Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
to určitě byl Smajlík .jen již není pro klub spřátelený Smajlík
zmizel nám jeden dříve spřátelený klub Smajlík
17.05.2020, 16:56
Tak prý se jedná s Vláďou (jak už se tady zmínilo), vypadá to že chceme dost toho Sobotku, tam se čeká na to NHL a prý je v "nabídce" ještě jedno jméno. A peníze prý jsou. Je to JPP
Sleduji počíná oddílu, je dobré, že se už trénuje, doufám, že budeme moc zhlédnout i některý přátelský zápas prvního mužstva
Růža junior myslím řeší i jiné nabídky. Proti MHK určitě nic nemá, ale chápu že se mu moc nechce pod křídla táty.
Znovu s ptám nějakého ze zdejších "JPP": Jak to vypadá s podpisem Růži jr.?
16.05.2020, 08:30
Rosandič

odkaz
16.05.2020, 05:22
hele fakt nebudu nikoho napadat. Napsal jsem to v dobrém úmylsu uklidnit vášně, nechceš - nechceš. Jinak mám své pocity, které si ale už povídám s lidmi, kteří o tom chtějí diskutovat a nesnažím se někomu něco vysvětlovat. Říkej tomu úhel pohledu. K tomu co bylo- taky jsi kdysi prděl do plenek a nikdo ti to ted nenadhazuje.Myslím že tehdy byly zcela jiné emoce a hlavně čerstvé. takže panenka Marie asi tak.
cus, jak u vas hral rosandic?
Možná kdyby byl na město pořádný tlak ze strany médií, kdy by právě média nepřímo zesměšňovala pány z radnice, jak jsou vlastně neschopný apod., a další kumpány, tak by se mooožná něco hnulo. Rozhodně by jim po opravdu silné med. masáži dobře nebylo..


Ale... to je jen teze Smajlík
z jednoho twitteru...

Lubos Brabec
@lbrabec
Znamenalo by to zrušení Švédských her, ale i mistrovství světa (skoro) bez hráčů NHL, pokud ta by opravdu odstartovala až v prosinci. A např. v Německu už chtějí začátek DEL posunout o pět týdnů, budou-li v září hrozit zápasy bez diváků.
No v podstatě by se to jako dezinfekce dalo taky použít, ale to by byla asi škoda Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.