Rastislav Dej

Color Car hráčem měsíce října byl realizačním týmem A-mužstva určen Rastislav Dej, který kromě zapůjčení speciálního vozu bude odpovídat na otázky fanoušků.

Ty můžete pokládat do středy 11. listopadu do 23:59, následně na ně slovenský útočník odpoví.

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi
Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
Matyáš kainz (Praha)
11.11.2015, 16:43
Ahoj Rasty,chtěl bych se tě zeptat proč sis vybral číslo 27 a proč ne jiné? A věřím,že v pátek vyhrajeme tak ahoj Maty.

Odpověď:
Čau Matyáši, číslo 27 mi bylo přidělené ve Varech, když jsem tam z juniorky naskočil za A-tým. Od té doby mi zůstalo, mně se to číslo líbilo, nechtěl jsem ho měnit, a to i proto, že jsem v něm dal v prvním zápase gól. :-) To byl hlavní důvod, proč jsem si ho už nechal.
Juro Dvorský (SHK Púchov)
11.11.2015, 16:37
Rastík.uz si pripravil taktiku na vinočný zapas pre výber Tomáša B.myslím,že tam máte voči starým ešte stále výsledkovo čo doháňať???

Odpověď:
Zdravím, Juro. Myslím, že výsledkově co dohánět ani moc nemáme. :-) Jestli si pamatuju dobře, tak jsme minulý rok zvítězili, ale nechci moc dráždit chlapce z Púchova. :-) Taktiku jsme ještě neřešili, s Tomášem si ale sedneme a prodebatujeme to. Jestli se teda budu moci dostavit – jestli bude přes Vánoce volno. Pokud bude možnost, tak to určitě pořešíme. Zase ale nechceme, aby byli staří uražení a příští rok se to třeba nehrálo. Musíme to nějak pořešit. :-)
Ntuásd (Hradec Králové)
11.11.2015, 15:46
Ahoj Rasťo,
chtěla bych se Váš zeptat jaký máte názor na hradecké fanoušky ? Jste s nimi spokojen co se Vám na nich líbí?
A at se Vám furt tak skvěle daří.

Odpověď:
Ahoj, na tuhle otázku jsem teď odpovídal. Dodám jen, že za naše fanoušky jsem moc rád. :-)
Karel (Hradec Králové)
11.11.2015, 15:46
čau Rasty :) jak by jsi zhodnotil hradecké fanoušky v této sezoně ? :)

Odpověď:
Zdravím tě, Karle. Budu se opakovat, už to ode mě zaznělo hodněkrát. Fanoušky máme, myslím, nejlepší v extralize. Jsou úplně super, mají mezi sebou vůdce, kteří je řídí. Domácí zápasy jsou nepopsatelné, povzbuzují nás také venku. Když se nedaří a prohráváme, dokáží tým vyburcovat. Povzbuzují nás stále, i když prohráváme, a to nám moc pomáhá. Jsou úžasní, skvělí, vždycky něco vymyslí – nové chorály, chorea... Je to super a doufám, že jim to vydrží i v časech, když se třeba dařit nebude. Moje přání je, aby byli hlavně věrnými fanoušky.
pepabeny (Hradec Králové)
11.11.2015, 10:58
Ahoj Rasťo
jsi v nejlepším hokejovém věku 27 let.Nepomýšlíš na lukrativnější zahraniční angažmá(Švédsko,Finsko,Švycarsko,KHL)nebo jsi tu naprosto spokojen a byl by jsi tu i ochoten dohrát svoji hokejovou kariéru?
a druhá otázka:
Nemrzí Tě že jsi při současné vynikající formě nedostal reprezentační pozvánku?(což je pro mě s podivem....)to Tě Zdeno Cíger vůbec nekontaktoval nebo jsi odmítl reprezentovat SLOVENSKO sám jako spousta jiných hráčů?

Odpověď:
Čau Pepobeny, uvědomuju si, že už nejsem nejmladší a že přicházím do nejproduktivnějších let kariéry. Určitě by člověk rád vyzkoušel zahraničí, ale v dnešní době to není úplně jednoduché... Každopádně neházím flintu do žita a doufám, že se mi to jednou podaří. Chce to ale ještě velmi mnoho práce a dřiny. Chtělo by to taky, abychom s Hradcem udělali v tomto roce nějaký úspěch. Když se něco takového podaří, tak to pomůže každému hráči. Nějak extra nad tím ale nepřemýšlím. Je to taky o produktivitě, o práci agenta a o všem dalším. Nikdo nikdy neví, kdo si koho všimne. Rád bych zahraničí vyzkoušel, ale teď mám momentálně smlouvu v Hradci, tak se soustředím na tuhle sezónu. Uvidíme, co bude potom, smlouvu mám ještě na dva roky. Hokejová kariéra je taková vrtkavá – jednou se vám daří, podruhé nemusí... V Hradci jsme ale spokojení a člověk nikdy neví – třeba tady budeme delší dobu. :-)
Trošku jsem asi čekal, že by mi mohl zavolat, ale vybral si teď jiné hráče. Dal šanci těm, kteří tam prakticky ještě nebyli – mnoha nováčkům ze slovenské extraligy. Samozřejmě mu to nemám za zlé, je to jeho rozhodnutí. Vůbec nebyl náznak kontaktu, ale nic se nedá dělat, život jde dál. Oddychl jsem si, potrénoval... Reprezentovat jsem neodmítl, nejsem v takové pozici, abych se tady stavěl na hlavu a odmítal reprezentaci.
zvedavej
10.11.2015, 18:42
Ahoj Rasti :-))

Jak bylo u Jardy Kudrnky na zabíječce? klid pohoda? Dovedeš přiložit ruku k dílu nebo jsi jen konzument? :-).-))

A´t se daří.. :-))

zvedavej

Odpověď:
Díky moc, zdravím tě, Zvedavej. :-) Koukám, že máš dobré informace. :-) U Jardy na zabíjačce to bylo v pohodě, proběhlo to velmi dobře. Co se týče té práce, tak na Slovensku byly u nás ve vesnici zabíjačky běžné, takže jsme na ně s našima od malička chodili. Už tehdy jsem k tomu přičuchl, takže jsem jelítka, tlačenky a tak neviděl poprvé. Ale teď jsem byl víceméně jen ochutnávač a užil jsem si to spíš z té pozice, že jsem prakticky dirigoval ostatní. :-)
Radouš (HK)
10.11.2015, 14:29
Čau Rasty, co říkáš na situaci ve slovenském národním týmu ?? Škoda, že nemáš český pas, v naší repre by ses mi moc líbil. Hodně štěstí do hokejového i nehokejového života. Radouš

Odpověď:
Radouši, zdravím tě. K situaci ve slovenském hokeji bych se nerad nějak vyjadřoval, od toho jsou tam lidi, kteří se tomu věnují a kteří ty problémy řeší. Můžu jenom říct, že je to samozřejmě škoda, že taková situace je. Ti lidé ale asi vědí, kvůli čemu to tak je – je to na nich a já doufám, že to brzy vyřeší a že to bude hlavně ve prospěch slovenského hokeje. Děkuju pěkně.
Barča (Hradec Králové)
6.11.2015, 21:49
Ahoj Rasťo! :-)

Já bych měla dva dotazy, trošku nezvykle úplně nehokejové :-D První, jakou posloucháš hudbu, která Tě nejlépe nabudí před zápasy, a jaký máš nejoblíbenější film/seriál? :-) A druhá, jaká máš rád zvířata, máš doma psa, kočku, křečka, medvěda, tygra nebo jiné zvířátko? :-D :-)
Doufám, že Ti těmi otázkami moc nezasahuju do soukromí... :-)
Ať se daří, ať Ti to na ledě jezdí pořád stejně rychle a ať do brány padá co nejvíce puků z Tvé hokejky ;-)

Odpověď:
Ahoj Barčo, co se týče hudby, tak teď poslouchám víceméně tu komerčnější, tu, která letí v rádiích. Když jsem byl mladší, tak jsem poslouchal i Rytmuse, ten se mi docela líbil. Z filmů a seriálů je pro mě číslo jedna jednoznačně Dva a půl chlapa.
Protože mám alergii na kočky, tak tu si asi nepořídím. :-) Psa bych jednou chtěl mít, ale teď to není úplně možné, když jsem stále někde na cestách. Starat se o něj, to je jako se starat o dítě. :-) Když se ale později člověk nějak usadí, tak bych psa určitě chtěl mít, mám k nim vztah. Děkuju velmi pěkně za přání.
Matěj (Hradec Králové)
6.11.2015, 18:35
Ahoj Rasťo ! :) Nejprve se představím, jmenuji se Matěj, a jsem zakladatel fanstránky na Facebooku Rastislav Dej Cz/Sk
Stránka má 1528 Fanoušků ! :) A to jen díky tomu že tě lidé mají rádi :) A není divu ! Tvé obrovské charisma, mluvení s fanoušky a talent na ledě je fakt užasný ! :) Moc rád bych tě požádal o jednu laskavost, Dlouho jsem čekal na příležitost kde bych tě o toto mohl požádat, bylo by to pro pár fanoušků cca 10 lidí šlo by o setkání s tebou třeba v hospodě/restauraci/kavárně zamluvil bych místo a udělal soutěž na mé stránce o setkání s tebou, myslím si že by to bylo super. Je jen na tobě jak budeš chtít :) Když tak se mě ozvi na Email byl bych moc rád. Hodně štěstí na ledě i v životě ! :)

Odpověď:
Čau Matěji, samozřejmě jsem rád, že se o tu stránku někdo stará. Přiznám se ale, že jsem o jejím založení ani nevěděl. Velmi mě to těší, že je tam taková podpora lidí. Za fanoušky jsem velmi rád, ještě jednou děkuju za to, že mi projevujete takovou zpětnou vazbu. Co se týče srazu, tak to je spíše otázka pro marketing klubu. Myslím, že nad podobnou akcí pro fanoušky přemýšleli, pak by to nebyl problém. Je ale potřeba to kvůli klubu prodiskutovat s marketingem, aby to bylo takové oficiálnější. Za přání ti moc děkuju.
Ondra (HK)
6.11.2015, 16:02
Ahoj Rasťo,

tady Ondra ”tvůj kreslíř - návrhář”, chtěli bychom s přítelkyní tebe a tvou ženu pozvat na bowling, co ty na to? :-)
Klobouk dolů před tím, jak na tom kluzišti lítáš. Ani tě nestačíme kolikrát sledovat při té rychlosti. :-)
PS: Nechceš si dát závod s Martinou Sáblíkovou? :-D :-)

Tak ať se daří a ať ti to tam padá! :-)Odpověď:
Ahoj Ondro, díky moc, zdravím tě. Ke druhé otázce: výzvu s Martinou Sáblíkovou bych samozřejmě přijal, ale nevím, jestli bych měl nějakou šanci. :-) Ale vyzkoušel bych si to určitě rád, jen nevím, jestli taková příležitost bude. :-)
Děkuju za pozvání, ale sezóna je hodně náročná. Nechci se vymlouvat, ale je to velmi složité si takhle někam vyrazit. Člověk se soustředí hlavně na hokej a ve volných chvílích na regeneraci, protože během sezóny je to velmi těžké. Neříkám, že ne, ale v současné situaci to bohužel není možné. Za přání ještě jednou děkuju.
Další stránky
12>>