají placku...
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.