Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Marek2001" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Nějak mě ta předpověď počasí ráno nevyšla Smajlík Smajlík Smajlík
Tak hurá konečně směr Malšák Smajlík
Mě to ukazuje na radaru že by ve čtyři mělo přestat chcát Smajlík jen pak večer až nějaký ty přeháňky Smajlík takhle by to bylo ideální Smajlík
Tak Hradec byl vždycky fotbalový město, i když se hrálo o záchranu, tak pamatuji že chodilo přes 5k lidí. A co se týče Hokeje, když psal Kmonda že má Hokej stejně prodaných permic jak Fotbal, tak jsem rád že jedou oba sporty v HK Smajlík Smajlík
odkaz

Nádhera Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Teď koukám na informace na první zápas v nový aréně a není 6 stánků občerstvení málo pro 9300 lidí? Nemáme na hokeji více?
A jestli to je pravda v tom Liberci tak to je totální šáškarna aspoň víme jaký je svaz dno, a není se čemu divit, když tam má Pešan kamaráda Nedvěda teď a ještě když má Nedvěd blízko Liberci Smajlík Ty si to dokážou zařídit jak chtějí aby se o tom mlčelo Smajlík
Ta naše 18tka to je teda válec Smajlík v čele s našim Klimou Smajlík
Votroci Smajlík
odkaz

Nic nového od Pilaře...
Reakce na Lillu: Málo, vytratil jste se, hokejista, kterého si při střídání všimnu jen tak, že udělá šanci a něco předvede, zmizel. „Jasný a k tomu potřebujete právě radost. Nejdu proti trenérům, nikdy. Každého uctívám, snažím se dělat věci na maximum. Jen radost z hokeje potřebuju mít taky, právě teď na konci v Boleslavi jsem měl pocit, že jde jen o práci. To je už pak špatný. Změna města, místa, týmu mě může nakopnout. Věřím, že to pořád v sobě mám.“ Když jste tak nadšený z Hradce. Zůstalo vám to i po místní letní lahůdce, tedy výběhu na rozhlednu Milíř? „Co jsem sem přišel, každej mě tím strašil. Jedu na benzinku natankovat a slyším: ´Vy jste ta nová posila, co? Byli jste na Milíři? Ne? Tak počkejte, to je hnus´. No a mě to minulo.“ Prosím? „Nachystali pro nás výběh na poslední týden letní přípravy. Dva dny před akcí jsem si udělal v posilovně něco se zády, takže jsem jezdil jen na airbiku. Bohužel. Jak o tom každý mluvil, na Milíř jsem se až těšil.“ Na 160 schodů? To nejde... „Fakt. Nekecám. (směje se) V Boleslavi jsme běhali každý pátek schody od zimáku na náměstí. Byl jsem hodně zvědavý, jak vypadá tahle perla, jen to nevyšlo. Tak za rok, no.“ (usměje se) Zase v rámci volna můžete klidně sám a dřív... „Jo jo, v pátek tam skočím. (usměje se) I když vlastně ne, teď nás čekají testy VO2 max, tak pak se tam zajdu podívat aspoň se psem, ať vím, co je to za hnus.“ Ozdobou je v Hradci zápas s Pardubicemi. Mountfield zatím vždycky v extralize skončil nad Dynamem. Pochytil jste už základy velké rivality? „Hodně, jedna věc mě úplně šokovala. Mám v Opatovicích skvělé sousedy, výborní lidé. No a pán si dal jinde trvalé bydliště kvůli tomu, aby neměl na autě „éčko“, nechtěl ho mít v Pardubickém kraji. Když jsem ho zkoušel hecovat, že bych šel třeba do Pardubic, tak hned vystartoval, ať na to zapomenu, že pak fakt nemám bydlet vedle něj.“ David Šťastný v Mladé Boleslavi sezona zápasy body 2018/19 50 25 (11+14) 2019/20 40 23 (14+9) 2020/21 50 52 (26+26) 2021/22 39 22 (10+12) 2022/23 48 22 (9+13)
Děkuji za článek Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.