Permanentky na sezónu 2021/22

 • Permanentky: V obou verzích (SEZÓNNÍ i ZÁKLADNÍ) jsou na extraligové zápasy funkční. Permanentkáři na sezení mohou využít své obvyklé místo, permanentkáři na stání mohou zaujmout libovolnou volnou sedačku v hale. Permanentkáři, kteří si ještě nevyzvedli svou kartu, tak mohou učinit na hlavní pokladně v její otevírací době.
 • Platba za permanentky: Prodej permanentek na sezónu 2021/22 byl ukončen. Jejich úhrada byla možná do čtvrtka 30. září 2021, nezaplacené permanentky byly stornovány a na následující zápasy již nejsou funkční.
 • Benefity pro permanentkáře: Jak bylo v průběhu kompenzací avizováno, permanentkáři, kteří přenechali klubu částku za permanentku 2020/21, se mohou těšit na celou řadu benefitů. Jejich podrobný popis a možnosti uplatnění jsou průběžně zveřejňovány na webu klubu.

Vstup na stadion a pravidla v ČPP Aréně:

 • Vchody: Vstup do ČPP Arény bude umožněn hlavním vchodem, vchodem od Jiráskových sadů a pro partnery klubu navíc V.I.P. vchodem od řeky Orlice. U vstupů do ČPP Arény bude probíhat dvojí kontrola (bezinfekčnost a platné vstupenky).
 • Kontrola dokladu o bezinfekčnosti Covid-19: Podmínky vstupu veřejnosti na stadion podle aktuálně platných pravidel:
  osoby mladší 12 let se nemusejí prokazovat dokladem o tzv. „bezinfekčnosti“,
  osoby ve věku od 12 do 18 let vč. mají vstup na stadion povolen pouze pokud prodělaly onemocnění Covid-19 v posledních 180 dnech, nebo mají dokončené očkování proti onemocnění Covid-19, nebo se u vstupu prokáží negativním výsledkem PCR testu, který musí být proveden nejdříve 72 hodin před vstupem na stadion,
  osoby starší 18 let mají vstup na stadion povolen pouze pokud prodělaly onemocnění Covid-19 v posledních 180 dnech, nebo mají dokončené očkování proti onemocnění Covid-19, nebo jsou tzv. ve fázi zahájeného očkování (viz bod I odst. 17. Opatření) a prokáží se u vstupu negativním výsledkem PCR testu, který musí být proveden nejdříve 72 hodin před vstupem na stadion.
  Potvrzení o "bezinfekčnosti" nemusí být vytisknuté, stačí ho načíst ve svém mobilním telefonu. Přesné znění pravidel naleznete zde.
 • Kontrola platné vstupenky: U druhého stanoviště bude probíhat kontrola platné vstupenky nebo permanentky.
 • Respirátory a opatření: Po celou dobu přítomnosti v ČPP Aréně je nutné mít nasazenou ochranu dýchacích cest (respirátor alespoň třídy FFP2). Návštěvníci utkání musí respektovat pokyny pořadatelské služby a dodržovat veškerá platná nařízení i protiepidemiologická opatření. Zakazuje se účast na utkáních osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění Covid-19.
 • Občerstvení: K dispozici budou stánky s občerstvením v rozsahu z předchozích sezón.
 • Parkování: Je možné opět na velkém parkovišti u Univerzity Hradec Králové, konkrétně u budovy A (Objekt společné výuky) v Hradecké ulici, která je vzdálena od ČPP Arény zhruba 5 minut chůze.