Narozeninová přání

Má někdo z vašich blízkých či kamarádů narozeniny a přemýšlíte, jak mu co nejoriginálněji pogratulovat? Využijte přání ze strany Mountfieldu HK!

Jak celý proces probíhá? Stačí si přání objednat a pak přijít i s oslavencem na hradecký zápas. O všechno ostatní se postarají zástupci klubu – natočí s vybraným hráčem originální přání, nechají podepsat pamětní puk. Videovzkaz se objeví během utkání na kostce, za oslavencem dorazí také moderátor, osobně mu poblahopřeje a předá dárky.

Narozeninové přání musí být objednáno na e-mailové adrese tomas.borovec@mountfieldhk.cz alespoň dva pracovní dny před konáním daného utkání. Nadále platí, že během jednoho zápasu zazní maximálně dvě přání, proto se vyplatí objednat je včas. Přednost při tom mají oslavenci kulatin a ti fanoušci, kterým na utkání Hradce Králové ještě přáno nebylo.

Narozeninová přání jsou zpoplatněna částkou 500 Kč, v ceně je unikátní narozeninový puk s podpisem vybraného hráče, který zároveň skrze kostku oslavenci poblahopřeje a rovněž klubový dárek. A abyste měli ještě jednu památku, videopřání vám bude rovněž zasláno na uvedenou e-mailovou adresu.