Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Dynamo? Všechno je jinak.
odkaz
Každopádně ale velká škoda, že se nepadalo už letos přímo, mohli jsme mít klid. Už poněkolikátý měli ve smradově velkou kliku...
Já bych si z těch extraposil z perníku taky tolik nedělal. Příchod dvou možná lehce nadprůměrných K+K ještě tým nedělá. Extraliga je dlouhodobá soutěž a byť v útoku určitě posílili, tak do vyrovnaných čtyř řad je furt hódně daleko. K tomu Kousal může být, a taky dost pravděpodobně bude, v prosinci, v lednu někde za kopečkama. V obraně je situace úplně jiná, kromě Koláře tam není skoro “nic” a k tomu ještě “žolík” Tronča. No a v kase hodně nevyzpytatelnej Káca, kterej celou sezonu formu mít nebude, to je celkem jistota. Takže po provaru v minulým roce to vidím v opičí hitparádě maximálně na předkolo, víc by pro mě bylo velký překvapení. FOP a nikdy jinak!
27.06.2019, 20:56
Náhodou, vopičkám přeju, ať ten jejich cirkus přestane konečně dělat vostudu východočeskému hokeji... Ať jsou v létě jako vždy nahoře, v sezoně je opět sfouknem. Kousal se přijel domů pobavit, odpije si svoje a na podzim je ve Švédsku. Kein štres. Hysterky prosím přesunout své srdíčko na jih Smajlík
Třeba přestup Kousala naše vedení nahecuje a budou se taky chtít něčím vytáhnout Smajlík
Já strach nemám vůbec o příští sezonu,kádr zůstal takřka komplet,někdo přišel a věřím,že ještě někdo i přijde.
Taky to může být tak,že ti co tak zvaně "posilují" třeba oslabují. Smajlík Když někdo přijde neznamená automaticky,že tým s ním bude silnější a bude šlapat jak cibule ze švajcu.
paramo má Kousala... Všichni posilují (i "posilují") - Litvajz, Plzeň, Sparta, Pardubky, Brno, Třinec,... jen my pracujeme s kádrem, který se doplnil před 1.5. Hlavně Sparta a překvapivě Paramo zbrojí jako zběsilí... U nás nic, ani ťuk, asi je Bedna na nějaké dlouhodobé safari někde v Africe anebo pan Pěkný uzavřel kohouty. No co, alespoň budou naši chlapáci sehraní Smajlík
Jako, před rokem si říkalo koncepce na 5 let, krok za krokem, není třeba okamžitý výsledek. Asi jsme byli všichni překvapeni nad tou jízdou až do po. No, mě přijde, že kroky letos byly hodně koncepční a jsem rád, že nenastal klasický výprodej půlky kádru. Vidím to mile a dokonce jsem kvůli tomu změnil permici na sezónní. A nepovažuji se za sluníčko, i když teď hicuji s horečkou 38,5. Smajlík
27.06.2019, 17:36
Kádr je v poho,jinak na jihu už slaví titul, do desítky se možná dostanou, Lubina je tam teď modla, pardon, jen toho občana vyslovím, tak hned bliju, teď to odnesla klávesnice, kurňa Lubino neser, zase bliju.
Já psal jen o nás,Chomutov mě nezajímá i když jim nepřeji nic špatného,že má perník Koláře a Kousala je při vší uctě víc jako od nich Rákos s Linhartem,Zámek muže zopakovat sezonu ale nemusí,přeji si vždy vše nejjj pro Hradeček ale mohu snad napsat svůj názor bez sluníčkaření..Tady jak vše nechválíš je to špatně,alespon u některých jako jsi ty a opravdu to neber ve zlém,myšleno bylo že se bez top posily do utoku nikam neposuneme,kluci co přišli můžeme hodnotit podle toho co předvedou,proto ty otazníky..
27.06.2019, 17:18
.......Za mě nejhorší léto zatím co se jinde mohutně posiluje,Mazanec po třech letech skoro nechytání velká neznámá,v Plzni byl luxusní ale jak je natom ted????? Jergl měl jednu výbornou sezonu za karieru,zopakuje ji??zlepsí se ještě??? nikdo neví,Perret asi taky žádný zázrak průměr,Kubík????nadějný nic víc,Lukeš podepsal jako jasná dvojka na víc ani nemá,Kouky po zranění to bude chvíli trvat než se chytne.......

tohle je , že si dávaš do kupy složení kádru???? Tak to pardon mě to připadá, že chytáš hysterii jako všude se něco děje jen u nás nic a hráčům co přicházejí moc nevěříš. Chomutov jsem tam dala já , jelikož tvuj příspěvěk mi tak připadal.
Já si to dávám jen tak dokupy složení kádru,minulou sezonu hra výborná makali kluci,ke konci zranění a už to nešlo,Kotleta snad ani neměla tým o tolik lepší ale věděla co hrát,rozhodli golmani a přesilovky,jen jsem chtěl upozornit pokud nedojde top hráč do přesilovek dopadneme stejně,nic víc,v základu se budeme bavit tam se nejede na krev ale co v playofff,přečtou nás a tím to skončí,proč sem pleteš Chomutov???nechápu já o něm něco psal??ty maximálně lituji..
Na jihu mají větší starost o to, co si o jejich posilách myslíme než radost z toho, že přišly... A pak kdo má z koho komplexy...
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.