Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
odkaz

Ten Napoleon je fakt člověk bez kouska sebereflexe. Sám staví načerno, se svým All Stars týmem neproleze ani do finále extraligy a namísto toho, aby sklopil uši a zametl si před vlastním prahem, teď bude ještě VEŘEJNĚ (tj. nikoliv jen na svém soukromém profilu) kázat něco ostudě v českém hokeji Smajlík
25.05.2023, 22:27
A nakonec přijde nějaká zdejší rychlokvaška z Olešnice a všem to nandá. Sice to není vůbec k věci, ale je nejlepší. Tak určitě. A už to nepij.

Lotyši, to je balzám. Stačí si vážit reprezentačního dresu.
Nominace z Varů byla za (velmi sporné) bývalé zásluhy, z Komety tam neměl být absolutně nikdo, ze Sparty líný Sobotka to byl výsměch a jedině proti nominaci hráčů z Pardubic (říkám to nerad), bych nemohl nic namítat. Vzhledem k tomu, že Jalonen objížděl stadiony, tak nevím čím ho třeba tak moc zaujali hráči Brna. V sezóně nic, v playoff nic. Jestli to nechal kompletně na Zábranským, tak ať už jde do domova důchodců, když nemá svůj názor nebo si ho nedokáže prosadit.
Nejlepší týmy z Evropy na MS Lotyšsko a Německo 1🙂
Darina z ČT mu to tam taky pěkně vpálila Smajlík

Za mě problém není v osobě Kariho jako takového, jakož spíš jeho nohsledů z českých luhů a hájů alá Zábranský, kteří si tam akorát prosazují své koně. Výběr hráčů by podle mě měl dělat někdo nezatížený z venku, tedy ne s vazbou na konkrétní kluby z ELH.
To je panečku nasazení Smajlík Zaslouží si to!
Německo,Lotyšsko v semifinále to vypadá.Seveřani taky k.o.Hodně dobrý.
Lotyši neskutečně Smajlík
No, mozna by fakt pomohlo neskladat tym primarne z luzru, co vypadnou hned v play off. Kdo tam ma mit tu viteznou mentalitu? Tenhle vyber Varu, Brna, Sparty a Pardubic je proste takovy, jaky je. Bez Kubalika s Cervusem by nebylo ani to CF. A kdyz uz se zranili Chytil se Sedlakem, tak tam meli byt hraci, kteri sezerou led. Moc jsem jich tam nevidel. Ale treba uz ani zadne takove v Cesku nemame. Kazdopadne, letosni vysledek me neprekvapuje. A za celou dobu jsem se do toho fakt nebyl schopen dostat. Chladne mistrovstvi.
25.05.2023, 19:24
Proč hodnotit toho ... ..?ten se přece vždycky ozve...ať to vezme místo Havlata,
25.05.2023, 19:23
A nepiš,že seš Zvědavej,že z toho máš plný Gatě?a přijde Karls vajíčkem , rychlokvašky🐧 a Lilla zítra vydá článek a Bronx se na magistrátu posere,že Votroci už prodávají permice....
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.