Jaroslav Bednář – sportovní manažer

Fanoušci Mountfieldu HK se mohou na webových stránkách klubu už několik let v řadě ptát na cokoliv generálního manažera Aleše Kmoníčka, zástupců redakce nebo marketingu. V předchozích letech dostali po určitou část sezóny příležitost položit dotaz hlavnímu trenérovi, v létě zase sportovnímu manažerovi. Po odehrání první části Tipsport extraligy nastává stejná možnost. Do půlnoci neděle 11. listopadu se můžete ptát na to, co vás zajímá o hradeckém hokeji, znovu sportovního manažera klubu Jaroslava Bednáře.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Jiří Zámečník (Hradec Králové)
11.11.2018, 20:44
Vážený pane Bednáři, rád bych se zeptal na situaci okolo Petra Koukala. Poté, co byl zbaven kapitánského ”C” se začalo povídat, že by se snad vedení, konkrétně vy osobně, chtělo Petra zbavit. A jak se říká - na každým šprochu, pravdy trochu. Myslím si, že Petr je velká osobnost a skvělý člověk i hokejista, který je pro naši kabinu nepostradatelný. A proto bych se rád zeptal, zda s Petrem i nadále počítáte. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
my samozřejmě víme o Petrových kvalitách a stoprocentně s ním nadále počítáme. Taky víme, že momentálně nemá úplně nejlepší období, nicméně Petra se určitě nikdo zbavovat nechce.
Martin (Hradec Králové)
11.11.2018, 14:24
Čau Jardo, mám Ti vyřídit pozdrav od mých pětiletých dcer Emmičky a Ellinky. Jestli si vzpomínáš, na posezóní podpisové akci Tě stále otravovali. Pořád o Tobě mluví, každý den doma slyšíme o Bedýnkovi. Dokonce jedna z nich má ve školce tvoji přezdívku. Všichni Ti přejeme dodatečně všechno nejlepší k Tvým narozeninám a ať se Ti všechno daří :)

Odpověď:
Ahoj Martine,
moc děkuji za pozdrav a přání. Holčičky si samozřejmě pamatuju, jsou to velmi milá dvě prťata :) Taky je pozdravuju a těší mě, že jsem u nich takhle oblíbený. Ještě jednou děkuju a ať se daří i vám.
Adam Louda (Hradec Králové)
10.11.2018, 13:55
Dobrý den , jak je to s Plekancem, hodil by se, protože je potřeba zkušenost a zlepšit přesilovky. A chtělo by to take velkého hráče, aspoň přes 190 cm a přes
100 kg. Tak ať se daří, ahoj Jardo, muj velky vzore!!! Adam Louda.☺

Odpověď:
Dobrý den,
s Plekym určitě nepočítáme. Víme, že je to výborný hokejista, nicméně teď jsme do týmu přivedli dvě kvalitní jména – Radka Smoleňáka a Lucase Lessia a třetí hráč momentálně v plánu není. Doufáme, že v obou zmíněných ohledech budou oba hráči přínosem. Díky a ať se daří i tobě.
Eliška (Častolovice)
9.11.2018, 23:34
Ahoj Jardo,
Nemáme pro tebe žádný dotaz, jen jedno přání. K Tvým dnešním narozeninám ti přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví,štěstí, lásky a spokojenosti. Také mnoho dalších úspěchů v práci, v lese i u vody.

Eliška a Denča

Odpověď:
Ahoj holky,
děkuji za krásné přání, moc si toho vážím.
Ondra (Hradec Králové)
8.11.2018, 18:58
Zdravím Jardo nejdřív poděkování za tvé skvělé výkony v Hradeckém dresu a pak dotaz zda je možno z pozice sportovního manažera nějak ovlivnit přidělení alespoň jednoho zápasu seniorské reprezentace do Hradce Králové,myslí že hradečtí fanoušci by si to zasloužili.

Odpověď:
Zdravím Ondro,
děkuju ti za uznání. Co se týče reprezentace, nemyslím si, že zrovna já mám ty správné pravomoci. Souhlasím ale s tím, že by bylo dobře, kdyby se tady v Hradci nějaký reprezentační zápas odehrál.
Patrik Mádle (Hradec Králové)
8.11.2018, 11:06
Dobrý den pane Bednáři.

Chci Vám říci, že jste skvělý hokejista,dokážete neskutečně rozdat puk a pomoci tak týmu. Nyní k otázce. Jaký je pro Vás rozdíl mezi Hradcem a Slavii? Děkuji za odpověď

S pozdravem Patrik Mádle


Odpověď:
Dobrý den Patriku,
velmi vám děkuji za uznání, vážím si toho. Na vaši otázku se těžko odpovídá, ale jelikož momentálně Slavia hraje první ligu a Hradec extraligu, tak se to příliš srovnávat nedá.
Mike (Hradeček)
7.11.2018, 15:43
Ahoj bedýnko..mám na tebe pár dotazů. 1:jak vypadá běžný pracovní tvůj den?2:jak často chodíš na led s týmem?3:pořád každý den dojizdis,nebo sis ponechal pokoj na hotelu?4:už začínáte jednat s hráči ,kterým konci smlouva?5:kolik odchovancu je v plánu zapojit příští sezónu?6:podaří se udržet Zámka aspoň do konce sezóny?

Děkuji za odpověď..s pozdravem Mike

Odpověď:
Ahoj,
1) Hlavní náplní mojí práce je to, že se neustále kolem kluků točím, pomáhám jim, když něco potřebují. Samozřejmě také sháním hráče na doplnění kádru.
2) Když trenéři potřebují, tak jdu s týmem na led. Pomáhám hlavně s přesilovkami.
3) Když zůstávám v Hradci přes noc, což se stává jen výjimečně, tak samozřejmě přespávám na hotelu. Jinak stále každý den dojíždím.
4) Stoprocentně. Někteří hráči už s námi prodloužili spolupráci, jejich jména zveřejníme v blízké budoucnosti.
5) Vždy závisí na kvalitě výkonů jednotlivých hráčů. Čím více našich mladíků bude podávat dobré výkony, tím víc jich bude u nás hrát. Nicméně nic se nemění na tom, že naší prioritou je, aby u nás hrálo co nejvíc odchovanců.
6) Na takovou otázku se těžko odpovídá. Víme, jakou má formu, ale zároveň je pod smlouvou, takže momentálně se na jeho angažmá nic nemění.
Kamil Vokál (Hradec Králové)
7.11.2018, 13:20
Ahoj Jardo#26....chci se zeptat,ktery z prozatímních zápasu se Ti líbil nejvíc a ktery se Ti naopak vůbec ”nezdál”?a dále mne zajímá jestli jsi třeba už uvažoval ,že bysme některého hrace z týmu vyměnili?byla situace s odchodem Kacy do Litvínova fáma nebo se opravdu jednalo?jsi v kontaktu s Hugem a Vlasym,kteří dělají stejnou práci jako Ty? děkuji za Tvoje odpovědi a ať se daří

Odpověď:
Ahoj Kamile,
1) Vůbec se mi nezdálo hlavně derby. Tam z naší strany došlo k obrovskému podcenění, čemuž odpovídal výsledek po první třetině. Ve třetí třetině už jsme hráli takovou hru, kterou chceme. Naopak se mi líbil například zápas s Třincem. Ale líbily se mi všechny zápasy, ve kterých jsme předvedli hru, která odpovídala systému, jenž trenéři chtějí hrát.
2) I hráčské výměny jsou součástí mojí práce, takže když se naskytne taková příležitost, že se objeví hráč, který by mužstvo vhodně doplnil, může k této možnosti dojít.
3) Nějaké hovory z Litvínova jsme zaznamenali, ale žádná konkrétní nabídka nebo nic podobného neproběhlo.
4) S oběma v nějakém kontaktu jsem, s Vlasym (Tomáš Vlasák) častěji, než s Hugem (Josef Beránek). Když hrajeme proti Litvínovu nebo proti Plzni, tak se pozdravíme, když se potkáme. S Vlasym se vidíme častěji, hlavně co se týče sportu, protože on taky bydlí v Praze.
Mahony (Hradec Králové)
7.11.2018, 07:51
Ahoj Jardo... uvažujete o Virtovi že Slovanu a nebo čekáte až na Rudu?:-) a další dotaz:jak je vedení spokojeno s Karabackem a kdy se rozhodne zda zůstane?díky za odpovědi

Odpověď:
Ahoj,
momentálně je Ruda Červený jediným hráčem, který v souvislosti s naším posílením připadá v úvahu. Budoucnost Vency Karabáčka v našem týmu budeme v nejbližší době řešit.
Jan Melicharek (Hradec Kralove)
7.11.2018, 06:31
Zdravím vás.chtel jsem se zeptat co hodláte dělat z presilovkami které jsou zatím tragické.casto slyším že co jste odešel vy tak v přesilovkách tápem.diky za odpoved

Odpověď:
Zdravím taktéž,
co se týče přesilovek, vše je o tréninku. Je třeba najít tu správnou chemii hráčů, kteří přesilovky hrají. Z mého pohledu bychom je měli hodně zjednodušit a hlavně trénovat, trénovat, trénovat. A to, co natrénujeme potom hlavně převést i do zápasů.
Další stránky
123>>