Prodej vstupenek on-line

Články a rozcestník mládeže

Vybrat sezónu bazar hokejové výstroje
Junioři:  tým | zápasy | příprava | statistiky: zákl. č. | tabulka | web
St. dorost:  tým | zápasy | příprava | statistiky: zákl. č., play-off | tabulka | web
Ml. dorost:  tým | zápasy | příprava | statistiky: zákl. č., play-off | tabulka | web
8. třída:  tým | zápasy | web 7. třída:  tým | zápasy | web
6. třída:  tým | zápasy | web 5. třída:  tým | zápasy | web
4. třída:  tým | zápasy | web 3. třída:  tým | zápasy | web
2. třída:  tým | zápasy | web 1. třída:  tým | web

Konečně radost! Osmáci přetlačili Chomutov a na MČR mají první výhru

sobota 25.3.2017 | Martin Voltr | Foto: Karel Málek / Juniorský hokej

Konečně radost! Osmáci přetlačili Chomutov a na MČR mají první výhruVelký kámen spadl ze srdce hradeckým starším žákům na domácím mistrovství republiky. Čtvrtý hrací den turnaje totiž získali první vítězství, když po obratu v závěrečných minutách zdolali Chomutov 3:2 po prodloužení. Ve 44. sekundě nastaveného času rozhodl o dvoubodovém triumfu domácích barev Lukáš Pajer, svěřenci trenéra Jiřího Janouška tak mají na dosah pátou příčku. Celý článek

Hradečtí osmáci padli i ve třetím zápase mistrovství republiky. S Přerovem 1:4

pátek 24.3.2017 | Lukáš Foff

Hradečtí osmáci padli i ve třetím zápase mistrovství republiky. S Přerovem 1:4Bohužel ani třetí zápas nevyšel hradeckým osmákům podle představ. Ve vyrovnané první třetině dostali dva slepené góly a prakticky celé utkání pouze doháněli ztrátu. Ve třetí třetině byli sice jednoznačně lepší, ale Přerov i díky výbornému výkonu brankáře Suchánka udržel bezpečný náskok. Zubři zvítězili 4:1. Celý článek

Zorro, pirát, doktoři i Skot. Poslední trénink základny ozdobil karneval

pátek 24.3.2017 | Jan Vavřina

Zorro, pirát, doktoři i Skot. Poslední trénink základny ozdobil karnevalDesítky poctivých hodin tréninku na ledě má za sebou více než sto dětí z Hradce Králové a okolí. I letošní základna sklidila velký úspěch, děti udělaly své první hokejové krůčky, naučily se bruslit a užily si spoustu zábavy. Šňůra pravidelných tréninků vyvrcholila v polovině března, kdy se konala poslední jednotka. A ne kdejaká – ve stylu karnevalu. Celý článek

Ani napodruhé 8. třída Hradce výhru neslavila, Plzni podlehla poměrem 1:4

čtvrtek 23.3.2017 | Klára Petrásková

Ani napodruhé 8. třída Hradce výhru neslavila, Plzni podlehla poměrem 1:4Druhý zápas na domácím mistrovství sehráli v pátek hradečtí osmáci, ani tentokrát ale vítězství oslavit nemohli. Jednobrankové vedení si sice vypracovali hned v úvodu první třetiny, ve zbytku zápasu se ale vlnila už jen východočeská síť. Plzeňští do ní postupně umístili čtyři kotouče a po šedesáti minutách hry se radovali z výhry 4:1. Celý článek

Osmáci vstoupili do domácího MČR porážkou s Vítkovicemi v nájezdech

středa 22.3.2017 | Martin Voltr

Osmáci vstoupili do domácího MČR porážkou s Vítkovicemi v nájezdechPo dvou letech se do Hradce Králové vrátil republikový šampionát 8. tříd a mladšího dorostu. Domácí osmáci do něj vstoupili utkáním s Vítkovicemi, které rozhodně nenudilo! Lvi v zápase třikrát vedli, ale v poslední minutě neproměnili trestné střílení a nakonec prohráli 4:5 po nájezdech. Druhým sokem svěřenců Jiřího Janouška bude ve čtvrtek od 15:00 Plzeň. Celý článek

Junioři nastoupili proti reprezentaci U18. V modelovém utkání prohráli 1:3

středa 22.3.2017 | Matouš Soukup

Junioři nastoupili proti reprezentaci U18. V modelovém utkání prohráli 1:3Hradečtí junioři už mají sice po sezóně, přeci jen ale ještě jednou navlékli zápasové dresy. V modelovém utkání hraném na 4x 15 minut nastoupili proti reprezentačnímu týmu do osmnácti let, který se pod Bílou věží připravuje na mistrovství světa. Duel hraný ve svižném tempu nabídl mnoho povedených akcí a pěkných hokejových momentů. Z výhry se nakonec díky dvěma trefám z poslední části radovali mladí reprezentanti. Celý článek