Mountfield HK 

úterý 21.8.2018 v 17:00Mountfield HK
Orli Znojmo

Orli Znojmo


Prodej vstupenek

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4068 odpovědí v této kategorii celkem.

mikys (HRADEC KRÁLOVÉ)
13.8.2018, 16:26
 
Dobrý den kdy se bude zužovat kadr po MF Cup.

Odpověď:
Dobrý den,
v následujících dnech tohoto týdne.
PINQIN (HK)
13.8.2018, 09:03
 
Dobrý den, pane inženýre,

měl bych dotaz k obsazení letního Mountfield Cupu. Plánujete na turnaj do budoucna stále zvát klub sídlící na předměstí našeho města? Jeho výkony jsou dlouhodobě bídné a obzvláště v letošním ročníku přistoupil k zápasům turnaje ne zrovna důstojným způsobem? Včera to byla z jejich strany ostuda. Navíc si tam po našem vzoru ”vymysleli” na léto turnaj vlastní, a tak je diskutabilní i nějaký významnější příjem z prodaných vstupenek tamním příznivcům. A v neposlední řadě ta řevnivost a rivalita už také upadá a nemám pocit, že by tento host byl pro turnaj nadále přínosem. Naopak jsem toho názoru, že model Hradec + 1 další extraligový tým + 2 zahraniční týmy bude při rotaci účastnících se klubů pro fanoušky stále atraktivní, přestože se jedná především o letní přípravu... Děkuju za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
skladbu mužstev na příští ročník budeme plánovat na podzim. Uvidíme, jaký bude zájem mužstev, které byly účastníky letošního ročníku. Obecně bychom chtěli přilákat více zahraničních mužstev, ale není to vzhledem k mnoha okolnostem jednoduché. Něco máme již rozjednáno a na dalších zajímavých týmech budeme pracovat.
zdenecHK
12.8.2018, 23:35
 
Dobrý den. Myslím, že trenéři to teď mají hodně těžké, jak poskládat tým před sezónou. Podle mě všichni hráči na try-out zahráli velmi dobře, zejména útočníci. Co předvedl Matěj Chalupa ve 20 letech je neuvěřitelné. Naopak mě zklamali někteří zkušení borci, vím že je to příprava, ale u některých bylo během MC vidět to samé, s čím se pak potýkáme v extralize a můžeme si všichni hlavy ukroutit - bezkrevný výkon, resp. jakési vnitřní uspokojení, že to půjde samo nebo to odjezdí po zadku někdo jiný.
Chci se v té souvislosti zeptat, kolik si můžeme dovolit podepsat hráčů z těch, co máme na zkoušku. A naopak, jestli můžeme i někoho pod smlouvou ještě pustit a zda je taková varianta ve hře, pokud bychom chtěli pro někoho udělat místo v kádru. Aktuálně máme například tři centry 35+.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
všechny hráče na zkoušku si samozřejmě nechat nemůžeme, zejména kvůli financím. Tento týden bychom chtěli vyřadit první hráče.
Nechci hráče omlouvat, ale někteří (zejména ti starší) se rozjíždějí pomalu, takže by se měl jejich výkon zvedat. Na druhou stranu jsme rozhodnuti, že budeme hráče, kteří nebudou trénovat nebo hrát naplno, posílat na "rozehrání" do I. ligy, aby si to uvědomili.
jakobek50 (hradec králové)
12.8.2018, 10:22
 
Dobrý den,
Jak budete reagovat na tu zpackanou třetí třetinu z Davosem, individální chyby v obraně, pcit uspokojení. Jinak 40 minut to byl parádní, bruslivý, odvážný výkon.
Děkuji za Váš názor.

Odpověď:
Dobrý den,
nevím, co přesně máte na mysli. Tyto zápasy jsou především pro trenéry určitý ukazatel výkonnosti hráčů a je také potřeba, aby nám přípravné zápasy ukázaly naše slabiny a na čem je potřeba zapracovat. Na jiné závěry je ještě času dost :-).
hunny007 (Česká skalice)
9.8.2018, 21:50
 
Dobrý den pane GM dneska se mi donesla informace že Hradec obnovil jednání s Radkem smoleňákem . Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
my jsme s Radkem, resp. jeho agentem stále v kontaktu a to i kvůli dalším hráčům. Mylím, že otázka angažování Radka je v tuto chvíli uzavřena a my se teď soustředíme na hráče, kteří jsou u nás na try-out.
Robsi (Robsi - Hradec Králové)
7.8.2018, 00:58
 
Proč si jako permanentkář už nemohu koupit vstupenku na mé místo na utkání Hradec - Sparta??Odpověď:
Dobrý den,
můžete, ale již vstupenku na "Vaše místo", z kterého můžete sledovat všechna domácí utkání základní části, někdo zakoupil před Vámi. Předkupní právo budete mít na zápasy play-off.
MirekMoucha
6.8.2018, 18:35
 
Dobrý den pane GM,
už mají trenéři představu koho nominují na domácí turnaj?Budou již v akci i zkušenější borci a posily z Třince?
Pěkný den
MM


Odpověď:
Dobrý den,
ano, trenéři již mají představu o předběžných sestavách na jednotlivé zápasy.
Měli by se "protočit" všichni hráči, kteří jsou v tuto chvíli součástí našeho mužstva. Větší prostor by měli dostat hráči, kteří jsou u nás na zkoušku, jelikož po skončení turnaje zřejmě jejich působení vyhodnotíme.
Cenda1986 (Nechanice)
2.8.2018, 15:21
 
Dobrý den pane Kmoníčku zajímalo by mě jak to vypadá s Martinem Rewayem jestli se jeho fyzička nějak změnila. Nebo jak se na něho tváří trenér?

Odpověď:
Dobrý den,
Martina již delší dobu trápí zranění, takže nemůže trénovat na 100% vše jako ostatní. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet.
emvee75 (HK)
1.8.2018, 08:22
 
Dobrý den, na soupisce zatím není zapsán Maris Bičevskis, zatímco ostatní hráči na try-out tam jsou. Změnilo se u něj něco nebo se na něj jen zapomnělo? Děkuji a přeji hodně štěstí v nové sezóně.

Odpověď:
Dobrý den,
v době, kdy se soupiska aktualizovala, tak tady ještě Maris nebyl. Včera se zapojil, takže předpokládám, že bude dopsán dnes nebo zítra.
Děkuji za přání.
Gate
25.7.2018, 09:18
 
Dobrý den,
rád bych se zeptal jak se počítá návštěvnost. Je v tom nějaký systém? Protože někdo počítá prodané vstupenky a druhy kdo projde turniketem. Co na to svaz?
Děkuji za odpověď a přeji Vám ať se letos opět daří.)

Odpověď:
Dobrý den,
návštěvnost je pro každý zápas určena ze systému, který shromažďuje počty průchozích ze všech čtecích zařízení v hale. K tomuto číslu je dále připočteno množství osob, kteří jsou na stadionu bez vstupenky (vozíčkáři s doprovodem, atp.). U nás je tedy návštěvnost vypočtena vždy z reálného počtu osob v hale, nikoliv dle počtu prodaných vstupenek.
Jak to dělají na jiných stadionech opravdu nevím.
Děkuji za přání :-).
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice