Jaroslav Bednář – sportovní manažer

Fanoušci Mountfieldu HK se mohou na webových stránkách klubu už několik let v řadě ptát na cokoliv generálního manažera Aleše Kmoníčka, zástupců redakce nebo marketingu. V předchozích letech dostali po určitou část sezóny příležitost položit dotaz hlavnímu trenérovi, nyní nastala další podobná možnost. Do půlnoci neděle 5. srpna jste se mohli ptát na to, co vás zajímá o hradeckém hokeji, sportovního manažera klubu Jaroslava Bednáře.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Pavel (Hradec Kr.)
10.8.2018, 22:25
Ahoj,

zatím to vypadá, že Matěj Chalupa je váš první ”majstrštyk” :)
Zajímalo by mě jak jste na toho hráče narazil, chodíte pravidelně na juniory? A jak je možné, že si ho nestáhla do přípravy Plzeň, museli přeci vidět, že je to talent. :)

Děkuji.Odpověď:
Ahoj Pavle,
Matěje mi doporučil jeho hráčský agent. Vzal jsem ho tedy do Letňan na led, abych viděl, o jakého hráče se jedná. Hned po pár minutách jsem poznal, že bude talentovaný, takže jsem ho taky doporučil a vzali jsme ho na zkoušku. Doufám, že naváže na výkony, které předváděl v přípravě.
hrusin (Hradec Králové)
5.8.2018, 12:43
Ahoj Jardo,
byl jsi vynikající hráč a věřím, že budeš i manažer.
Co se ti v nové funkci zatím povedlo dle tvých představ a co si myslíš, že naopak ne ?
Při skautingu hráčů využíváš hojně svoje kontakty ? A že jich budeš mít za dobu své bohaté kariéry určitě hodně.
Děkuji a ať se daří, jo a taky lovu zdar ( hráčskému a na posedu ).

Odpověď:
Ahoj,
vzhledem k tomu, že práci vykonávám teprve krátce a navíc jsem přišel, když už nějakých osmdesát procent hráčů bylo podepsáno, tak je třeba říct, že má práce bude začínat vlastně až v sezóně, od září. Práce samotná mě jinak baví hodně, je to zaměstnání, které jsem si vždycky přál. Jsem rád, že jsem dostal šanci a udělám vše pro to, abychom měli co nejlepší výsledky.
S kontakty je to pravda, snažím se využívat všechny, které jsem měl za svou kariéru možnost získat. Věřím, že to bude jen a jen ku prospěchu.
Moc díky za přání, taky přeji, ať se daří!
Adam Louda (Hradec Králové)
3.8.2018, 14:53
Ahoj jardo
Mohl bych se zeptat příjdou ještě ňejaci cizinci.
Mýslím že třeba sébastien piche je dobrá myšlenka.
Já bych doporučoval do útoku Rusa ale je to vaše rozhodnuťí.
Hodně štěstí do dalších roků hezký den neschlsdanou🤗.
A děkuji za odpověď.Odpověď:
Ahoj Adame,
myslím si, že do začátku nového ročníku už nikdo další nepřijde. Chtěli jsme přivést ještě nějakého „bodového“ útočníka, který by jich dokázal nasbírat třeba padesát za sezónu, bohužel ale takoví hráči nejsou k dispozici. Budu takového intenzivně hledat na příští sezónu, abychom ho přivedli.
Co se týče Rusů, to je extrémně těžká situace – v Rusku jsou úplně jiné podmínky než u nás a jak už je asi už vidět, moc jich v české extralize nehraje.
pampeliska (Častolovice)
3.8.2018, 13:57
Ahoj Jardo. Předem velké díky že jsi zůstal věrný Hradci. Jak se ti líbil včerejší zapas v Přerově? Už máte někoho vybraného kdo zůstane? Jak to vypadá s č.10? Děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů v tvém novém zaměstnání.😊 Eliška


Odpověď:
Ahoj,
zápas v Přerově bych asi moc nehodnotil, první utkání v sezóně nejsou moc o hokeji.
Z dalších utkání, která se odehrála v rámci Mountfield Cupu, mám velice dobrý pocit. Co se herního projevu týče, ten byl rychlý, důrazný, hráli jsme zkrátka dravý hokej. Přesně takový chceme předvádět, takže doufám, že nám to vydrží po celou sezónu a kluci budou na ledě nechávat všechno.
Kádr už se více rozšiřovat nebude, dohodli jsme se na podepsání Sébastiena Pichého, Richarda Nedomlela a Marise Bičevskise, tudíž se dá říct, že momentálně máme tým uzavřen. Teď už záleží jen na trenérech, jak budou chtít krystalizovat sestavu. Pár zápasů, které jim napoví, nás ještě čeká.
Moc děkuji za přání
Lukáš (Hradec)
1.8.2018, 17:53
Ahoj Jardo,
Zajímalo by mě, zda máte nějakou možnost zjistit platy hráčů v předchozím klubu, aby jste je zbytečně nepřepláceli, nebo nenabízeli příliš nízké smlouvy bez smyslu?
Budou znovu nějaké speciální dresy pro Mountfield cup? A připravujete už dresy na začátek extraligy?
Díky!

Odpověď:
Ahoj Lukáši,
takovou možnost samozřejmě máme, ale na druhou stranu – u nás nebude přeplacený žádný hráč. Každý má svou hodnotu a my se rozhodně nebudeme držet přeplácení, aniž by třeba někdo neměl požadovanou kvalitu.
Pokud jde o dresy, to není úplně otázka na mě. Každopádně na Mountfield Cup a přípravné zápasy máme dresy speciální, na extraligu se už chystají.
David46 (Hradec Králové)
1.8.2018, 10:22
Ahoj Jardo,

jak jsi zatím spokojený s týmem?? Máte v plánu ještě nějak doladit hráčský kádr? Pokud ano, můžeš být trošku konkrétnější? Jestli je to hráč(i) z naší ligy, nebo ze zahraničí??

Díky za odpověď a ať se daří!!!

David

Odpověď:
Ahoj Davide,
kádr už je de facto uzavřený a další příchody neplánujeme. Rozpočet není nafukovací, takže se musíme držet určitých směrnic, které nastavilo vedení klubu. Momentálně žádné příchody neplánujeme.
Díky moc, nápodobně!
Ondřej Doležal (Hradec Králové)
1.8.2018, 06:57
Ještě se tě zeptám. Nechtěl by si extraligu snížit na 48 kol v základní části ? Tak by hrál každý s každým 4 krát jako na 4 vítězství v PLAY OFF

Odpověď:
Ahoj,
o tom jsem, upřímně, ještě nikdy nepřemýšlel.
Burák (Štěchovice)
31.7.2018, 22:05
Ahoj Jaro. Taky se Ti zdá, že už nám v našich letech ubývá sil? My už pomalu ve dvou nenaložíme ani sele na vlek. Asi budeme muset skočit do posilovny ke Lvu. Lovu zdar!

Odpověď:
Ahoj Láďo,
jestli má 29,7 kg, tak je to sele, a to už se nakládá těžko :-) S posilovnou souhlasím a doufám, že brzo dorazíš na zápas.
Nápodobně, lovu zdar!
Jakub Vojtěch (Hradec Králové)
31.7.2018, 20:10
Ahoj Jardo nevíš kdo bude přítomný kapitán já bych tam dal Petra Koukala.

Odpověď:
Ahoj,
Jakube, bude z Vás dobrý manažer :-)
Jirka (Hradec Králové)
31.7.2018, 20:07
Ahoj Jardo. Co rozhodlo,že jsi ukončil hráčskou kariéru? Podle mého názoru jsi měl minimálně ještě na jednu sezónu.Na druhou stranu jsem velice rád, že zůstáváš v Hradci. Hodně štěstí do dalších dnů.

Odpověď:
Ahoj Jirko,
rozhodl už přece jenom věk, potom také zdravotní stav. Nebyla již energie na cvičení a hlavně jsem v mém věku už postrádal motivaci. Neměl jsem potřebnou šťávu a myslím si, že byl nejlepší čas odejít.
Další stránky
12>>