Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Stačí si dát jedna a jedna dohromady. Nebo se stačí zeptat na názor třeba Milana Gulaše a dalších hráčů, kteří mají s pánem již zkušenosti. Ale věř si čemu si věřit chceš.
22.05.2020, 13:22
OK, tak zítra uvidíme Smajlík Kdybych si mohl vybrat, tak ať radši nemám pravdu Smajlík Ale je to blbost
Koreis a Málek dělají politiku a náš GM přestupy. Já věřím Kmoňďovi a ostatní ať štěkaji, karavana jede dál... ❤️🦁🖤 Myslím, že teď u nás prodloužilo a podepsalo dost dobrých hráčů... Smajlík Smajlík Smajlík
22.05.2020, 12:11
Ne tak chmurně přátelé, vono to nějak půjde. Asi to tady nebude kdovíjakej Dremteam, ale hráčů je pořád víc, než jich eligu může hrát, takže klid.
Nejde přece jen o výpovědi. Těch věcí je daleko více. Např. Červený podepíše na 4 roky nevyjde mu měsíc a už je mu razantně snížena smlouva. To samé v minuosti u Koukala. Čachry s výplatama v lednu a mohl bych pokračovat. Jediný štěstí je, že je ještě v klubu aspoň Kmoníček jinak už by sem nešel vůbec nikdo. Plus teda někteří hráči sem můžou přijít díky kontaktům a vazbám na Růžičku. Ale když bude mít hráč v dnešní době nabídku z Hradce a podobnou odjinud, tak kam asi půjde. Jedině ho přeplatit, což jednak nejde věčně a jednak v této době nevím no.
22.05.2020, 12:02
Já tam jedu až v neděli. Každou čtvrtou neděli v měsíci se v místní Sokolovně konají Faunatrhy! Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
22.05.2020, 11:45
No já bych taková prohlášení nedával. Koukám ten superman může za vše. Jasné, že se s ním v něčem nesouhlasím. Výpovědi jsou OK.
Včera KV udělána dohoda s Polákem. Nebylo to tam náhodou stejné.
22.05.2020, 11:26
To ano, ale je to možné. Navíc Pavel95 už trefil dost přestupů. Takže na tom něco je
Bohužel je to tak jak říkal Koreis. Dostat sem kvalitního hráče bude ted hlavně díky jednání Schona prakticky nemožné.
22.05.2020, 10:50
Tady to jsou dobrý mokrý sny😄
22.05.2020, 09:19
Teď úplně nechápu jak to myslíš?
Sobotka je město v Královéhradeckém kraji v okrese Jičín. Je rekreačním a turistickým letoviskem na jižním okraji Českého ráje. Žije v něm přibližně 2 400 obyvatel. Leží asi na polovině vzdálenosti mezi Mladou Boleslaví a Jičínem, 80 km severovýchodně od Prahy. Jeho historické jádro je městskou památkovou zónou.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli.