Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Tvl ty komentátoři se radují z vyrovnání jako by jsme byli mistři světa Smajlík Smajlík
Nebyl jsem spokojený s tím výběrem už před šampionátem a nemohu být tuplem spokojený teď. Prostě když ten tým je poskládaný z průměrných hráčů, z průměrných a neúspěšných týmů (K.Vary, Sparta, Kometa, Arizona, ...), tak tihle hráči asi těžko udělají nějaký úspěch. Vůbec mě to celé připadá jako by Zábranský a spol. chtěl namazat Jalonenovi schody. Už jenom ta nesmyslná šuškanda před MS ohledně trenéra, že chce svaz vyštípat Jalonena, to vše asi není náhoda.
Na nějakou větší kritiku bude čas, ale to jak ti naši hráči jsou vyklepaní že prohrávají se Slovinci, to opravdu pro další vývoj v turnaji nevěští nic dobrého.
Antoš to řekl krásně. Nejhorší třetina, kterou kdy viděl.
18.05.2023, 16:08
Kluci jsou v křeči neví o sobě , nepřesné střely a hlavně chybí tam jiskra . Ještě stále je 40 minut da se vše jen se probudit a zapnout
18.05.2023, 16:02
Pěkně nachystaná Czaplárova past na Slovince
Tenhle Jalonenův defenzivy hokej nikam neposune Smajlík
18.05.2023, 15:48
Jasná jednička Langhammer Smajlík
Deset deset Smajlík zkuste tenhle žebráckej výběr Sparty Pernikova Varů + Vozenilka doplnit třeba ještě někým z Komety, třeba uhrajeme bod aspoň s tím Norskem Smajlík
Jak se vám líbí hokej?
Prohrávat 2:0 se Slovinci to je pořádná fraška Smajlík
Tak to vypadá,že místo zraněných povolají do boje Lence a Horáka.Nechci být pesimista,ale na úspěch to nevidím.Rád se spletu.
18.05.2023, 11:42
Četl již někdo, jak dopadl podnět na "dovyšetření" zákroku Kocha (SK)? Zabýval se tím někdo vůbec?
........ale nestrčili do kapsy a už vůbec jich není plno, natož v zahraničí. Děkujeme pod tíhou argumentů za pochopení.
18.05.2023, 08:15
Prosím nekrmte ho. Cokoli napíšete hned musí projevit svůj fantastický přehled a pohled na vše. Vše ví zná všude byl 3x.

Jen podle stylu psaní je tam par podrobností s ukončeným petre999 a 00 nic a Mirkem z Nechanic a dalších....
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.