Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
08.06.2021, 21:51
Kosovo je Srbska vy ci... ni albánský
Jankto? Hlavně,že má vlasy na blond tragéd.To bych dal i já po 10 pivech.
Vašulín,Dvořka na EURO ! Bylo by to lepší,než to,co tam jede.
Ládˇa Čihák
odkaz
Co je nenormálního na tom, že se zeptám, jestli ho viděl hrát, když zrovna tohohle hráče doporučuje. Já o něm nikdy neslyšel, tak se ptám. Zajimají mě jeho kvality. Tobě píše, že viděl pár sestřihů a že je asi rychlý. No tak napiš GM ať postaví kádr na hráčích, kteří jsou ASI rychlí. Uvidíme, zda na tebe dá.
07.06.2021, 16:18
Tim 19 a ultrasmechov naprostý souhlas, naprosto zbytečná rasa.
Pracovně jsem mimo,tak musím jen tímto napsat a poděkovat všem zúčastněným.Lukáše znám xx let.Věřím,že to dá.Mladí cikáni se začínají rozlézat všude.Pakáž to je,nic jiného.Jsem tady hodně slušný,jinak bych napsal něco 100x horšího.
07.06.2021, 01:35
Hele, umíš komunikovat taky nějak normálně, anebo jen osočuješ, štěkáš a napadáš. Nechceš to už začít řešit někde odborně? Smajlík
Jako bych to tady nepsal,porazí Rusko a budou mistři.Ve skupině úplný h...o a jsou zlatí.4 porážky ve skupině Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.