Mountfield HK

Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

King32 (Hradec Králové)
15.10.2018, 21:57
Dobrý den pane Kmoníčku,

chtěl bych se zeptat jak jste spokojen s letošními výkony Dominika Graňáka?

Dále, na Filipa Pavlíka jste již zde reagoval, vím, nicméně jak vnímáte jeho odstavení ze sestavy už jen z toho hlediska, že dnes hrájeme vyjma Zámorského tedy pouze s leváky v obraně,...dává Vám toto smysl? Pavlík je perspektivní věkem, je členem širšího kádru reprezentace, prostě marně hledám důvod čím si Filip ”zasloužil tribunu”.

Děkuji předem za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
konkrétně Dominika nebudu hodnotit, to je práce pro trenéry. Každý hráč má prostor ke zlepšení některé ze svých činností, což platí i u něho. Obecně lze říct, že Dominik je hráč, který je jedním z lídrů našeho týmu a je pro tým hodně důležitý.
Myslím, že v tom, že Filip nehraje, se hledá nějaká senzace. Souhlasím s Vámi, že Filip je dobrý a perspektivní obránce. Trenéři však pro dvě předešlá utkání vybrali sestavu, kam se Filip nevešel.
15.10.2018, 12:50
Dobrý den, můžu se zeptat do kdy mají smlouvy Tomáš Linhart, Sebastién Piché, Richard Nedomlel, Maris Bičevskis a Daniel Rákos? Děkuji. S pozdravem Filbal

Odpověď:
Dobrý den,
vyjma Sebastiéna (má smlouvu na tuto sezonu) mají ostatní hráči dvouleté smlouvy nebo možnost opce klubu na další, což je v podstatě to samé.
Gate (HK)
15.10.2018, 09:26
Dobrý den,

nejprve gratulace Vám a celému týmu za dosavadní výkony. Opravdu krásný, bojovný hokej.
Budete dávat podněty na rozhodčí po včerejším podle mého hrozném výkonu?

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že byl zápas v TV, tak komise rozhodčích bedlivě sleduje, hodnotí výkon rozhodčích a přijímá opatření.
Jinými slovy podněty dávat v tomto případě nebudeme.
PatriotHK
13.10.2018, 21:58
Dobrý večer,


po včerejšku se musím zeptat jak máme ošetřeného smluvně M.Chalupu na jak dlouho ho máme podepsaného, velmi šikovný .....


děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
Matěj má opci ještě na příští sezonu.
Lasse56 (Hradec Králové)
13.10.2018, 10:26
Dobrý den,
bohužel není možné se nijak zeptat trenérů A mužstva, proto se musím zeptat Vás.
Jaká situace momentálně panuje kolem Filipa Pavlíka a proč včera nehrál? Nevešel se do sestavy nebo je zraněn? Je mně jasné, že je to zcela věc trenérů, komu dají důvěru a jakou má pak hráč roli v týmu, ale proslýchá se, že by mohl být třeba také na odchodu... Rozumím tomu, že obrana hraje prozatím velmi dobře, ale pokud by byla pravda, že chce třeba sám pryč kvůli svému vytížení, není škoda si nechat utéct takového beka? 26 let, pravák, perspektivní, který jako jeden z mála umí v obraně výrazně přitvrdit? I vzhledem k celkové skladbě naší obrany? K tomu patřil v dosavadním průběhu sezóny k těm nejlepším. Na druhou stranu chápu, že nemá cenu hráče držet za každou cenu...
Pokud je to z mé strany “výstřel do tmy” a všechno je jinak, tak se omlouvám za zbytečnost mého dotazu. Děkuji za odpověď!

Odpověď:
Dobrý den,
psal jsem v minulých odpovědích, že máme 8 kvalitních obránců. Včera byli asi poprvé všichni zdraví, tak trenéři museli nechat jednoho z nich sedět. Vybrali na Liberec 7 obránců a Filip se do nominace nevešel. V tuto chvíli jeho odchod a ani odchod nikoho jiného neřešíme, i když evidujeme zájem o naše obránce, samozřejmě i o Filipa. Pochopitelně to může být za týden jinak a může se nám naskytnout zajímavý trejd (na jakéhokoliv hráče) a budeme o tom jednat. To však platí obecně pro každou část sezony.
7.10.2018, 09:57
Dobrý den, dost týmů pro letošní sezónu nechalo udělat třetí sadu dresů. Nepřemýšleli jste nad tím také? Myslím že by se líbil třeba červeno - žluto - bílý dres s nějakým alternativním logem na hrudi. Přeji krásný zbytek dne😊.

Odpověď:
Dobrý den,
přemýšleli, ale ve spojitosti s nějakou výjimečnou událostí. Zatím však není nic rozhodnuté.
Hezký zbytek dne i Vám :-).
mikys (HRADEC KRÁLOVÉ)
7.10.2018, 06:36
Dobrý den budete reagovat na odchod Radka Smoleňaka.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
sledujeme průběžně trh s hráči, pokud se objeví někdo zapadající do naší koncepce, můžeme jednat. Nemyslíme si však, že bychom měli hned někoho namísto Radka přivést. Věříme, že by se v průběhu příštího týdne mohli uzdravit Bičevskis a Chalupa, takže hráče do základního kádru máme.
Jancer68 (cernybrda@seznam.cz - Hradec Králové)
5.10.2018, 21:51
Dobrý večer pane Kmoníčku,
jenom malý postřeh,dnes jsem si stáhl z webu čslh nominační listinu hlavních rozhodčích.Co mě zaráží,je nominace 21 arbitrů.Při odehrání jednoho kola při sedmi zápasech je nominováno 14 sudích.A teď k otázce.Jak je možné,že je nominován na utkání HRADEC-kometa sudí z Brna.Že to vybírá počítač beru,ale že ho nikdo nekontroluje to už neberu.Můžete mi na to odpovědět?

Odpověď:
Dobrý den,
bohužel nemohu. To je otázka na předsedu komise rozhodčích.
Robsi (rob.sitar@gmail.com - Hradec Králové)
5.10.2018, 20:20
Dobrý den pane Generální, neuvažujete o vetovaní některého z rozhodčích z dnešního utkání?

děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
musíme se na to ještě pořádně podívat a uvidíme.....
Slavar
4.10.2018, 17:50
Dobrý den pane Kmoníčku,

objevila se spekulace, že by mohl odejít Filip Pavlík. Doufám, že se jedná o fámu. Nebo připouštíte, že odchod tak vynikajícího beka se může stát skutečností? Myslím, že Filip je bek repre kvalit, obránce v nejlepším věku a zasluhuje dostat více prostoru. Přijít o něho by byla veliká škoda!

Díky za odpověď a držím Vám pěsti!
Tomáš S.

Odpověď:
Dobrý den,
myslím, že máme 8 vynikajících obránců a další mladé obránce, kteří hrají v nižších soutěžích. Pokud by se některý z těchto 8 obránců nedostal pravidelně do zápasu, určitě bychom o uvolnění uvažovali. Způsobů uvolnění je samozřejmě více. V tuto chvíli to však vzhledem k naší marodce není aktuální.
Respektuji Váš názor na Filipa. Je to jeden z 8 kvalitních obránců, kterými disponujeme, a ostatní (včetně pozice v týmu a icetimu) je již na pečlivém zvážení našich trenérů.
Další stránky
123456>>