Permanentky na sezónu 2020/21

V úterý 26. května měl být spuštěn prodej permanentek Mountfieldu HK na sezónu 2020/21, ten se ale prozatím odkládá. Důvodem je fakt, že vláda České republiky právě schválila snížení sazby DPH u vstupenek na sportovní i kulturní akce z 15 % na 10 %. Ministerstvo financí navrhuje projednat změny ve sněmovně ve zrychleném režimu v rámci stavu legislativní nouze. Vzhledem k těmto okolnostem se vedení klubu rozhodlo vyčkat na vývoj situace až do jejího vyřešení. To může trvat několik dnů až týdnů, poté bude prodej permanentek spuštěn. O přesném termínu budou fanoušci včas informováni.

Prodej permanentek na zápasy hrané pod Bílou věží letos s sebou přinese několik novinek. Tou nejzásadnější je cena. U permanentek v základní verzi byla zachována jako v loňském roce, u těch sezónních ale byla snížena! A to jak pro stávající, tak nové zákazníky. Co vedení klubu k tomuto kroku vedlo, představuje marketingový manažer Aleš Havel. „Vážíme si věrnosti našich fanoušků a jsme si vědomi, že ti, kteří si vloni zakoupili sezónní verzi permanentek, nejsou vzhledem ke své investici spokojeni ze závěrem sezóny. Proto jsme se rozhodli snížit ceny sezónních karet. Každým rokem se počet prodaných permanentek zvyšuje, což nás nesmírně těší, a budeme moc rádi, když nám i díky tomuto kroku fanoušci zachovají přízeň i v dalších letech,“ říká člen managementu klubu odpovědný mimo jiné za ticketing.

Další novinkou je forma dárku, který má letos podobu voucheru do fanshopu Mountfieldu HK. V něm si může každý fanoušek vybrat klubový produkt dle své volby. Majitelé permanentek si mohou svou kartu nechal zaslat nově poštou, dárkové balení bude mít zároveň atraktivnější podobu.

Klub také aktuálně řeší možnost uvolňování míst, na které jsou zakoupeny permanentky, pro jednotlivé zápasy. Pokud bude tedy majitel permanentky dopředu vědět, že určitý zápas nenavštíví, bude mít možnost nabídnutí svého místa ostatním fanouškům, přičemž mu bude poskytnut kompenzační bonus. Forma tohoto bonusu a systém uvolňování míst by měl být znám do začátku nového ročníku. Veškeré podrobnosti k této aktivitě budou zveřejněny na webu klubu.

Permanentní vstupenky na sezónu 2020/21

Stejně jako v předešlých případech, také na sezónu 2020/21 si mohou fanoušci zakoupit permanentní vstupenky ve verzi ZÁKLADNÍ (domácí zápasy základní části TELH) nebo SEZÓNNÍ (domácí přípravné zápasy, domácí zápasy základní části TELH + domácí nadstavbová část TELH).

I tentokrát jsou nastaveny dvě cenové hladiny podle termínu nákupu, dřívější (do 30. června) se vyplatí. Zachována je rovněž sleva pro stávající permanentkáře, kteří si mohou zakoupit sezónní permanentky za zvýhodněné ceny. Ty jsou ještě nižší než vloni! Této zvýhodněné ceny je možné využít v on-line prodeji i na pokladnách ČPP Arény, je k tomu potřeba znát šestimístný kód z loňské permanentky.

Každý majitel permanentky, který si svou kartu pořídí do 30. června, se navíc může těšit na klubový dárek v podobě voucheru v hodnotě 300 Kč do fanshopu Mountfieldu HK, jenž lze uplatnit v kamenné prodejně.

K prodloužení stávajících nebo zakoupení nových míst je možné využít jak on-line aplikaci na webových stránkách klubu, tak pokladny ČPP Arény. Při nákupu na pokladně obdrží zákazníci rovnou permanentku včetně dárku, při nákupu on-line obdrží zákazník voucher, se kterým si může své produkty vyzvednout na pokladně ČPP Arény v její otevírací době.

Hokejový klub Mountfield HK doporučuje všem fanouškům nákup permanentek skrze on-line aplikaci, díky tomu se mohou vyhnout frontám na pokladně. V on-line aplikaci jsou k dispozici stejně jako na pokladně všechna aktuálně volná místa na stadionu a v případě zájemců o nové permanentky je zde vyšší šance na zakoupení volných pozic.

Nově klub nabízí možnost zaslání permanentek poštou. Za 99 Kč si bude možné nechat permanentky vč. voucherů zabalit a poslat na zadanou adresu. Pro využití této nabídky je třeba zaškrtnout příslušné tlačítko během objednávky.

V případě potřeby platby prostřednictvím faktury se obraťte na marketingového manažera Ing. Aleše Havla ( ales.havel@mountfieldhk.cz). Do e-mailu napište vaše fakturační údaje a informace o permanentkách, které chcete prodloužit či specifikaci nových míst. Následně vám bude vystaven dobropis, po jehož zaplacení vám bude odeslána faktura.

Pokud by došlo v sezóně 2020/21 k nouzovému stavu vyhlášeném vládou či jiným kompetentním orgánem a nebo v přímé souvislosti s trváním nákazy SARS-CoV-2 nebo jiné nákazy či pandemie na území ČR, bude klub řešit možnosti kompenzace za zápasy, které by nemohli majitelé permanentek navštívit.

Výhody majitelů ZÁKLADNÍCH permanentek:

 • Vstup na domácí utkání základní části TELH hraná v ČPP Aréně
 • Rezervace míst na domácí utkání nadstavbové části TELH hraná v ČPP Aréně
 • Úspora oproti nákupu jednotlivých vstupenek
 • Stálé místo celou sezónu
 • Oddělený vchod do ČPP Arény
 • Dárek v podobě voucheru v hodnotě 300 Kč do fanshopu při včasném nákupu

Výhody majitelů SEZÓNNÍCH permanentek:

 • Vstup na domácí utkání základní i nadstavbové části TELH hraná v ČPP Aréně
 • Vstup na domácí přípravná utkání hraná v ČPP Aréně
 • Úspora oproti nákupu jednotlivých vstupenek
 • Stálé místo celou sezónu
 • Oddělený vchod do ČPP Arény
 • Dárek v podobě voucheru v hodnotě 300 Kč do fanshopu při včasném nákupu

Ceny permanentek na sezónu 2020/21 do 30. června

Kategorie Základní Sezónní (zvýhodněné)* Sezónní
červená 5 900 Kč 7 100 Kč 7 900 Kč
žlutá 5 100 Kč 6 200 Kč 6 800 Kč
modrá 4 100 Kč 5 100 Kč 5 600 Kč
zelená 3 300 Kč 4 200 Kč 4 600 Kč
stání 2 300 Kč 2 900 Kč 3 400 Kč
* platí pro držitele základní nebo sezónní permanentky ze sezóny 2019/20

Ceny permanentek na sezónu 2020/21 od 2. července

Kategorie Základní Sezónní
červená 6 300 Kč 8 250 Kč
žlutá 5 400 Kč 7 200 Kč
modrá 4 300 Kč 5 850 Kč
zelená 3 500 Kč 4 850 Kč
stání 2 500 Kč 3 600 Kč

Dětské permanentky

Dětské permanentky s vlastním motivem budou v prodeji rovněž on-line i na pokladnách, a to za 350 Kč v sezónní verzi. Jejich součástí tak budou všechny domácí zápasy hrané v ČPP Aréně.

Dětské permanentky jsou určeny pro děti do 130 cm výšky bez nároku na sedadlo. Nadále jim bude vstup na stadion umožněn výhradně hlavním vchodem, konkrétně označeným turniketem vedle pokladny č. 3. Oproti klasickým permanentkám nebude k těm dětským vydáván dárek v podobě voucheru. I v sezóně 2020/21 budou v prodeji jednotlivé vstupenky na základní část pro děti do 130 cm výšky bez nároku na sedadlo za 10 Kč.