ne 24.8.2014 | Jaroslav Zákravský, Jan Vavřina

Junioři slaví po čtyřech porážkách výhru. Na soustředění porazili Litoměřice 4:1

V sobotu 23. 8. se vrátili junioři Mountfieldu HK ze soustředění v České Lípě, kde se pod vedením hlavního trenéra Aleše Krátošky tvrdě v třífázových trénincích připravovali na zahájení ligové soutěže, na jehož konci je čeká úkol nejtěžší – postup do extraligy. V průběhu soustředění sehráli přípravné utkání s juniory HC Litoměřice a po bojovném výkonu zvítězili 4:1.

Začátek se pro Hradec nevyvíjel příznivě, již v páté minutě po individuální chybě prohrával 0:1, a tak skončila 1. třetina. V čase 38:52 Košařovu dělovku tečoval Michálek a bylo vyrovnáno 1:1. Před zahoukáním sirény ještě Marek Malinský svoji důsledností poslal Hradec do vedení – 2:1. Ve třetí třetině opět padaly branky na konci třetiny. Nejprve v čase 59:35 Drahoš Jebavý na 3:1 a těsně před zahoukáním sirény udělal tečku za utkáním Patrik Miškář, když upravil na 4:1.