Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

Petr1993 (Hradec Králové)
15.5.2024, 11:08
Dobrý den pane Kmoníčku Přivedl jste zajímavé a odolné hráče ale lídr z nich žádný není nejspíš bojovníci a rád bych se vás optal je ve hře opravdu nějaké zvucn jméno tahoun hlavně střelec aby za ním tým stal a který bude opravdu vůdce a strhne mancaft?

Odpověď:
Dobrý den,
na to já Vám v tuto chvíli nedokáži odpovědět. Psal jsem, že budeme pečlivě sledovat trh a počkáme klidně do začátku soutěže nebo i déle na nějaké zajímavé, nejlépe české, jméno. Že nejsou kvalitní čeští hráči (lídři) v tuto chvíli na trhu je patrné, ale třeba se někdo po MS objeví. Někdo, kdo nepodepíše v zahraničí nebo se bude chtít vrátit ze zahraničí, nebo bude chtít změnit klub v rámci ELH atd.
TerezaM54 (Hradec Králové)
14.5.2024, 23:03
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je možné sdělit fanouškům termín turnaje v Německu? Který, jak jste psal v předchozí odpovědi, bude na přelomu srpna a září.
Děkuji za odpověď
Tereza M

Odpověď:
Dobrý den, od 30.8. do 1.9. 2024.
Honzin71 (Jaroměř)
14.5.2024, 18:03
Dobrý den pane inženýre,

chtěl bych se Vás zeptat na Matěje Pinkase, jestli bude hrát za hradecký A - tým nebo za Kolín?

Děkuji Vám za brzkou odpověď a s pozdravem Honza

Odpověď:
Dobrý den,
Matěj je členem širšího kádru "A" týmu, s kterým bude absolvovat celou letní přípravu a má tedy šanci se do týmu probojovat. Pokud ne a nebo bude méně vytěžován, bude chodit hrát do Kolína.
VS16
13.5.2024, 10:08
Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, jaký je trend v prodejnosti permanentek za poslední pocovidové sezóny. Kolik se jich předminulé a minulé léto prodalo a jaký máme nastavený cíl na tento rok?

Děkuji za odpověď,

Vít Svoboda

Odpověď:
Dobrý den,
předminulé léto jsme prodali fanouškům něco přes 1400 ks permanentních vstupenek, loňské léto cca 1800 ks permanentních vstupenek a letos bychom se chtěli dostat přes 2000 ks. Celkových počet permanentních vstupenek je však mnohem vyšší, jelikož obsahuje i permanentní vstupenky pro partnery a další skupiny.
Filipbal
12.5.2024, 19:42
Dobrý den pane Kmoníčku, mám na Vás několik otázek:
1) Vzhledem k tomu, že máme pokud nepočítám mladíky Černého a Pinkase k dispozici osm beků a v předešlých sezonách nastupovalo do zápasů sedm, je předpoklad, že ještě nějaký obránce odejde, a nebo bude jeden z nich pravidelně hrát za Kolín?
2) U příchodu Novase jste zmiňoval, že z možností, které byly na trhu jste zvolili právě Filipa Novotného, avšak nedávno skončil v cizině a vrátil se do Liberce Kváča a mluví se i o tom, že Brno možná posílí Stezka. Ani o jednoho z nich nebyla možnost se pokusit získat?
3) Vím, že zatím dost předbíhám, ale pokud by si Honzové Lukáš a Eberle nenašli nové angažmá, tak jim ukončíte smlouvy nebo budou k dispozici pro Kolín?
4) Když už zmiňuju Kolín, tak nedávno jste odpovídal tady v odpovědích, že spolupráce bude pozměná. Můžete být konkrétní, co bude jiné ve spolupráci oproti předešlým ročníkům?
5) Před pár dny Kouky podepsal ve Žďáru nad Sázavou. To nebyl zájem ani našeho klubu na dvoucestnou smlouvu nebo samostatného Kolína ho udržet?
6) Už je jasné, kdy bude v naší extralize si stejně jako na MS možné vzít trenérskou výzvu na ofsajd?
Děkuji za odpovědi. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
1) Nikdo by neměl odejít, protože nemáme tolik hráčů a musíme počítat s tím, že průběžně budeme mít nějaké zraněné hráče. Pokud budou všichni zdraví, je možné, že si někdo do Kolína pojede zahrát.
2) Zkoušeli jsme obě tato jména, ale v té době nevěděli, že se budou vracet.
3) S Honzou Lukášem jsme domluveni na ukončení smlouvy a věřím, že si Honza Eberle něco do začátku sezóny sežene.
4) Bude tam působit méně našich hráčů a budeme na tuto spolupráci vynakládat méně finančních prostředků.
5) S Petrem jsme se o možnosti spolupráce nebavili, ale v Kolíně zájem o jeho pokračování nebyl.
6) Až k tomu budou přizpůsobeny i technické možnosti.
Hrusa2581
11.5.2024, 10:12
Dobrý den,
Neřešili jste jméno Tommy Perret, brachu Jordiho? Alespoň na dvoucestnou smlouvu? Jordi prisel do pce take primo z francouzske ligy a chytil se:-). Dekuji za odpoved.

Odpověď:
Dobrý den,
neřešili, Jordann nám stačí :-).
Kosak1964
10.5.2024, 17:57
Dobrý den pane Kmoníčku,

optám se, Ahti nyní v rozhovoru uvedl, že jste spolu byli v kontaktu a vyjádřil se, že jeho návrat není pase..

Chci se optat, v jaké fázi toto je?

Děkuji a přeji hezky den

Odpověď:
Dobrý den,
jak jsem již zde zmínil, jedná se o starší rozhovor, protože má delší dobu podepsáno ve Švýcarsku.
Lojza123 (Hradec Králové)
10.5.2024, 13:29
Dobrý den, v dnešním článku na sport.cz. Ahti Oksanenen zmiňuje, že jsme pro něj jendou z variant. Je to opravdu reálné ? Popřípadě měli by jsme o něho zájem. Dekuji za odpověď a přeji hezky den.

Odpověď:
Dobrý den,
měli jsme velký zájem, ale podepsal již před nějakou dobou ve Švýcarsku dvouletý kontrakt.
LoganHradec
10.5.2024, 13:25
Dobrý den, pane Kmoníčku. Přečtením dnešního rozhovoru s Oksim se logicky nabízí jedna otázka. Jednáte s ním v současné době o angažmá v našem klubu? Děkuji za odpověď a přeji pěkný víkend.

Odpověď:
Dobrý den,
jednali jsme, ale rozhodl se pro Švýcarsko.
Hezký zbytek víkendu i Vám.
94adamoravec (Hradec Králové)
10.5.2024, 13:20
Dobrý den,
Je ve hře návrat Ahtiho Oksanena?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
bohužel ne, Ahti podepsal již před několika měsíci kontrakt ve Švýcarsku.
Další stránky
123456>>