Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
26.03.2020, 08:30
Myslím, že se spojením Nakládal + HK to je na hodně dobrý cestě Smajlík Těším se, jak se zase pobavíme, až ty blbové z Pardubic u Hradce budou demonstrativně pálit jeho dres ( holt horkokrevní jižani no), jak už jednou hrdinsky předvedli v případě Koukyho Smajlík
To je jak z filmu " Dobréééé rááááno Vietname ".... mimo jiné hezký film )
26.03.2020, 07:02
DOBRÉÉÉ RÁÁÁNO VŠEM Smajlík Smajlík
Nevim jestli to tu už nezaznělo že bude volný Nakládal který se vrací do ELH.
26.03.2020, 06:54
K rozhovoru VR: jediný, kterému se moc nedařilo byl Žejdl? Šidlíka a Orsavu radši nejmenoval... Dobrou práci odvedl Jarda Bednář? S jeho zanďourem se diví, že má jenom jeden hráč přes třicet bodů? Já to vidím taky trochu jinak...
Ale ono to s tím bohužel souvisí a je to dost provázané.

Podívej se jak potichu změnili v pondělí změny z nouzového stavu a hodili to má MZ v čele s Vojtěchem. Nešli s tím do sněmovny, tisk o tom a televize nemluvila jindy by tam stali na tiskovce a teď nic...tedy ne nic:
Bylo až ve středu kdy to sdělil Prymula dost dlouho od pondělí...s omluvou...

Babiš nám dal projev...za mě maskování něčeho jiného.

Zajímavé jak si v tomto režimu schválili schodek zrychlené protože jim to stav nouze umožňoval a vzápětí ho zruší a v tichosti přesunou již na zmiňované MZ.

Z mého pohledu účelové připravené.

A sport mám rád..sám chodím hrát "sranda" hokej , ale jsem také OSVČ podnikající v dopravě a s lidmi kterým zajišťují práci...úlevy na soc . A zdráv.....to je sice dobré ale nic to neřeší.

Bez živnostníků a menších firem ti nebudou fungovat ani velké firmy a atd..je to pravé tak propojené že tam kde dnes zaměstnanci budou něco pobírat také nemusí za pár měsíců mít práci... A ty zase nebudou mít tolik peněz na sport...


A není to nic proti tobě Connorsi)

Omlouvám se za plachtu

Ave bando a hodně zdraví.
Palec nahoru do Plzně Smajlík Smajlík

odkaz
a něco z třince..

Potíže s odbytem se nevyhýbají ani Třineckým železárnám. Máte zprávy od majitelů klubu, jak to bude s podporou vaší mateřské firmy?
Máme informace, že budeme mít nižší rozpočet

Zdroj: odkaz
Moc prosím, netahejme sem politiku, já vím, je vokurkovka, a díky koro asi ještě vokurkovatější, ale myslím, že na politiku je spousta jiných DF, řešme tu to co nás spojuje, tedy sport (a to i když se teda zrovna žádný nehraje), a ne co nás dělí (politika). Osobně si myslím, že dnes schválil parlament pro OSVČ rozhodně smysluplné úlevy, a nebudou jistě jediné, ale opravdu to tu nechci řešit, to je na jinou diskuzi a jinde.

Tak kometaci si sníží platy,četli jste taky tu diskuzi k tomu článku?
Chudáci nebudou brát 400,ale jenom 350tisíc to je síla
A co ti naši OSVČ ?Jestli tomu rozumím tak je ta naše polokomunistická vláda poslala do...
25.03.2020, 19:10
Tak když čtu ten rozhovor s Růžou...tak mám pocit, že by tu rád pokračoval.....a možná mě tu ukamenujete, ale jestli opravdu Martinec půjde k nějaké mládežnické repre, pak si pořád myslím, že by Růža byl nejlepší varianta....
25.03.2020, 19:01
Kdyz budes zivnostnik a firma ti vypovi smlouvu ze dne na den co udelas?budes zadat svaz treba tesaru,ze je to nemoralni. A oni ti urcite pomuzou Smajlík
Proste neni to fer pro nikoho...
Kometa a její hráči našli řešení...

odkaz

proč mám pocit, že u nás to také nějak proběhlo, s těmi co zůstávají, jen bohužel nebylo medializováno...

a zrovna taková info by se hodila...
Rozhovor s VR na našich stránkách. Řeknu jen toto. Chodil jsem letos asi na jiný hokej. Ale třeba to ze střídačky vypadalo jinak než z tribuny.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.