Mountfield HK

Skóruj pro Matyáška!

Stejně jako vloni, i letos chce hradecký hokejový klub víc. A to nejen bodů a vítězství, ale také pomoci potřebným. Po předchozích dvou úspěšných ročnících se proto znovu před Vánoci rozjel fanouškům známý projekt Skóruj pro... Jeho smyslem je proměnit hradecké góly v peníze a tím pomoci jednomu z hendikepovaných dětí.

V aktuální sezóně jsme skórovali prozatím pro Marušku, Davídka a Laurinku.

Do konce března se budou všichni snažit pomoci Matyáškovi Petrovi, celý jeho příběh si můžete přečíst v samostatném článku.

Princip celé akce zůstává stejně jednoduchý: Celý měsíc bude patřit jednomu z hendikepovaných dětí a právě jemu bude měsíční podpora věnována. A o co konkrétně jde? Za každý gól, který vsítí hráči Mountfieldu HK v Tipsport extralize, bude vystaven jeden speciální puk obsahující logo akce, logo klubu, popis zápasu a vlastnoruční podpis střelce branky. Daný puk můžete za 1 000 Kč získat, přičemž celá částka půjde na konto daného dítěte.

Kolik peněz obdarovaný obdrží, záleží na hráčích A-týmu (kolik dají v daném měsíci branek) a na fanoušcích (kolik puků si pořídí). Platí přitom jednoduchá rovnice: jeden gól = jeden puk = 1 000 Kč. Svou měrou přispěje potřebným také kabina A-mužstva.

A jaká je odměna pro vás? Kromě unikátního pamětního puku opatřeného vlastnoručním podpisem skórujícího hráče obdržíte dvě vstupenky na stání na vybrané utkání Mountfieldu HK a také podepsanou fotografii, na které budete s celým A-týmem! Hlavní odměnou je ale pomoc dítěti, které to opravdu potřebuje!

Rezervace kotouče:

Gól č.Autor góluPuk z utkáníSkóruj i ty...
10Richard NedomlelČF4: Kometa – Hradec 2:2Pro Matyáška skóroval/a Anna Křížková
9Tomáš VincourČF4: Kometa – Hradec 1:1Pro Matyáška skóroval/a Anna Křížková
8Roman KukumbergČF3: Kometa – Hradec 1:1Pro Matyáška skóroval/a Libor Hasal
7Radovan PavlíkČF1: Hradec – Kometa 1:2Pro Matyáška skóroval/a Anonymní dárce
6Lukáš CingelPardubice – Hradec 4:2Pro Matyáška skóroval/a Anonymní dárce
5Filip PavlíkPardubice – Hradec 3:1Pro Matyáška skóroval/a Zuzana Lichtenbergová
4Daniel RákosHradec – Mladá Boleslav 1:0Pro Matyáška skóroval/a Anonymní dárce
3Tomáš VincourVítkovice – Hradec 2:2Pro Matyáška skóroval/a Vladimír Hruška
2Filip PavlíkVítkovice – Hradec 0:1Pro Matyáška skóroval/a Marek Hájek
1Oskars CibulskisHradec – Plzeň 1:1Pro Matyáška skóroval/a Marek Jagenbrein