Narozeninová přání

Již několik let, zápas co zápas mohou návštěvníci extraligových duelů využít službu narozeninových přání. Od sezóny 2018/19 se tato aktivita oblékla do nového hávu, který představuje moderátor klubu Tomáš Borovec. „Narozeninová přání během utkání mají mezi fanoušky obrovskou popularitu. Rozhodli jsme se proto tuto hradeckou tradici nejen zachovat, ale ještě trochu vylepšit. Pokud se přání objedná včas, budou součástí také hokejisté A-týmu a každý oslavenec si zároveň odnese vzpomínku v podobě upomínkového předmětu ze strany klubu Mountfield HK,“ říká.

A jaká jsou tedy nová pravidla narozeninových přání? Musí být objednána na e-mailové adrese tomas.borovec@mountfieldhk.cz alespoň dva pracovní dny před konáním daného utkání. Nadále platí, že během jednoho zápasu zazní maximálně dvě přání, proto se vyplatí objednat je včas. Přednost při tom mají oslavenci kulatin a ti fanoušci, kterým na utkání Hradce Králové ještě přáno nebylo.

Narozeninová přání jsou zpoplatněna částkou 300 Kč, v ceně je však unikátní narozeninový klubový hrneček s podpisem vybraného hráče, který zároveň skrze kostku oslavenci poblahopřeje. A abyste měli ještě jednu památku, videopřání vám bude rovněž zasláno na uvedenou e-mailovou adresu.