Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Nepochybuju. V hokejový kabině evidentně často používaný výraz pro hodnocení zápasu, jen Freibergsovi někdo zkrátka zapomněl říct, že ten pojem tak docela nepatří do slovníku spisovné čestiny no. Smajlík

:-)) kdo můžete, pusťe si to....

odkazpobavilo, včetně komentáře ze studia.. :-))
24.05.2023, 18:37
asi bych taky řekla

"není to prostě vončo"

ta chemie je proste nějak divne namíchana
24.05.2023, 17:12
Jen postřehy … Kaut v pozapasovem rozhovoru ve studiu -

… “ve druhé třetině jsme hráli, to co jsme chtěli aktivně, napadali jsme, vyrovnali a měli další šance, ve třetí jsme zase čekali ve strednim pásmu až jsme si s klukama řekli, takhle to nejde, to nemá smysl, budeme napadat at se děje co se děje…”

= není to přesná citace, ale měl jsem z toho dojem, ze hráči s taktikou trenéra nějak “nesouzní”

…od nasupeného komentáře Jalonena po prohře s Litvou jsme nikoho z trenérů v rozhovoru neviděli, jaký to rozdíl od minulého mistrovství ….

…predevcirem na předávání cen nasupenej Lojza, který pred mistrovstvím dementuje prosakující informace o změně hlavního trenéra po tomto MS….

Nějak se mi to celé nelíbí Smajlík

Ale třeba se mýlím Smajlík
Nebál bych se nic.Za chvilku bude u kormidla nároďáku prominent Pešán všehospasitel českého hokeje.Vrací se zpět opravdu s aurou hokejevého génia. Smajlík Myslím,že by měl někdo najít odvahu a vyzkoušet u Ačka Varaďu třeba společně s Martincem.Nebo každýmu dát příležitost zvlášť.Ano je to práce naprosto odlišná od té klubové a nemusí bavit a naplnit třeba i zmíněné dva kouče.Mají třeba raději spíš práci pro klub.
Prostě letošní nominace minimálně tak deseti hráčů na MS překvapila nemálo lidí.A podle toho co je vidět na ledě tak naprosto oprávněně.Teď už jen musíme doufat,že se těm co tam jsou podaří uplácat z lejna bič jakkoliv ve čtvrtek.V každým případě na domácí MS už tolik unavených hráčú určitě nebude tolik. Smajlík
Všichni co vyletí z PO za velkou louží a vymlouvají se na únavu...Kdyby se tam postoupilo tak budou taky unavený snad?Čekala by je ještě srovnatelně ta samá porce zápasů.Ale tam by únava najednou ve hře nebyla.Myslím si o tom svý.
Tak snad ti co tam jsou ve čtvrtfinále předvedou národu,že tam jsou pro úspěch týmu a ukáží minimálně to co Lotyši.Snad se jim to s usákama povede.
Přesně tak, žádná extra kvalita, ale ta neskutečná bojovnost a týmovost. Jaký kontrast oproti naší repre. Připomínají mi náš Hradec Smajlík
A máme USA😁
Takhle se hraje o postup, akorát mi je líto Olivera a Alexe že jedou domů.
Lotyši mají dnes své Nagano Smajlík
Arber Xhehaj by mohl tvrdit muziku, otázkou je jestli vůbec za čr může nastoupit ale pokud vím má české i kanadské občanství
Pořád žvanili,že Špaček bude tvrdit muziku a bude oporou.Marnost nad marnost.Ne jen on.Přesně tak,postup do semifinále by byl zázrak.
Hrajeme opravdu strašidelně s občasnými záblesky, ale jako celek to nefunguje. Samozřejmě si můžeme přát úspěch ve ČF, ale s tímhle zastaralým stylem hry a kvalitou hráčů zopakovat loňský bronz (díky Bostonu) to vidím jako velmi nepravděpodobné. Zábranský si tam natahal svoje brněnské koně (celkem 6 hráčů s brněnským CV), pak je tam taky pár hráčů z Karlových Varů bůhvíproč, líný Sobotka, s Voženílkem co je herně mimo a s tímhle materiálem teda opravdu zázraky nečekám. A když nám nasadí hlídací psi na Červenku s Kubalíkem, tak už nemáme nic. Přelézt přes ČF bude malý zázrak.
23.05.2023, 18:22
Hrajeme strasne a medaile pouze strasne prekvapeni.Co dodat fin a banda ze slichty to dohromady dala!
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.