Junioři:  tým | zápasy | příprava | statistiky: zákl. č. | tabulka | web
St. dorost:  tým | zápasy | příprava | statistiky: zákl. č. | tabulka | web
Ml. dorost:  tým | zápasy | příprava | statistiky: zákl. č. | tabulka | web
8. třída:  tým | zápasy | web 7. třída:  tým | zápasy | web
6. třída:  zápasy | web 5. třída:  tým | zápasy | web
4. třída:  web 3. třída:  web
2. třída:  tým | web 1. třída:  web

Junioři přišli o náskok 45 sekund před sirénou a se Slavií padli v nájezdech

sobota 9.12.2017 | Lenka Jonešová

Junioři přišli o náskok 45 sekund před sirénou a se Slavií padli v nájezdechNechybělo málo, aby nejstarší mládežnická kategorie Mountfieldu napodobila své mladší kolegy a získala v sobotním utkání se Slavií všechny tři body, nakonec si ale odnáší pouze jeden. Hradečtí sice v průběhu klání po celou dobu vedli, když se v 6. minutě poprvé prosadil Dominik Matouš a na vyrovnávací branku Pražanů poté odpověděl Chalupa. Když ale hosté pouhých 45 sekund před závěrečnou sirénou vyrovnali na 2:2, musely o osudu duelu rozhodnout až nájezdy. V těch byli úspěšnější hokejisté z hlavního města, kteří si odvezli výhru 3:2 po nájezdech. Celý článek

Přetahovaná s Přerovem pro Hradec. Mladší dorost rozhodl o výhře v 58. minutě

sobota 9.12.2017 | Petr Šatalík, Klára Petrásková

Přetahovaná s Přerovem pro Hradec. Mladší dorost rozhodl o výhře v 58. minutěPořádně napínavý zápas svedli mladší dorostenci s přerovskými Zubry. Oba celky se několikrát prostřídaly ve vedení a za stavu 3:3 to vypadalo, že utkání se bude prodlužovat. To ale v 58. minutě rázně odmítli Hradečtí. Prakticky na poslední chvíli prostřelili hostujícího brankáře počtvrté a po těsné výhře 4:3 získali plný počet bodů. Celý článek

Výborně! Starší dorost opanoval derby, Pardubicím nasázel pět branek

sobota 9.12.2017 | Klára Petrásková, Radek Staněk

Výborně! Starší dorost opanoval derby, Pardubicím nasázel pět branekStarší dorost Mountfieldu se v letošní sezóně postavil rivalům z Pardubic již popáté a připsal si čtvrtou výhru, tentokrát v poměru 5:1. Na domácím ledě řádil především Petr Poppel, který zaznamenal již svůj pátý hattrick v probíhajícím ročníku. Hradec vedl v zápase 3:0, střelecky aktivnější Dynamo ale snížilo, ovšem zmiňovaný Poppel reagoval dvěma góly a nepřipustil drama. Celý článek

Bojovné klání pro Hradec. Juniorka dlouho bránila těsný náskok, nakonec vyhrála 4:1

pátek 8.12.2017 | Klára Petrásková

Bojovné klání pro Hradec. Juniorka dlouho bránila těsný náskok, nakonec vyhrála 4:1Devátý celek tabulky přijel na hradecký led v silné sestavě, tím se ale hokejisté Mountfieldu nenechali vyvést z míry. V první třetině si vypracovali klíčový náskok 2:0 a v poslední části ustáli po inkasované brance také všechny pokusy o vyrovnání. K tomu navíc přidali další dvě trefy a po bojovném týmovém výkonu se mohli radovat z vítězství. Celý článek

Do nadstavby pravou nohou. Mladší dorostenci porazili Zlín 5:1

čtvrtek 7.12.2017 | Klára Petrásková

Do nadstavby pravou nohou. Mladší dorostenci porazili Zlín 5:1První duel nadstavbové části sice načali mladší dorostenci inkasovanou brankou, pak ale výraznou střeleckou převahu naklonili na svou stranu. Ze 44 vyslaných ran skončilo ve zlínské svatyni postupně pět puků, přičemž hned na třech trefách se podílelo duo Jušta – Šedivý. Celý článek

Mládežnické soutěže jsou v plném proudu, všechny kategorie hrají v sobotu doma

středa 6.12.2017 | Matouš Soukup

Mládežnické soutěže jsou v plném proudu, všechny kategorie hrají v sobotu domaNa závěr druhého adventního týdne čeká hradecké mládežníky opět nabitý program. Juniorská kategorie přivítá pod Bílou věží dva celky z hlavního města, starší dorostence čeká v pořadí páté letošní derby proti Pardubicím. Nejmladší z výběrů, mladší dorost, pak vstoupí do nadstavbové části dvěma zápasy s moravskými celky. Pět zápasů, z toho čtyři na domácí půdě – tak vypadá následující program mládežnických kategorií. Celý článek