Mountfield HK

Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
05.02.2019, 22:22
no tak aspoň, že už je tu ten Radovan Pavlík považován za jakž takž kloudnýho odchovance - není tomu tak dávno, co mu místní odborníci přes mládež nakládali, co se do něj vešlo, kdovíjakej to není protekční výhonek... Smajlík

a já jsem za to, že jim to svými výkony ukázal sám, moc, moc rád!
05.02.2019, 22:17
Za mě to od Jarcka v rozhovoru není jakkoliv závadné, neprofesionální, prostě špatné... Podělejte se najednou ze vší korektnosti, ale nevidím důvod, proč gólman nemůže říct do novin, že chce chytat, kor když se ho na to zeptají. Pláčem bych to fakt nenazýval...

Ostatně za mě je Pavelka lepší brankář než Maxwell. Je hodně podceňovanej, zejména místními fanoušky. Ale nedělá zbytečný minely, blbejch gólů pouští plus mínus (spíš mínus) stejně jako Maxwell. A umí podržet. Nikdy nedostal jó šanci, jakože opravdovou - jo, Jarcku, teď je to na tobě, ukaž se. Nikdy. A dobře zalapal už vloni proti Liberci. Chtěl bych ho vidět v plný zátěži, ať se ukáže. Ať vyhoří, anebo ať zazáří.

Tenhle kolotoč, navíc s Mad Maxem v zádech, musí bejt neskutečně psychicky náročný - a dost pravdy bude asi na tom, co psala Zaza...
05.02.2019, 21:20
Rybar byl nadstandardni golman ale dle meho nazoru jedna povedena sezona z nej play off golmana nedela. Pro predstavu - play off golman (nebo turnajovy) byl pro me Lasak.
05.02.2019, 20:54
Tý jo jeden obyčejný článek a co to tady uděla Smajlík Jen si postesknul na tom nevidím nic zlého.

Jinak souhlas s Haf71. Golman na play off tady není , otázka je jestli tady od vstupu do extraligy někdy byl.
05.02.2019, 20:49
ale máme , kluci v poli když hrajou ten svuj rychly styl, určitě je šance se o to porvat.

Na začatku se ani hlavní brankař nehledal, s naším plánem ala pět let nebylo ani potřeba. Pavelka se jevil jako perspektiva, Max, ten pote co se zklidnil tak byl super volba . Mimochodem doted to bylo ok .
05.02.2019, 20:36
Sice budu asi proklínán, ale proč se.nepodělit o názor.
Já totiž bohužel vidím, že nemáme gólmana na play-off. Tedy gólmana, který je schopen odchytat ve stabilní formě více zápasů za sebou.
05.02.2019, 20:11
Ta psychóza kolem golmanů je zbytečná. Jarda Pavelka je odchovanec, ale za zásluhy ho nikdo do brány stavět nebude. Úděl golmanů je tohle akceptovat, chytá ten momentálně lepší. Už jsme tu zažili odchody Kantora do jinýho debilního zimáku, Kacetla, jelikož za Rybkou by byl na střídačce v dece navždy a teď se nám durdí Jarda? Samozřejmě chytat chce každej a po Zlínu je podle mě teď Jarda na řadě, protože Max chytil jen to co musel. Ale tenhle pláč do médií mě teda moc nesedí, sorry jako.
05.02.2019, 19:57
teď jsem to dočetl , Jarda neřekl nic špatného, otazka je jestli také trenér gólmanů dělá svoji pràci dokonale..
05.02.2019, 19:52
Rozhovor jsem ještě nečetl, ale jak už jsem tady dřiv psal myslím že by měli dostávat šanci oba. Jak píše zaza Jarcek chytal velmi dobře, Max se vrátil a najednou nechytá. Nevím koho to je zásluha jestli Horyny.. Pravidelné střídání jim do teď svědčilo. Nehledě na to že Jarcek je odchovanec.

PS: než odešel Rybár, Horyna tvrdil že Pavelka na extraligu nemá..
Bože, to jsou kecy "takytrenérů" ohledně brankářů! Stejně si to trenéři udělají po svém, oni mají odpovědnost. Na nějaké plky strejců od piva nejsou zvědaví.
Teď trochu odbočím, nezapomeňte prosím hlasovat ve Zlaté helmě pro Ráďu Pavlíků, určitě by si zasloužil to vyhrát. Pokud ho masivně nepodpoříme, tak si tam zase zetoráci vynesou do nebes toho svého kašpara. Zatím pro to dělají maximum.

Toho kdo odchytal poslední vítězný zápas té dosavadní série. Smajlík Protože dle jména (obecné výkonnosti a kvalit) jsou na tom u mne prakticky stejně.
Na mne to teď dělalo dojem, že trenéři zkrátka sami nemají jasno koho na stálou jedničku, tak prostě nechali chytat jednoho z nich až do jejich prvního nepovedeného zápasu, a ten bohužel za určitý čas přišel. Čili jednička je prostě vždy jen dočasně, a to ten, kdo má vydařené zápasy. Když se mu zápas nepovede, dostane šanci druhý. Teď chytal několik zápasů Max, zvládl je dobře, tak dostával další šanci. Až do toho osudného Zlína, tudíž do dalšího zápasu by nejspíš šel do brány Pavelka. Což zjistíme po té reprepauze.

No ono se tady spíš o zapojování juniorů do týmu víc mluví než koná. Letos pouze Jarda Dvořák jeden zápas a šlus...V extralize jsme v tom snad nejhorší ze všech. Že by naše akademie nikoho nevychovala mimo Rádi Pavlíka, nebo je pohodlnější hrát se staršíma?
Mě se Jarcek líbí o dost víc než Madmax a myslím si,že za ty poctivé výkony i roky co trpělivě kryje záda někomu u nás by si větší prostor zasloužil.Přijde mě spíš,že mají všichni obavu z Madmaxe,aby nezačal vyvádět,tak jak to dokáže.Však víme.Tak mu dávají prostor raději.
A nemyslím si,že by to Jarcek dával najevo jen v rozhovoru.Dobrý kouč musí i tohle dokázat vnímat.Jarckova trpělivost je za mě obdivuhodná,ale chytat může bohužel opravdu jen jeden.
A ty dobře rozehraný zápasy tratíme bohužel jen tím,že hrajeme a necháváme vzadu trhliny jak vrata,který soupeř dokonale využívá a pak ho dostáváme tímhle zpět do zápasu.Takhle se přišlo minimálně o deset bodů.Mělo by se v takhle rozehraném špíle víc reagovat na stav zápasu a malinko ubrat plyn.Když se naopak hrálo důsledně,odpovědně vzadu,tak se podařil setnout i Třinec,Liberec.
Nechat si však vzít zápasy například jako posledně se Spartou,Zlínem kdy byl soupeř na ručník k zamyšlení je.Stojí nás to body.
Jinak stále čekám až dostane šanci Dvořka a ukáže co v sobě má.Tuhle sezonu už maličkou šanci dostat měl v pár zápasech.Varani se toho taky nebojí a jak jim klouček zachytal.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.