Hráč ledna 2018: Jan Berger

Volba nejlepšího hráče ledna přinesla tentokrát jasné výsledky, téměř dvě třetiny všech hlasů získal Jan Berger. Hradeckému forvardovi jste mohli do půlnoci neděle 11. února položit dotaz, následně na ně poctivý hokejista odpověděl. Autor nejzajímavější otázky, který zároveň při položení dotazu vyplnil svůj e-mail (nick IBRA), se dočkal dvou vstupenek na utkání A-týmu a klubového trička s podpisem Jana Bergera.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Olda (HK)
12.2.2018, 00:22
Máš nějaky ritual, ktery uplatnujes pred a pri zapase pro zvyseni koncentrace a soustredeni? A co by jsi chtel, aby tvoji fanousci u/delali pro to,aby jsi byl v co mozna nejlepsim herni pohode? Doporucil by jsi neco konkretniho, cim by te mohli co nejvice podporit, povzbudit, udelat ti radost.

Odpověď:
Ahoj, žádný rituál asi nemám. Pro každého hráče je důležité, když lidé fandí a jsou pozitivní. Samozřejmě jsou chvíle, kdy se nedaří, ale když cítíme z tribun, že za námi fanoušci stojí, tak nám to pomůže asi nejvíc.
Olda (HK)
12.2.2018, 00:06
Ahoj
Zajimalo by mne vzhledem k tomu jak moc jsi v poosledni době nabral na popularyte nejen mezi fanousky hokeje, jakým způsobem a formou se chystaš tuto podporu oplatit, jestli vubec nejaky zpusob je pro tebe uspokojivy.

Odpověď:
Ahoj Oldo, nad tím jsem ještě nepřemýšlel, ale pokud máš nějaký nápad, můžeš mi poradit :-) Jinak se ji budu snažit oplácet hlavně poctivou prací na ledě.
Jenda (Opočno)
11.2.2018, 12:53
Dobrý den,
nejprve Vám chci pogratulovat k dobrým výsledkům a dobře odvedené práci pro Mountfield.
Co byste řekl, že je Vaše největší zbraň, kterou uplatňujete při zapásech? A jaká je největší přednost celého týmu?
Děkuji
Jenda


Odpověď:
Dobrý den, děkuji za gratulaci. Při zápasech mám nejraději souboje jeden na jednoho, jak silové, tak bruslařské. Předností našeho týmu je vyrovnanost kádru a poctivá obranná práce.
Eva Marková (MHK)
11.2.2018, 10:55
Ahoj,

Gratuluj u :-)... Moje otázka: Bude příští sezónu na dresu 13 místo sedmnáctky a nebo 17 zůstane?
Eva

Odpověď:
Ahoj, už po olympijské přestávce bych měl hrát s třináctkou :-)
福島第原子所 (福島第原子)
11.2.2018, 09:59
福島第 原子力発電所 福島第一原子力発電所第原子力発電所原子力発?

Odpověď:
原子力発電所は私のビジネスではない
Jana Mílová (Hradec olé)
11.2.2018, 09:45
Ahoj Honzo, ve škole tě moc nevidím, tak ti píšu sem. Jak jsi na tom s diplomkou? Dones mi jí, prosím ukázat. Děkuji, Jana.

Odpověď:
Ahoj Jani, na školu a diplomku teď nemám moc čas ani myšlenky, tak prosím o strpení. Brzy se zastavím :-D
Zdeněk (H. Králové)
11.2.2018, 09:39
Máte rád slaninu s vejci a rum?

Odpověď:
Mám rád jen vejce :-)
Petra (Hadec Králove)
10.2.2018, 20:04
Čau radbych aby si odpověděl na mojí otázku. Jakým spuluhráčem nejvíce vycházíš.

Odpověď:
Ahoj, v týmu vycházím se všemi spoluhráči. Nejsem tu ale dlouho a mám blíže k hráčům, které jsem znal už dříve.
Lukáš (Chlumec nad Cidlinou)
10.2.2018, 13:58
Ahoj, chtěl bych se tě zeptat, ským se ti nejlépe hraje a s kým se nejvíce bavíš v kabině? Předem děkuju za odpověď a doufám, že se ti nadáke bude dařit a třeba jednou repre 😉

Odpověď:
Ahoj, zatím moc neřeším, s kým by se mi hrálo dobře. Máme v týmu spoustu výborných hráčů a jsem rád, že jsem jeho součástí. V kabině se bavím se všemi. Nejdéle se znám s Jardou Pavelkou, se kterým máme i jeden rituál. :-) Za přání děkuju.
Patrik (patrik.stehno@mountfieldhk.cz)
10.2.2018, 00:23
Bergis,
teď už poslední otázka. Možná moc tvých fanoušků neví, že jsi Mistrem České republiky v překážkovém běhu (OCR). Nepřemýšlel jsi nad tím, že by jsi mohl procestovat celý svět a stát se třeba i Mistrem světa v této disciplíně?

Díky

Patrik

Odpověď:
Ahoj Patriku, nikdy mě nenapadlo vyměnit hokej za jiný sport, i když je pravda, že by to byla určitě zajímavá zkušenost. :-)
Další stránky
123>>