Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Tak ono je už u soudu i to prvotní "usnesení vlády" místo kterého mělo být napsáno "nařízení vlády", tak jako třeba kdysi při povodních. Ale nejsem právník, ani bych nechtěl být, ani těmhle právním kličkám nerozumím, avšak přesto už pomalu začínám tušit jak to dopadne. Samozřejmě, že těm velkým se pomůže no a těm malým ...
a otevřená dlaň je v prachu..., projev neprojev...

a tady je realita...

Kdo omezil práva na volný pohyb a zavřel živnosti obchodníků? Už to není usnesení vlády, ale "mimořádné opatření MZ". Na první pohled nevýznamná změna, která podle právníků významně snižuje nároky postižených podnikatelů na odškodnění.
odkaz
Přesně. Mrzí mě to vůči Linhartovi nebo Cibulskisovi, ti tady nechali stopu, ale tohle kopyto fakt ne, ještě když byl tragickej.

Snad příští sezonu sežene max Slovensko.
Chápu, že má Šidlík nervy, ale z článku to vypadá jako by pouze hokejisté byli v řiti. X obyčejných lidí je teď třeba bez práce a rozhodně nebrali takové peníze jako on. A taky mají hypotéky, rodinu... Ale asi je to i o tom na jakou úroveň života je zvyklý.

Tím to nehci nějak bagatelizovat, ale...


Jinak za Kevina jsem rád. Smajlík Smajlík Ještě ulovit jeho bráchu. Smajlík

Jinak v DEL je bez smlouvy i Rendulić, což by byl krajan pro Rosandiče. A čísla má luxusní. Ale jde o to, jak na tom finančně budem.


Nešlo by taky udělat nějaký fiktivní zápas a spustit prodej lístků? Jako cesta k finanční podpoře klubu ze strany fans.
25.03.2020, 14:10
Nechápu, proč se tady nasazuje na Šidlíka...to, že se sem natáhl hráč, co nebyl posilou, za to může někdo úplně jinej....Šídlo, dostal nabídku (ještě k tomu byl součástí zpackaného trejdu) a vzal ji. Tady hrál, má nějakej výkonnostní strop, ale nic nám neprovedl...Trochu soudnosti
Jo Šidlíkovi bylo málo hrát v Jihlavě, teď už definitivně zjistil že na ELH nemá a to že je asi ve finančním průšvihu si svým způsobem může sám.
no ono ho spíš trápí to mio, aby se vykoupil z jihlavy do vítek... a za to my doopravdy nemůžeme...

25.03.2020, 13:23
Šidlík...zadarmo dráhý ......"a teď řeší odvolání výpovědi a věc tak nenechá"....jojo to byl opravdu kauf....
Tož už jsi náš, Kevine. Super zpráva. Smajlík Smajlík Smajlík
Dobřéééé Klííííma!
Aby se vůbec příští sezona začala Smajlík
Šidlík*
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.