pá 3.12.2010 | Martin Voltr

Junioři vedli o tři góly, ale vítězství si nechali utéct mezi prsty

Silný soupeř z Jablonce čekal v pátek hradecké juniory. Ti se zásluhou branek v přesilovce i oslabení dostali do dvougólového náskoku a ve 38. minutě dokonce brankou na 4:1 donutili hosty ke střídání gólmanů. V tom okamžiku ale jako by přestali hrát a ještě v téže minutě dvakrát inkasovali. Jablonec, který se celý zápas prezentoval výbornou útočnou hrou, korunoval svou převahu v polovině třetí třetiny, kdy v rychlém sledu třikrát udeřil a otočil stav na 6:4. Hradečtí se přesilovkovým úderem ještě vrátili do hry, jenže i když si pak v závěru vypracovali obrovský tlak, nedokázali třikrát doklepnout puk do prázdné brány. Vlci ještě tři sekundy před koncem v hradecké power-play upravili skóre na konečných 5:7 z domácího pohledu.

Dominik Barbora 1 1 2 -1 2
Ondřej Březina 0 0 0 -3 0