Zápasy mládeže
čt 20.8.2015 | Lukáš Štěrovský

Ani starší dorostenci nevyzráli na Tygry, Liberec si z Hradce veze výhru

Zápasové menu

Podruhé ve dvou dnech se v Hradci Králové představil tým Liberce. Zatímco ve středu mladší dorostenci Tygrů přehráli celek trenéra Soudka, ve čtvrtek se do boje pustili starší kategorie. Zápas dopadl, alespoň co se skóre týče, stejně jako první klání, které se uskutečnilo na půdě soupeře. Za domácí si jedinou branku připsal Martin Štohanzl.

Statistiky hráčů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Statistiky brankářů


Bohužel statistiky nejsou k dispozici

Ohlasy k utkání

Jiří Slabý (Mountfield HK):
Myslím si, že v dnešním utkání na nás dolehl turnaj, chyběla nám jiskra. Nebylo to úplně to, co bychom si představovali. Nějaké šanci jsme si vytvořili, ale nedali jsme góly. Soupeř nás trestal. Neřekl bych, že měl moc příležitosti, ale proměnil je. My jsme si je vypracovali, ale neproměnili je. Takže náš první úkol bude dostat se z únavy, abychom chytili jiskru, ta dnes opravdu nebyla a chyběla. I hlad po gólech. Možná to je dané tím, že síla odcházela rychleji, ale nevymlouváme se na to, to je prosté konstatování. Program je teď hodně nahuštěný, zápasy, tréninky, nic nešetříme, připravujeme se naplno, chceme být připraveni do startu soutěže. Klukům nepolevujeme, musíme už ale začít ladit formu na ligu.

Jiří Kudrna (Bílí Tygři Liberec):
S Hradcem Králové je to vždy kvalitní a těžké utkání, takže jsem rád, že jsme to dnes zvládli. V první třetině byl soupeř trošku aktivnější, měl i několik přesilovek, čímž se dostával víc do hry. Myslím si ale, že jsme se od druhé třetiny zvedli a vyrovnané utkání jsme překlopili na naši stranu, takže jsme spokojení.