Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
25.05.2023, 19:12
A proč by to Rulík nemohl vzít kdyby skončil Finland?..že trénoval Pardubicem?...volá se po českém trenérovi,tak mi řekni kromě těch zmíněných Varaďa, Martinec?...kdo by to měl být....jsi znalý v hokejovém prostředí, odpověz?
Ten chce pouze někde udat Rulíka, určitě má s ním ve smlouvě, že jakmile vezme někde práci, tak ho už nebude muset dál vyplácet.
Možná chtěl říct, že je čas, aby se toho ujal Smajlík jen mu asi nikdo neřekl, že k repre si nemůže koupit každého žoldáka, na kterého si ukáže Smajlík
odkaz

Že se vůbec Dědek tomu vyjadřuje Smajlík
Reakce na bhawks: ...Myslím si, že tím "finským vo...sem" to určitě není...smiřme se s tím, že náš hokej už není, co býval, protože nedokážeme vychovat kvalitní hokejisty....a dokud mezi 14tým až 18tým rokem věku našich mládežníků nedojde k propojení školy a sportu, pak to bude pořád stejné....když mají kluci trénovat ráno před školou, kdy jsou nevyspalí nebo na druhou stranu místo školy a třeba, protože zrovna hostují z domovského klub v jiném klubu, tak zameškají i celé dny výuky...a dochází ke stresu, že propadají ve škole i když vůbec nejsou hloupí nebo to brzké raní dojíždění a časné tréninky tělu moc neprospívají.... no a pak škola chce lepší výsledky....trenér tlačí na lepší výkon...a doma je ještě z obou důvodů stresují rodiče... tak jak to pak má vypadat...prostě ten mladý organismus, který se navíc potřebuje vyvíjet nemá opravdu kvalitní podmínky pro rozvoj ať po stránce fyzické, tak po stránce psychické....mám ve svém okolí pár příkladů a vše je to o tom, že pak si musí dítě/puberťák vybrat a kolikrát už nezachrání ani školu, ani sport.....fakt člověk je bezmocně přihlíží, jak to jde do kytek a nikdo s tím nic nedělá....pak nám p.Zaáruba s Hostákem ukáží akademií švédského klubu MODO...jak tam sportovní školy pracují...a člověk si říká ano skvělé....ale u nás pořád nic... "sorry za plachtu", ale tohle je to co mě na našem hokeji spolu s "tabuklama" s.re navíc....
Psal jsem tady k naší výpravě na MS asi 8 negativních komentářů, viděl jsem to špatně už před turnajem. Další ani nevím jestli mám přidávat. Finský dědeček hříbeček je zralý na důchod a Zábranský s Eratem kteří si tam prosadili 6 hráčů z Brna (případně prošli Brnem) tak doufám, že se sbalí a dál už se budou starat pouze o tu svoji Kometu.
Nejtrapnější výkon reprezentace za posledních snad 15 let!
25.05.2023, 17:40
Máš recht, vždyť my pukli i s Lotyšema, Slováky dali jen tak tak... Naprosto nekonkurenceschopný mančaft.

Tyhle trafikanty Nedvědy a Havláty nepotřebuje nároďák vůbec. Úplně lautr k ho*nu.

A na ty strašně super trenéry, co v životě nikoho netrénovali, ještě jim ani po konci kariéry neuschly chrániče a hned jsou protlačeni k repre áčku, na ty mám vyloženě alergii. Tyhle Eraty, Prospaly, Špačky.

Jinak k hokeji: trapnej, odevzdanej výkon. Nebylo tam vůbec nic. Zaslouženej konec. Emoce nula, u hráčů i u mě.
25.05.2023, 17:35
...Myslím si, že tím "finským vo...sem" to určitě není...smiřme se s tím, že náš hokej už není, co býval, protože nedokážeme vychovat kvalitní hokejisty....a dokud mezi 14tým až 18tým rokem věku našich mládežníků nedojde k propojení školy a sportu, pak to bude pořád stejné....když mají kluci trénovat ráno před školou, kdy jsou nevyspalí nebo na druhou stranu místo školy a třeba, protože zrovna hostují z domovského klub v jiném klubu, tak zameškají i celé dny výuky...a dochází ke stresu, že propadají ve škole i když vůbec nejsou hloupí nebo to brzké raní dojíždění a časné tréninky tělu moc neprospívají.... no a pak škola chce lepší výsledky....trenér tlačí na lepší výkon...a doma je ještě z obou důvodů stresují rodiče... tak jak to pak má vypadat...prostě ten mladý organismus, který se navíc potřebuje vyvíjet nemá opravdu kvalitní podmínky pro rozvoj ať po stránce fyzické, tak po stránce psychické....mám ve svém okolí pár příkladů a vše je to o tom, že pak si musí dítě/puberťák vybrat a kolikrát už nezachrání ani školu, ani sport.....fakt člověk je bezmocně přihlíží, jak to jde do kytek a nikdo s tím nic nedělá....pak nám p.Zaáruba s Hostákem ukáží akademií švédského klubu MODO...jak tam sportovní školy pracují...a člověk si říká ano skvělé....ale u nás pořád nic... "sorry za plachtu", ale tohle je to co mě na našem hokeji spolu s "tabuklama" s.re navíc....
Tento styl hokeje už dávno je out... Jalonen = Růžička.....
A za rok obavy o udržení se v Á skupině.
Prohrajeme s Lotyšema horko těžko porazíme Slováky a Slovince....
Je to smutný
25.05.2023, 17:33
Za cely turnaj neporazit prakticky nikoho to je umeni.
Doufam,ze Zabrana,Havlat a Erat pujdou do haje.
My potřebujeme dát ve třetí třetině gól a máme 3 střely??? To je něco špatně ne,????
My potřebujeme dát ve třetí třetině gól a máme 3 střely??? To je něco špatně ne,????
Doufám že ten finského vocas půjde do prdele. Proč asi nepřijeli s Bostonu nebo Palát... hanba blit
25.05.2023, 17:12
Tam je silena divácká kulisa ticho jak v hrobě
Já je na medaili tipoval.Němce zatlačí a ještě to bude boj.Sturm to je frajer.
To jsme a podívej na Švýcarsko.Němcům to přeju. .
Jsme trapný.
Nečekal jsem postup a opravdu to tak má být.Neni ještě konec samozřejmě.
Tak zas za rok Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.