Junioři:  tým | zápasy | příprava | statistiky: zákl. č. | tabulka | web
St. dorost:  tým | zápasy | příprava | statistiky: zákl. č. | tabulka | web
Ml. dorost:  tým | zápasy | příprava | statistiky: zákl. č. | tabulka | web
8. třída:  tým | zápasy | web 7. třída:  tým | zápasy | web
6. třída:  tým | zápasy | web 5. třída:  tým | zápasy | web
4. třída:  tým | zápasy | web 3. třída:  tým | zápasy | web
2. třída:  tým | zápasy | web 1. třída:  tým | web

Krok od čtvrtfinále! Starší dorost i přes dramatický závěr podruhé porazil Spartu

sobota 25.2.2017 | Radek Staněk, Lukáš Štěrovský

Krok od čtvrtfinále! Starší dorost i přes dramatický závěr podruhé porazil SpartuDvě třetiny klidu bohatě vykompenzovala poslední dvacetiminutovka. Přesně tak by se ve zkratce dal shrnout druhý osmifinálový duel mezi Hradcem a Spartou. Východočeši si ještě v úvodu poslední části drželi pětibrankový náskok, jenže hosté zabrali a během necelých čtyř minut snížili na rozdíl dvou gólů. Závěr utkání okořenily potyčky, ve vypjatém konci ale Lvi prokázali vůli a finálním gólem na 7:4 rozhodli o svém vítězství. V osmifinálové sérii se tak ujali vedení 2:0 a jen poslední krůček je dělí od postupu do čtvrtfinále. Ten mohou udělat už během úterý na ledě Sparty. Celý článek

Junioři na páteční výhru nenavázali, Třinec versus Hradec 4:1

sobota 25.2.2017 | Martina Sikorová, Klára Petrásková

Junioři na páteční výhru nenavázali, Třinec versus Hradec 4:1K nelehkému utkání nastoupili v sobotu junioři. Ty totiž čekalo měření sil s druhým celkem DHL extraligy, třineckými Oceláři. Svou sílu ukázali Třinečtí již v první minutě, kdy se bleskově dostali do vedení. To posléze ještě navýšili, avšak začátek druhé třetiny vykřesal Hradeckým naději, když na 2:1 snižoval Štěpán Matějček. Jeho branka se ale po závěrečné siréně ukázala být jako jediná východočeská, a tak po dalších dvou třineckých gólech odjeli Lvi z posledního venkovního duelu sezóny s prázdnou. Celý článek

Junioři začali venkovní trip výhrou, Vítkovicím nadělili pověstného bůra

pátek 24.2.2017 | Klára Petrásková, Lenka Jonešová

Junioři začali venkovní trip výhrou, Vítkovicím nadělili pověstného bůraDo daleké Ostravy se v pátek vydali hradečtí junioři. Tam se od 17 hodin utkali s celkem HC Vítkovice Ridera. Hradeckým se podařilo jako prvním otevřít skóre utkání, ve druhé třetině navíc vsítili další tři přesné zásahy a vedli už 4:0. V závěru vyrovnané třetí periody sice domácí přeci jen prostřelili Bechného mezi třemi tyčemi, na zisku třech bodů pro Mountfield to již však nic nezměnilo. Celý článek

Starší dorostenci díky skvělé třetí třetině ovládli první osmifinále se Spartou

pátek 24.2.2017 | Lukáš Foff

Starší dorostenci díky skvělé třetí třetině ovládli první osmifinále se SpartouSkvěle! Starší dorostenci sice více než polovinu zápasu prohrávali, pak se ale vzepjali a první osmifinálový duel s pražskou Spartou otočili. Zápas se hrál ve vysokém tempu a oba gólmani měli spoustu práce. Mountfield HK však zásluhou zejména dvougólových Filipa Jiráska a Patrika Mašína vede v sérii hrané na tři vítězné zápasy 1:0! Celý článek

Divoká smršť se špatným koncem pro mladší dorost. Litvínovu podlehl 5:7

čtvrtek 23.2.2017 | Lukáš Štěrovský

Divoká smršť se špatným koncem pro mladší dorost. Litvínovu podlehl 5:7Nevídanou gólovou smršť předvedli mladší dorostenci Hradce a Litvínova. Severočeši se rychle po začátku utkání dostali do tříbrankového vedení, což spustilo gólovou lavinu, trefy do černého přibývaly jak na běžícím pásu. Mountfield svoji ztrátu v závěru druhé třetiny dokonce stáhl na jednu branku, nakonec ale prohrál 5:7. A co hůř, Litvínov se v tabulce dostal na stejný počet bodů, jako mají čtvrtí Lvi. Celý článek

Junioři se představí na ledě soupeřů, mladší dorost doma vyzve Plzeň

Junioři se představí na ledě soupeřů, mladší dorost doma vyzve PlzeňMládežnické soutěže míří do finiše, co se letošní sezóny týče! Zatímco starší dorost už zahájí play off, na jejich mladší i starší kolegy čekají závěrečné zápasy ročníku 2016/17. Junioři už sice do vyřazovací části postoupit nemohou, přesto budou chtít zabojovat o lepší pozici v tabulce, mladší dorost zase bude bránit čtvrté místo ve skupině. Celý článek