Mountfield HK

Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

jenda881
17.1.2019, 08:40
Dobrý den pane inženýre, mám na Vás takový osobní dotaz. Kdyby Vám Pardubice nabídly lepší podmínky než máte u nás, šel byste k nim vytáhnout je z bryndy? Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
pracuji pro Hradec a v tuto chvíli nad ničím jiným nepřemýšlím :-).
Mějte hezký den.
kladivak (kladivo.petr@seznam.cz - Hradec Králové)
15.1.2019, 15:55
Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, zda bude klub něco dělat proti tomu, aby u nás nebyli soupeři poléváni pivem. Ať už na střídačku či při příchodu ze šaten. Je to bohužel od některých ”kropičů” docela časté. Např mi přišlo velmi nedůstojné, lití na trenéra Pešána v play off a teď zase. Nevím, jestli by šel změnit koridor příchodu hráčů či členů realizačního týmu nebo vytvořit zastřešení při příchodu. Jinak děkuji za předváděnou hru, výsledky i za to, jak se tým projevuje navenek. Vážím si Vaší práce.

Odpověď:
Dobrý den,
klub s tímto chováním některých fanoušků zásadně nesouhlasí a v rámci možností proti tomu bojuje. Již jsme dva hříšníky na základě kamerových záznamů objevili a mají podmínečný zákaz vstupu na stadion. Bohužel se nám nepodaří pokaždé sehnat ten správný záznam z inkriminovaného momentu, ale snažíme se. Prohledáváme záznamy i z posledního zápasu proti Liberci.
Poděkování předám trenérům a hráčům, také děkujeme :-).
Kosáček
14.1.2019, 17:24
Dobrý den,
proč se zase bude měnit struktura mládežnických soutěží.

Odpověď:
Dobrý den,
v tuto chvíli nelze říct, jestli se bude měnit. Ukazuje se však, že bude zřejmě potřeba některé změny udělat. V tuto chvíli probíhají diskuze a některé kluby či Kraje dávají návrhy, jak by měla struktura mládežnických soutěží vypadat.
robsi (Hradec Králové)
12.1.2019, 14:21
Dobrý den, chci se zeptat jestli budete dávat podnět ohledně zákroku na Radovana Pavlíka, podle mě se jednalo o faul a je potřeba vymýtit takovéto zákroky, které můžou zastavit kariéru nadějného hokejisty. Ještě se chci zeptat jak na tom Ráďa je zdravotně.

děkuji a ať se daří!

Odpověď:
Dobrý den,
nebudeme - viz předchozí odpovědi.
Děkuji za přání, dnes to budeme potřebovat :-).
HankaH
12.1.2019, 12:59
Zdravím, pane generální,

jaká je prognóza návratu u Ráďi Pavlíka? Četla jsem, že má otřes mozku, je lehčí, či je to vážnější?

Děkuji a přeji pěkný den

Hana

Odpověď:
Dobrý den,
vyšetření žádná vážnější poranění nepotvrdila, nicméně v podobných případech je velmi těžké určit dobu rekonvalescence. Je to individuální, takže budeme chytřejší v následujících dnech.
Hezký den i Vám.
mikys (HRADEC KRÁLOVÉ)
12.1.2019, 12:42
Dobrý den
prosím váš názor na faul na Radovana Pavlíka.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
je to velmi těžké na posouzení, ale bohužel se dle našeho názoru o žádný likvidační faul nejednalo. Možná se to dalo posoudit jako vyloučení na 2 min., ale asi nic jiného.
Stejný názor měl i delegát utkání.
MirekMoucha
11.1.2019, 14:19
Dobrý den,
příští týden by mělo proběhnout setkání hokejových klubů a měla by se prý řešit i nová struktura mládežnických soutěží.
Jaký bude názor MHK na případnou změnu v soutěžích ( počty účastníků extraligy dorostu a juniorů, počet skupin atd.).

Děkuji a přeji pěkný den
MM

Odpověď:
Dobrý den,
stále diskutujeme konečnou podobu všech mládežnických soutěží v rámci Akademií s dalšími kluby z okolních regionů. Zcela konkrétní nebudu, protože se jedná o pracovní návrh, ale obecně jsme pro zúžení obou soutěží v rámci Akademií a pro vytvoření samostatné 9. třídy.
Mountfield-man (marwin37.@centrum.cz)
8.1.2019, 17:19
Dobrý den...chci se zeptat jestli už proběhly jednání o smlouvách s hráči jako Cingel a nebo Cibulskis?staví se v této dobe už tým na příští sezónu (y)...a další dotaz:kdyby se Gaspar nezranil v Kanadě,byl by již tady v A mužstvu?co se plánuje s Pichem po konci hostování v Litvínově? děkuji za odpovědi

Odpověď:
Dobrý den,
postupně jednáme s hráči, o které máme zájem i na další období. V případě, že stávající kontrakt "někomu" prodloužíme, budou fanoušci samozřejmě ihned informováni.
Jednáme i s dalšími členy realizačního týmu na prodloužení spolupráce, jelikož i tito lidé jsou důležitým článkem naší organizace. Jinými slovy chceme hráčský i realizační tým udržet co nejvíce pohromadě.
Uvažovali jsme o zapojení Gaspara do "A" týmu ihned po skončení MS 20, což se nám teď trochu zkomplikovalo. Další působení Sebastiéna budeme řešit na konci ledna po jeho návratu z Litvínova.
Lasse56 (Hradec Králové)
8.1.2019, 11:21
Dobrý den,
předesílám, že si velmi cením toho, jak se tým prezentuje v letošní sezóně. Z hráčů je cítit obrovská soudržnost, pohoda a chtění. K tomu atraktivní hra, která převyšuje, myslím si, předchozí sezóny. Kolektivní výkon se vším všudy. Vrcholem byl teď zápas v Brně. Ale dovolím si zeptat se přesto na jednotlivce. Jak jste vy a trenérský štáb spokojeni s výkony Daniela Rákose? Stále doufám, že se rozjede a bude plnit to, co v Třinci, ale sezóna je už v druhé polovině a progres jaksi nepřichází. Dostal by se vůbec do sestavy, kdyby se nezranili Lessio, Bezúch nebo Berger? Bohužel je to jediný článek sestavy, u kterého nemám pocit, že do toho dává všechno. A to je škoda.
Díky za odpověď!

Odpověď:
Dobrý den,
Danovi se nedaří podle jeho ani podle našich představ. Každopádně nesouhlasím, že do toho nedává všechno. Dan je poctivý hráč, který je příkladem v tréninku a celkově velký profesionál. Stále věříme, že co nejdříve využije svého potenciálu a svých předností a dojde ke zlepšení jeho výkonů.
PatriotHK
7.1.2019, 21:07
Dobrý večer,

jak to vypadá s Lukasem , kdy by se mohl objevit na ledě. Jinak klobouk dolů před včerejším výkonem všech chlapců na ledě, ať to vydrží minimálně do letošního finále.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
Lucas již trénuje i na ledě se skupinou hráčů po zranění, ale hybnost jeho končetiny je ještě velmi omezená, resp. nemůže zatím střílet. Těžko odhadneme čas jeho rekonvalescence, jelikož bude záležet především na jeho pocitu.
Máte pravdu, kluci odvedli v Brně opravdu dobrou práci.
Další stránky
123456>>