Mountfield HK

Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

20.11.2018, 04:03
Dobrého jitra přeji,

mám dotaz ohledně našeho svatostánku. Příští rok uplyne 50 let od jeho zastřešení a tak mě napadá, jaká bude jeho budoucnost. Vím, že řešíte rozšíření zázemí, ale nebylo by na čase se pokusit začít mluvit o nové multifunkční aréně? Teď po volbách to asi nikoho zajímat nebude, ale alespoň se pokusit to dostat pomalu do podvědomí a třeba k sedmdesátinám našeho zimáku mu otevřít nástupce. Jasně, není to taková tragédie jako u fotbalového(a jak se to táhne...), ale čas nezastavíme a stále něco přilepovat a předělávat nejde přeci donekonečna.
Aby to nevypadalo špatně, nechci si stěžovat na náš stadion(a když, tak jen trochu), jen jsem se tak zamyslel(zasnil) :)

Díky za výkony Vám i hráčům a přeji pevné zdraví


Odpověď:
Dobrý den,
což o to, sen to je krásný :-). My se tady snažíme již několik let dostat do podvědomí "alespoň" přístavbu velké haly a částečnou rekonstrukci malé haly ZS, což by nám v tuto chvíli velmi pomohlo. Zatím nám tato snaha byla 2x zamítnuta. Takže jistě pochopíte, že snažit se začít hovořit o multifunkční aréně je v tuto chvíli nereálné. Opravdu bychom velmi rádi dosáhli tohoto prvního kroku spočívajícího v přístavbě a rekonstrukci a poté můžeme pracovat na dalším zkvalitnění ZS.
King32 (Hradec Králové)
19.11.2018, 20:32
Dobrý den,

chtěl bych se Vás prosím zeptat na několik dotazů ohledně Sebastiana Piché:

1) Jak zvládá Sebastian Piché roli osmého a v podstatě nehrajícího beka? Ptám se proto, že jde o cizince a nejsem přesvědčen o tom, že by ho tato role v týmu nadchla, byť chápu, že v obraně máme letos velkou konkurenci a to je dobře.

2) Jaký je další záměr klubu s tímto hráčem do budoucna?

Děkuji a přeji hodně úspěchů :-)

Odpověď:
Dobrý den,
myslím, že jako profesionál, i když se mu tato role nelíbí, stejně jako se nelíbí dalším hráčům, kteří se nedostanou do základní sestavy. Každopádně tento týden by hrát měl, jelikož máme na marodce Oskarse.
Konkrétní záměr se Sebastiénem nemáme. Pokud by delší dobu nehrál nějaký kvalitní a zkušený obránce, máme řadu možností, jak to řešit. Uvidíme také, jak se vyvine situace kolem Michaela Gaspara, který pevně doufám odjede na MS "20" a poté by mohl být k dispozici pro náš tým.
18.11.2018, 13:57
Dobrý den pane Kmoničku,
jako ”hobíci” hrajeme jednou až dvakrát týdně na hradeckém zimáku. Někdo vymyslel naprosto stupidní předpis, že je nutné uhradit cenu za led ještě před vstupem do šaten. To znamená, že vždycky musíme čekat, až se nás sejde více a dáme dohromady cca 3.500 Kč. Ne je to prostě nešťastné řešení. Víme, že příčinou bylo nějaké nedorozumění v týmu.
A protože mě to nebaví, mám pro vás návrh.
Za mančaft, pro který objednávám led, složíme na klub kauci na celou sezónu ve výši ceny jednoho nájmu ledu a nebudeme se muset dohadovat s vrátnými.
Budete to umět zařídit ?

P.S. Myslím, že to platí pro všechny hobby týmy a navržené řešení se jim bude zamlouvat.

Odpověď:
Dobrý den,
platba ledů předem je naprostý standard u většiny stadionů, např. v Pardubicích si chodí nájemci platit ledy třeba den předem, když mají cestu kolem stadionu. U nás je to letošní novinka a důvodem je, že se nám hned na začátku sezóny objevili neplatiči, z kterých bylo těžké peníze dostat. Navíc výběr zálohy (kauce) s sebou nese další rizika, která nechceme podstupovat.
Na jiných stadionech se například platí každá služba navíc, jako třeba extra šatna 80-100,- Kč (případ hobby ligy), záloha na klíč od šatny cca 100,- Kč, přisvícení o 10% - 100,- Kč a podobně, u nás nikoliv.
Jinak každý má právo neplatit ledy hotově, ale jednou měsíčně na fakturu.
Jinými slovy nebudeme prozatím nic na současném stavu měnit.
16.11.2018, 04:55
Dobrý den. Pravidelně se pořádají aukce dresů A mužstva. Mohu se zeptat prosim, jak je používán výtěžek z těchto akcí?

Odpověď:
Dobrý den,
finanční prostředky z těchto aukcí jsou využívány na financování mládeže našeho klubu.
14.11.2018, 10:47
Dobrý den. Děkuji za podepsání Radka Smoleňáka a kanadýra Lucase Lessiho. Přišli tedy dva útočníci (minimálně jeden s prověřenou kvalitou) a nabízí se otázka: Jak splnil očekávání Václav Karabáček a jak to vypadá s jeho dalším působením v HK MTF HK? Děkuji a přeji celému mužstvu hodně sportovních úspěchů...

Odpověď:
Dobrý den,
Vašek má ještě cca 14 dní do konce "zkušební" doby, takže je ještě brzy na konečné rozhodnutí. Myslím si však, že nám ještě neukázal vše, co v něm je. V rámci rozhodování o jeho případném setrvání bude kromě jeho výkonnosti rozhodovat i zdravotní stav mužstva v následujících dnech.
12.11.2018, 22:17
Dobrý den pane Kmoníčku, sem rád, že se vrátil Radek Smoleňák a zároveň i, že společně s ním přichází další zkušený útočník. Chci se zeptat zda značí příchod Lucase Lessii i odchod některého ze zahraničních hráčů? Pokud sem správně napočítal, tak v kadru máme nyní aktuálně s Lessiou sedm hráčů (Cibulskis, Piché, Rosandič, Bezúch, Bičevskis, Lessio a Paulovič) se statusem cizince pro nejvyšší soutěž, přičemž do extraligového zápasu může nastoupit jen šest. Děkuji za odpověď. S pozdravem Filbal

Odpověď:
Dobrý den,
v tuto chvíli to určitě neznamená, že nutně musí odejít jeden cizinec, i když jich teď máme opravdu 7. Jsme přesvědčeni, že jsme tímto krokem vytvořili určitý tlak i na cizince, a že situací, kdy budou všichni cizinci zdraví a ve formě, moc nebude.
10.11.2018, 11:27
Dobrý den, zajímáte se o možné angazovábí Tomáše Plekance?

Odpověď:
Dobrý den,
o tom nic nevím :-).
Cenda1986 (Nechanice)
9.11.2018, 11:16
Dobrý den pane Kmoníčku
Na dnešním tréninku byl i Radek Smoleňák. Znamená to že bude opět hrát za MHK?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
děláme vše pro to, aby tomu tak bylo. Radek potřeboval někde trénovat, což jsme mu samozřejmě umožnili.
AndresHK
7.11.2018, 10:27
Dobrý den,

reaguji tedy na předešlou otazku. Mohl by jste stručně popsat, jak by mělo rozšíření ZS vypadat? Bude mít A mužstvo novou kabinu separátně od ostatních s více jak jedním záchodem? :-D

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
myslím, že jste to popsal trefně :-). Ano, chceme protáhnout a přistavět budovu současného provozu ZS směrem k řece Orlici, přistavět další patro a zcela osamostatnit “A” mužstvo. Současné uspořádání, kdy na jedné chodbě jsou mužstva Akademie i “A” mužstvo plus technické zázemí, je naprosto nevyhovující a v extralize je to velká rarita. Osamostatněním a přestěhováním “A” mužstva do zrekonstruované části u Orlice nám vznikne další, tolik potřebný prostor pro mládež. V malé hale bychom chtěli v prostoru současného hlediště vybudovat další zázemí (zřejmě kabiny nahrazující venkovní buňky) a nad ním pokud možno propojit horní ochoz se současným ochozem u Pizzerie a udělat prostor pro diváky..
hrusin (Hradec Králové)
6.11.2018, 17:46
Dobrý den pane Kmoníčku.

Je ve výhledu nová kostka nad ledem ?
Pracuje nějakým způsobem pro klub Jarda Kudrna ?
Jinak pochvala pro mužstvo za výkony, jen to derby se nepovedlo.
Děkuji za váš čas a ať se daří....

Pavel H.Odpověď:
Dobrý den,
o kostce jsme neuvažovali, i když určitě nepatří mezi nejmodernější :-).
Pro nás je v tuto chvíli prioritní co nejdříve rozšířit zázemí ZS, které se dá vyřešit přístavbou, na kterou již máme projekt. Také bychom chtěli rozšířit kapacitu zázemí v malé hale, abychom mohli uspokojit stále se rozšiřující členskou základnu. Pevně věřím, že najdeme s novým vedením Města v těchto otázkách společnou řeč.
Jarda Kudrna již v klubu v žádné funkci nepůsobí.
Přeji hezký den.
Další stránky
123456>>