Mountfield HK 

úterý 21.8.2018 v 17:00Mountfield HK
Orli Znojmo

Orli Znojmo


Prodej vstupenek

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4076 odpovědí v této kategorii celkem.

Lasse56 (Nic než Hradec)
18.8.2018, 14:06
 
Dobrý den,
omlouvám se, že se přes několik Vašich odpovědí na toto téma ještě jednou otázkou vracím ke “kauze RS”.
Můžete prosím potvrdit nebo vyvrátit informaci, že měl být klub snad údajně dohodnutý s Radkem Smoleňákem na jeho zapojení do MC a přes tuto dohodu měl klub nakonec od jeho angažmá ustoupit? Mám pocit, že v jeho případě proběhla nejen na DF spousta dezinformací a rád bych se dozvěděl přímo od Vás jak to vlastně konkrétně bylo.
Mělo případně na jeho “neangažování” vliv úspěšné vystoupení útočníků, kteří zde byli na try-out?
Děkuji za informaci. Pěkný víkend!

Odpověď:
Dobrý den,
s Radkem jsme (sportovní úsek) sice po dlouhé době došli těsně před MTF Cupem k předběžné dohodě, ale nakonec jsme se po zvážení a komunikaci s představenstvem rozhodli "návrh předběžné dohody" neschválit. Jedním z několika důvodů bylo i to, o čem píšete, tzn. kvalitní výkony hráčů na try-out, návrat M. Hlinky apod. S Radkem zůstáváme v kontaktu a nevylučujeme někdy v budoucnu možnost další spolupráce.
Hezký víkend i Vám.
kosáček
18.8.2018, 09:50
 
Dobrý den,
kde vůbec skončil brankář F. Veselý? Pokud se nemýlím, měl tady podepsanou smlouvu.

Odpověď:
Dobrý den,
Franta hostuje již 2 roky ve II. lize, nejdříve byl v Trutnově, v loňské sezoně ve Dvoře Králové. Smlouvu u nás již delší dobu nemá.
Honza13
17.8.2018, 16:52
 
Dobrý den, chci se zeptat na Michala Hlinku. V zápase s Pardubicemi hrál a celkem slušně. Stále platí, že má přerušenou smlouvu ?

Odpověď:
Dobrý den,
oficiálně je přerušená do konce srpna. Michala však bereme jako našeho hráče a všichni věříme, že bude po zdravotní stránce v pořádku a kontrakt poběží dále.
MirekMoucha
17.8.2018, 09:55
 
Dobrý den pane GM,
zajímalo by mě, zda noví hráči již smlouvy podepsali.Jsou smlouvy pouze na rok, nebo víceleté? Bylo součástí i případné vyplácení odstupného?
Děkuji a přeji pěkný víkend
MM

Odpověď:
Dobrý den,
dva již podepsali a u dvou je to otázka hodin....
Chalupa má víceletý kontrakt, Bičevskis a Nedomlel mají roční smlouvu a roční opci, s Pichém ještě ladíme možnost ročního opčního práva.
Nevím, o jakém odstupném hovoříte. Za cizince platíme "pouze" transfer, u českých hráčů se většinou jedná o úhradu ročního hostování s tím, že pokud hráč pokračuje ve stejném klubu i druhou sezonu, musíte doplatit tabulkovou cenu hráče.
Hezký víkend i Vám.
shrimpmoss
17.8.2018, 07:33
 
Dobrý den,
já bych se rád zeptal, kolik že útočníků to teď máte v plánu přivést?
Před MC jste psal, že sháníte 1-2 kvalitní útočníky (což asi myšleno do prvních dvou formací). To už byl v kádru i M. Reway. Teď sice přišel Bičevskis, ale odešel Reway, čili jsme na tom, co se týče počtu útočníků schopných dát gól, při nejlepším stejně.
Obrana sice vypadá dobře, ale někdo ve předu být přeci musí.
Díky.

Odpověď:
Dobrý den,
v tuto chvíli již nemáme v plánu přivést nikoho. To se samozřejmě může v průběhu sezony změnit.
Žádný hotový hokejista (střelec), kterého bychom znali nebo dokázali splnit jeho finanční požadavky na trhu nebyl. Vyjma Radka Smoleňáka, s kterým jsme dlouho jednali a nedošli ke shodě.
Možná, že trochu podceňujete naše útočníky, jelikož při absenci střelce by se měla produktivita rozdělit mezi více hráčů, s čímž počítáme. Nikde není psáno, že se mezi "nováčky" objeví pořádný střelec. A nezapomínejme, že naše ambice nebudou tak vysoké jako v předešlých dvou ročnících, i když vyhrávat budeme chtít úplně stejně.
PavelACS (Hradec Králové)
16.8.2018, 19:39
 
Dobry den pane GM,

mohl by jste napsat napsat prave duvody proc konci Martin Reway? Napsat, ze je to z duvodu vynechani treninku a zapasu kvuli zraneni je prece nesmysl, kdyby se zranil na startu pripravy treba Petr Koukal a nemohl odehrat prvni pripravne zapasy tak ho taky nevyhodite..a s tim, ze stale neni v plne forme jste ho prece privadeli, ze s nim budete pracovat a pak se ukaze.. videl jsem ho proti Sparte a ten talent proste ma, praci s hokejkou byl jeden z nejlepsich na hristi, stojim si za tim, ze by prinosem byl. Pokud tedy nebylo neco spatne mimo led. Ale to my uz nevidime :)

Jeste jedna otazka, timto je kadr MHK pro tuto sezonu konecny?

Dekuji za odpoved a hodne uspechu.

Odpověď:
Dobrý den,
ty důvody, které byly v oficiální tiskové zprávě jsou v pořádku. Myslím, že se v tom zbytečně hledá něco více.
Martin přišel na začátku června a po dvou trénincích si přivodil svalové zranění, které ho prakticky doteď limitovalo v jeho tréninkovém nasazení, takže měl prostě smůlu. Trenéři potřebují mít měsíc před sezonou nějakou jistotu, s kým mohou počítat a s kým ne. V případě Martina jsme to neuměli ani my a ani doktoři odhadnout, kdy se dá zdravotně do pořádku a především do 100%ní kondice.
O tom, že Martin má velké hokejové kvality, se bavit nemusíme. Nic víc v tom nehledejte, s Martinem žádné jiné problémy nebyly a věřte, že jsme toto rozhodnutí dělali dlouho a hodně nás mrzí.
Bedan (Hradec Králové)
16.8.2018, 14:10
 
Dobrý den,

podle Hradeckého deníku se hráči, kteří tu byli na try-out měli v úterý 14.8. dozvědět, zda si je klub ponechá? Proč jsme nebyli informováni? Proč se musíme vše dozvídat nejprve za zákulisí či z Pardubického fóra (např. že Réway tu končí)???

Odpověď:
Dobrý den,
omlouvám se, ale my se neřídíme Hradeckým deníkem :-). Já jsem psal v této sekci, že to fanouškům sdělíme do konce tohoto týdne, ale bude to zřejmě již dnes.
Máme v klubu nějaké postupy a věci sdělujeme, až když jsou dotažené do konce, především legislativně.
mikys (HRADEC KRÁLOVÉ)
13.8.2018, 16:26
 
Dobrý den kdy se bude zužovat kadr po MF Cup.

Odpověď:
Dobrý den,
v následujících dnech tohoto týdne.
PINQIN (HK)
13.8.2018, 09:03
 
Dobrý den, pane inženýre,

měl bych dotaz k obsazení letního Mountfield Cupu. Plánujete na turnaj do budoucna stále zvát klub sídlící na předměstí našeho města? Jeho výkony jsou dlouhodobě bídné a obzvláště v letošním ročníku přistoupil k zápasům turnaje ne zrovna důstojným způsobem? Včera to byla z jejich strany ostuda. Navíc si tam po našem vzoru ”vymysleli” na léto turnaj vlastní, a tak je diskutabilní i nějaký významnější příjem z prodaných vstupenek tamním příznivcům. A v neposlední řadě ta řevnivost a rivalita už také upadá a nemám pocit, že by tento host byl pro turnaj nadále přínosem. Naopak jsem toho názoru, že model Hradec + 1 další extraligový tým + 2 zahraniční týmy bude při rotaci účastnících se klubů pro fanoušky stále atraktivní, přestože se jedná především o letní přípravu... Děkuju za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
skladbu mužstev na příští ročník budeme plánovat na podzim. Uvidíme, jaký bude zájem mužstev, které byly účastníky letošního ročníku. Obecně bychom chtěli přilákat více zahraničních mužstev, ale není to vzhledem k mnoha okolnostem jednoduché. Něco máme již rozjednáno a na dalších zajímavých týmech budeme pracovat.
zdenecHK
12.8.2018, 23:35
 
Dobrý den. Myslím, že trenéři to teď mají hodně těžké, jak poskládat tým před sezónou. Podle mě všichni hráči na try-out zahráli velmi dobře, zejména útočníci. Co předvedl Matěj Chalupa ve 20 letech je neuvěřitelné. Naopak mě zklamali někteří zkušení borci, vím že je to příprava, ale u některých bylo během MC vidět to samé, s čím se pak potýkáme v extralize a můžeme si všichni hlavy ukroutit - bezkrevný výkon, resp. jakési vnitřní uspokojení, že to půjde samo nebo to odjezdí po zadku někdo jiný.
Chci se v té souvislosti zeptat, kolik si můžeme dovolit podepsat hráčů z těch, co máme na zkoušku. A naopak, jestli můžeme i někoho pod smlouvou ještě pustit a zda je taková varianta ve hře, pokud bychom chtěli pro někoho udělat místo v kádru. Aktuálně máme například tři centry 35+.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
všechny hráče na zkoušku si samozřejmě nechat nemůžeme, zejména kvůli financím. Tento týden bychom chtěli vyřadit první hráče.
Nechci hráče omlouvat, ale někteří (zejména ti starší) se rozjíždějí pomalu, takže by se měl jejich výkon zvedat. Na druhou stranu jsme rozhodnuti, že budeme hráče, kteří nebudou trénovat nebo hrát naplno, posílat na "rozehrání" do I. ligy, aby si to uvědomili.
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice