Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Promiň Stutzle Tim… nedošlo mi že když změním písmenko tak furt nebudeš vědět o koho se jedná, což je docela smutný, jelikož se jedná celkem o STAR… twl ty víš o NHL fakt prd… trenéry i obránce jsem ti vyjmenoval… ty jsi nějaké vyfetlo… to nemá cenu reagovat… víš třeba o tom - že pozice draftu vůbec nic neznamená Smajlík Němci měli horší pozice na draftu a koukej kolik z nich hraje stabilně NHL a koukej kolik hraje našich stabilně NHL… fakt o tom víš prd a nebudu se s tebou o tom už ani bavit… jediné co ti řeknu je to - že stabilně hrající Němci od 19 po 22 let v NHL jsou 4… nevím kolik že my tam přesně máme těch stabilně hrajících hráčů - docela jednoduchá matematika no… Smajlík
dějí se věci, které se musely stát, město je po volbách a nominuje své -nové lidi, Mirek končí a s ním jedna éra, co se mu povedlo ?

dostat do povědomí široké veřejnosti, zejména té hokejové (na jihojihu, jihu a částečně i tady), že on je MTF..., párkrát to tady padlo, Mirek není MTF, troufnu si napsat, že kdyby on byl MTF, tak nekončí... nebo by si zachoval velký vliv na chod ...

některé kroky a rozhodnutí byly kontroverzní, ale asi se sluší napsat Mirku děkujeme...

a těšíme se na další kapitoly HK hokeje s novou duší.. .. :-))
Tak žádný Sturzle neexistuje, natož aby se byť jen dotýkal velikosti McDavida.
Německo mělo za poslední tři roky draftováno v r.20 tři hráče nejlepší byl na třetí pozici, v r 21 tři hráče nejlepší na pozici 90, v r 22 dva hráče ten lepší byl vybrán jako 43.
Česko r.20 osm hráčů nejlepší byl 48., v roce 21 osm hráčů nejlepší 69. pozice a v r. 22 devět hráčů a Jiříček šel jako šestka
Takže Češi 25 Němci 8, tak co to tady valíš za nesmysly, ještě tomu někdo uvěří.
Trenéry dohromady nedáš, nedokážeš, obránce taky ne. Jen si vzpomínáš na jeden zápas Finů. Já si pamatuju bronz z loňského MS.
Odmítáš se se mnou bavit asi proto, že nemáš argumenty viď.
A buď v klidu nefetuju.
Prostě bulík z dknl
No jo, ale o tom to celé je. Dostanou se tam hráči, kteří na to nemají, ale jsou ve "správných klubech". Vždyť i ten třinecký Jeřábek, co se nakonec nedostal, by byl lepší. Ale ne.
Německá liga a celkově Německo odchovalo do NHL za poslední 3 roky víc hráčů než česko - takže tituly “jen v Německu” jsou aktuálně docela cenné jelikož kvalitou ligy nás Německo předběhne do 5 let na 100%… pod Grossem vznikli hráči jako Seider, Sturzle, což mimochodem bude hráč velikosti MCDavida… nevíš co tu plácáš… a odmítám se tady s tebou bavit - To že más úspěchy neznamená, že tě nestrčí do kapsy Venca, Jandač… doteď si pamatuju Jalonena (když ještě měl Finskou repre) jak proti nám prohrál zápas když vedl 3:0 a v třetí třetině na MS jsme to otočili z 3:0 na 3:3 a nijak na to nezareagoval, žádná změna taktiky… NIC…
Počkej fandíš Hradci nebo Zmrdovicím ? == houbelec ti je po tom komu já fandím, možná to pro tebe bude složitý, ale fandím hokeji, chodím se dívat na hráče, fandím HK, ale líbil se mi Sedlák, Růžička, Voženílek atd samozřejmě teď fandím repre ==Teď mi odpověz ty, jelikož takovou blbost snad nemůžeš myslet vážně ?==jakou blbost ?== Třeba Jank? Pavlík ? == viz ty sám - upřímně si myslím, že na MS by neměl Pavlík ani Jank == Úplně na pohodu by strčili Dvořáka s chybujícím Košťálkem do kapsy…== viz ty sám sobě upřímně si myslím, že na MS by neměl Pavlík ani Jank ==A trenéři pro nároďák ? Patrik Eliáš, Pavel Gross…== co kde trén(oval)uje Eliáš? Gross má tituly v Německu, s tím strčí Jalonena do kapsy? Tak to jo == jinak za náš hokej se právě stydím, proto, protože nás trénuje cizí trenér, co s náma nemá nic společného a ať je to jakýkoliv dobrák, Hlinka s Říhou by z tohohle radost neměli, kam až náš hokej klesl…proto chci třeba českého trenéra
Takže ty trenéry prosím, kteří to jsou? Nestřílej od boku. Máš to přeci promyšlený, když tady rozdáváš moudra, nebo snad ne?
Za sebe musím říct, že se s naším letošním týmem nějak nemohu identifikovat, třeba i kvůli takovým dřevákům, jako je Košťálek.
A vzhledem k tomu, že jsem hokejem přesycen, budu sledovat až vyřazovací boje.
K tomu strkání Jalonena do kapsy asi tolik, záleží na tom, jak je to velká kapsa. aby náhodou nebyla větší než ten dotyčný trenér, který bude ty kalhoty s kapsou nosit.

z uvedených trenérů - P. Martinec spíš ne, ještě nedorostl. Varaďovi by myslím chyběla ta každodenní práce s týmem, repre je přeci jen odlišná disciplína. ale třeba se pletu.
A já něco takového tvrdím? Nějakej doveda plácá o plno našich trenérů co by Jalonena strčili do kapsy, tak jsem se zeptal, kteří to jsou. Chci je znát. Jak je vidno, nějak to nejde na svět. Beru snad někomu jeho názor? Přečti si pořádně na co jsem reagoval
16.05.2023, 14:16
Vůbec do toho nevidím ale malinko mě zatuhlo v žilách: 1) pan Pěkný končí prakticky ve všech funkcích (prý to bylo dopředu plánované) a nyní končí jeden z trenérů Svoboda (údajně z rodinných důvodů). Něco většího se pod Bílou věží děje nebo je to opravdu jenom další zpráva v okurkové sezóně?
Ještě si zdřímnu… Je to jako zlý sen, říká Ručinský o nečekané smrti Klímy (foto z pohřbu)
odkaz
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.