Mountfield HK

Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
06.02.2019, 19:13
nejde zda bude místo ale zda na to bude mít
Pod smlouvou:Koukal, Smoleňák, Chalupa,Vincour,Dragoun, Pavlík, Paulovič, Miškář,Vopelka,Rakos...nevím jak Berger, Pilař,Bicevskis
Tak to máš pravdu...tam to může zamrzet, ale to gesto mě potěší asi více....), je to možná i proto, že sázky dávám do 10 kurun.. Smajlík
06.02.2019, 18:06
No nevím mezi 2.liga a extraligou je velký rozdíl ještě se min.rok se potřebuje vyhrát.Občas ho postavit ale na místo v A-týmu to ještě není.
06.02.2019, 17:58
👍👍👍👍"... (dlouhý řetězec byl zkrácen) kromě mě..." jak pokračuje tato nádherná divadelní scéna - nic proti ČB ale docela se to sem hodí Smajlík
jen tak mimoděk .. hradecký odchovanec Štěpán Matějček je nejlepší střelec a i nejvíce bodující hráč HC Vrchlabí...jen tak dál a příští rok doma v HK
odkaz Smajlík Smajlík Smajlík Hlavně že na nás měli wotworáci tenkrát plno keců Smajlík .
Skvělé sportovní gesto: odkaz Smajlík
ŠTĚTEC NENÍ ZLOČIN V.
V sobotu 16.2.2019 od 10:00 do 18:00 na zimním stadionu

V rámci celé této akce bude probíhat KURZ PRVNÍ POMOCI pod vedením odborných instruktorů.

Detailní informace jak se hlásit na kurz jsou v článku - odkaz Smajlík

Těšíme se na Vás

Fanclubhchk2007 a Ultras Mechov

06.02.2019, 10:23
Zajímavé ..

4) Hradec Králové (2.), 2 výhry, 3 porážky (jedna v nájezdech), 7 bodů, skóre 15:17
Hradec Králové třikrát z pěti duelů prohrál, výkony na tom však na základě statistik svůj podíl nemají. Se 62,5% Corsi při hře 5 na 5 jsou však nejlepší, v poměru střeleckých pokusů jim s hodnotou 61,59 % patří druhá příčka. Kde hledat příčiny neúspěchu? Hlavně v 85,57% úspěšnosti zákroků.

odkaz
Tak ti dva v výtržníci co si to chtěli vyřídit s Lubinou se nejen sami přihlásili , ale už pokutu uhradili na jednu stranu klobouku dolů za tento jejich přístup lk vyřešení věci.
Post gólmana je do jistý míry nevděčnej, proč, to tady asi všichni víme. Gólman může být superhvězdou mančaftu a v mžiku lůzrem, který po.... zápas. To tak bylo, je a bude. Nemůžu se zbavit dojmu a je to můj názor, že ani jeden z našich golmanů si nemůže moc stěžovat na to, že letos nedostal kdovíjakou šanci. To jestli jim vyhovuje, že se střídají po zápase nebo jestli je pro ně lepší chytat víc mačů po sobě je otázka. Každý z nich chce chytat, pokud možno většinu zápasů a být jedničkou. Druhou stránkou věci je to, že ani jeden z nich prostě tuhle roli v sezóně nepotvrdil. Jednou jsou oba schopni vychytat zápas a příště jim tam padají brambory. V tu chvíli je asi neadekvátní si stěžovat přes média, že zrovna chytá ten druhej. Je pravdou, že od začátku má víc zápasů na kontě i přes zranění Max, ale šanci se ukázat dostali letos oba. A na rovinu, ani jeden se jedničkou nestal. Proč, si doplňte sami. Já musím souhlasit s tím, že kromě Patrika v minulé sezoně, jsme tady brankáře pro velký úspěch v PO nikdy neměli a podle všeho ani nemáme. Stačí se mrknout do statistik. Vím, musí se to vidět globálně, obranná hra mančaftu jako celku atd. atd., ale faktem je, že to o lecčem vypovídá... A kdyby jeden ze současných vratárů byl o tolik lepší než ten druhý, tak tou jedničkou před koncem základní části už dávno je.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.