Skóruj pro Denisku!

Také šestý ročník je postaven na stejných základech, na které jsou fanoušci zvyklí z předchozích let – hráči znovu budou skórovat, fanoušci rezervovat puky a všichni společně pomáhat. Drobné změny ale přece jen nastaly, a to s ohledem na současnou situaci, kdy na stadiony může jen omezený počet fanoušků.

Jaký je tedy princip celé akce? Za každý gól, který vsítí hráči Mountfieldu HK v Tipsport extralize, bude vystaven jeden speciální puk obsahující logo akce, logo klubu, popis zápasu a vlastnoruční podpis střelce branky. Daný puk můžete minimálně za 1 000 Kč získat, přičemž celá částka půjde na konto daného dítěte. Stejně jako během posledního play off, i letos může dárce sám určit, jakou částkou chce přispět. Minimum však zůstává nadále 1000 Kč.

Kolik peněz obdarovaný obdrží, záleží tedy na hráčích A-týmu (kolik dají branek) a na fanoušcích (kolik puků si pořídí a za jakou hodnotu). Platí přitom jednoduchá rovnice 1 gól = 1 puk = minimálně 1 000 Kč. Svou měrou přispěje potřebným znovu také kabina A-mužstva, ta přidá 5 000 Kč!

A odměna pro vás? Kromě unikátního pamětního puku opatřeného vlastnoručním podpisem skórujícího hráče obdrží každý dárce, až to situace dovolí, dvě vstupenky na hokej. Kromě toho také plakát všech dárců s A-týmem, podepsaný celou hradeckou kabinou. Hlavní odměnou je ale pomoc dítěti, které to opravdu potřebuje.

Příběh Denisky:

Denisce jsou čtyři roky a má vážnou oční vadu. Na jedno oko nevidí vůbec a na druhém má šedý zákal, který se postupně zhoršuje. Přesto je to velice aktivní holčička, která si ráda hraje a je hodně aktivní. Má ráda knížky, kreslení, puzzle, barevné a svítící hračky a stavebnice. Vzhledem k oční vadě je důležité, aby měla prostředí, ve kterém se pohybuje, dobře uzpůsobené. K tomu například patří hračky s barevným kontrastem. Rodiče s Deniskou pravidelně dochází na oční prohlídky a na stimulaci zraku, kde jim odborní lékaři doporučili různé pomůcky. Právě na ně by chtěla rodina využít získané peníze, aby za ně mohla pořídit elektronickou pomůcku a hračky na stimulaci zraku.

Pomozte i vy Denisce co nejlépe vnímat okolní svět a radovat se ještě více ze života! Skórujte s námi pro dobrou věc!

Rezervace puků:

Gól č.Autor góluPuk z utkáníSkóruj i ty...
12Nikita ŠčerbakHradec – Kometa Brno 2:1Pro Denisku skóroval/a Anonymní dárce
11Ahti OksanenHradec – Kometa Brno 1:1Pro Denisku skóroval/a Zdenka Rybářová
10Radek PilařSparta Praha – Hradec 3:1Pro Denisku skóroval/a Jaroslav Král
9Jakub LevHradec –⁠ Boleslav 5:2Pro Denisku skóroval/a Anonymní dárce
8Filip PavlíkHradec –⁠ Boleslav 4:2Pro Denisku skóroval/a Libor Rind
7Graeme McCormackHradec – Boleslav 3:2Pro Denisku skóroval/a Libor Hasal
6Christophe LalancetteHradec – Boleslav 2:2Pro Denisku skóroval/a Zdenka Rybářová
5Ahti OksanenHradec – Boleslav 1:2Pro Denisku skóroval/a Anonymní dárce
4Aleš JerglPlzeň – Hradec 2:3Pro Denisku skóroval/a Jan Káda
3Kevin KlímaPlzeň – Hradec 1:2Pro Denisku skóroval/a Marek Jagenbrein
2Jakub OrsavaPlzeň – Hradec 1:1Pro Denisku skóroval/a Libor Hasal
1Ahti OksanenHradec – Pardubice 1:0Pro Denisku skóroval/a Jan Vavřina