Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-3-5" |  vypnout filtr

1234567891011>
pro mě dnes nejhorší 2 třetiny sezóny, na 3. už jsem neměl ohvahu, teď už můžem jen překvapit JEDINĚ HRADEEEEC

David Kočí
Mountfield HK

Už při vstupu do utkání jsme tahali za kratší konec a neměli takový pohyb a tempo. Plzeň nás první třetinu jednoznačně přehrávala, nestačili jsme v soubojích a byli všude o krok pozadu. Plzeň prostě byla rychlejší, silnější v soubojích, držela se na kotouči, byla dravější a chtěla zápas víc. To rozhodlo. Pak jsme se trošičku probrali ve třetí třetině, ale za stavu 0:5 je proti takovému mančaftu, jako je Plzeň, to je samozřejmě pozdě.

Jiří Hanzlík
HC Škoda Plzeň

Zápas mi trochu připomněl ten první, co jsme tu hráli. Měli jsme výborný vstup do utkání a celou první třetinu, což jsme vyjádřili i brankově a šli do vedení. Ve zbytku zápasu jsme hráli mraky oslabení, což mělo svůj podíl na tom, že aktivita byla spíš na straně domácích. Pořád jsme ale byli nebezpeční a šli do pětigólového náskoku. Na konci jsme si hráli s pukem trochu víc, než bylo záhodno, a domácí korigovali výsledek. Byli jsme ale produktivní a hráli výborně v první třetině, což rozhodlo. Výborně taky chytal Dominik Frodl, který nás držel a měl spoustu těžkých zákroků.
05.03.2021, 21:11
Začíná mi to připadat jako když je nasázíno
No popravdě je to asi nejschůdnější varianta .. Olomouc už moc nevypadá, Vary přijatelné ... Litvajs v laufu či nevyzpytatelná Kotleta by asi byl velký průser...
I to je docela možné. Navíc, když je porazíme, dost možná je potkáme ve středu v předkole.
05.03.2021, 20:54
Tu, kterou Plzeň odehrála na půl plynu? Dnes není stavět vůbec na ničem...
Odbočka od HK,fetky z rokle dneska ukázali,jak se dělají peníze.Sestava Varů? Kolín by je porazil.
Třetí třetina za mě jednoznačně ukázka toho, že když se jim "rozvážou" ruce od Růžovi nudné taktiky, která hráče nebaví, tak je to najednou i začne bavit ten hokej. Každopádně Plzeň je jasnou ukázkou, jak moc už potřebujeme rozdílového hráče, taky měli deku, ale vrátí se Mertl, ustálí první lajna a najednou skóre 12:2 ...
05.03.2021, 20:25
S nesmírnou dávkou sebezapření jsem to dokoukal. Hnus. Budu se opakovat, ale fakt je pro mě nepochopitelný, jak může profesionální mančaft přistoupit k rozhodujícímu zápasu základní části.

A neodpustím si kritiku Kellyho Klímu. Asi jsem v životě neviděl víc nahovno hráče, dozadu neexistuje, dopředu naprosto jalovej a dřevěnej. Tím spíš nechápu ten prostor, jakýho se mu celou sezónu - i nyní - dostává.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.