Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
21.07.2019, 23:36
Ještě jeden centr by se hodil...
Tuhle sezonu bez CAN/ US playera?
odkaz

Už ať to začne
blahopřejeme...

Mountfield HK
@MountfieldHK
·
8 m
🥈
Každé umístění na bedně potěší: Redakce @MountfieldHK
byla vyhlášena společností @eSports_cz
jako druhá nejlepší za sezónu 2018/19 a navázala na dvě prvenství z let 2017 a 2018. Hradečtí redaktoři navíc uspěli také v individuálních kategoriích
👌
Kuko a Stajnoch přijedou do HK se Slovanem
z jednoho rozhovoru...

Jaký jste tam měli program?
Hráli jsme exhibiční zápas, na který se přijel podívat prezident Zeman, Jaromír Jágr a čínští velvyslanci. Trval asi patnáct minut a dokonce byl i domluvený výsledek. Pak jsme měli tři přátelské zápasy, abychom jim ukázali, že naše úroveň je někde jinde. Oni chtěli v Česku hrát extraligu nebo první ligu, takže jsme je měli porazit s juniorkou, aby zjistili, že na to nemají. Nakonec to dopadlo tak, že budou hrát druhou ligu.

tak asi tak...
odkaz


To jsou moje koně Smajlík
odkaz


Bordel na led ! Na toto se nedá zapomenout,bylo tam hodně veselo Smajlík Smajlík Smajlík
Něco z fotbalu..

odkaz
Ten bude "šprkat" někde maximálně odborářskou. Tipnul bych si že za Vězeňskou službu Pardubice Smajlík
19.07.2019, 19:55
Nebude někde za polívku hrát Lubina? Že bych si šel odflusnout....
čáslava a dvůr...

Deník Sport
@DenikSport
·
5 m
Mistr světa z roku 2010 se dohodl na spolupráci s Dvorem Králové nad Labem a bude tak nastupovat například proti Jaroslavu Bednářovi, Janu Hlaváčovi nebo Petru Sýkorovi, kteří budou oblékat dres konkurenčního Vrchlabí.
19.07.2019, 11:43
Ale radši zpět k hokeji. Tak chlapcům a chlapům už zase začala dřina, a už jen 16 dní a nám to taky začne! Jupííí, už se snad těším i na tu zimu, hlavně, že bude hokej. Smajlík Aneb ČPP Aréna, tady je svět ještě v pořádku (doufám). Smajlík Smajlík Smajlík
19.07.2019, 11:39
A mělo by se to jmenovat Jameso Bondo! Aby to nebylo ten ani ta, protože tak by to nebylo správně genderově vyvážené! A v kalhotech by to nemělo mít radši nic... Svět se v p*del obrací (nebo už spíš obrátil), přátelé Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.