HC ZUBR Přerov 

čtvrtek 2.8.2018 v 17:30HC ZUBR Přerov
Mountfield HK

Mountfield HK


Prodej permanentek

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Ptejte se: Ing. Aleš Kmoníček, generální manažerVážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezonu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je od května 2013 nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskusního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskusi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

 
 
 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text otázky:
jméno: heslo: email (nepovinný):

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 4044 odpovědí v této kategorii celkem.

mikys (HRADEC KRÁLOVÉ)
15.6.2018, 20:03
 
Dobrý den
1,V jaké kondici se připojil k týmu M.Reway
2,Jakou pozici v týmu bude mít a co od M.Rewae očekavate.

Odpověď:
Dobrý den,
v kondici, se kterou se dá extraliga hrát velmi těžko :-), s čímž jsme ale víceméně počítali. Trenéři na tom s Martinem začali intenzivně pracovat, a to vč. individuálních tréninků s kondičním trenérem. Do soutěže zbývá dost času.
Pozici bude mít takovou, jakou si uhraje :-). Pokud vše dopadne dle očekávání, mohl by být jedním z klíčových a produktivních hráčů. Také by měl být hodně platný v přesilových hrách.

hunny007 (Česká skalice)
13.6.2018, 13:15
 
Dobrý den pane GM gratuluji k ulovení Martina reway můj dotaz je má status cizince když má i české občanství děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
Martin by neměl být považován za cizince.
hrusin (Hradec Králové)
13.6.2018, 12:44
 
Dobrý den pane Kmoníčku,
Michal Hlinka doléčuje nějaké zranění z minulé sezóny, že není nikde vidět, rozhovor, foto, akce a nebo se pletu ?
Martin Réway je brán jako náš šestý cizinec ?
Smolda stále nic nemá a tady stále případně dveře otevřené ?
Děkuji za odpovědi a přeji elán do další práce.
S pozdravem Pavel H.

Odpověď:
Dobrý den,
Michal Hlinka není, bohužel, stále v plné kondici a rekonvalescence probíhá mnohem déle, než-li byli lékařské prognózy. Domluvili jsme se na tom, že Michal bude trénovat individuálně (přerušili jsme smlouvu) podle možností a v případě, že bude 100% připraven, připojí se k mužstvu. Pokud k tomu náhodou nedojde do začátku sezony, můžeme smlouvu ukončit nebo opět přerušit.
Ne, Martin má český pas, proto by neměl být považován za cizince.
Jsme s ním v kontaktu a stále platí jeho chuť hrát za HK.
Děkuji Vám.
MirekMoucha
4.6.2018, 14:14
 
Dobrý den pane GM,
na Hokej.cz a stránkách HC Vrchlabí jsem zaznamenal dohodu o bližší spolupráci mezi MHK a HC Vrchlabí.
Můžete nám prosím k této zprávě říci více? Jak bude probíhat, kolik hráčů tam případně zapůjčíme?
Předem děkuji a přeji pěkný den.
MM

Odpověď:
Dobrý den,
obecně se dá říct, že vzájemná spolupráce s Vrchlabím funguje již dlouho a dobře. Vzhledem k letošním ambicím Vrchlabí postoupit do I. ligy jsme se v rámci sportovního úseku domluvili ještě na užší spolupráci. Ta spočívá v tom, že by ve Vrchlabí mělo hrát více našich hráčů, zejména hráčů ročníků 1996-1999. Naše snaha je tyto mladé hráče "ohrávat" zejména v I. lize, kde je však méně možností (přesto by cca 3 hráči měli hrát v Litoměřicích a dva mladíci jdou na zkoušku do Přerova). Dále by mělo Vrchlabí využívat služeb našich brankářů, zejména brankáře, který bude v daný moment na pozici č. 3 či na pozici č. 2, pokud tento nebude chodit chytat do I. ligy. V případě potřeby by na zápasy měli chodit i hráči širšího kádru "A" mužstva, pokud ani oni nebudou pravidelně někde nastupovat v I. lize. Konkrétní jména jsme si již řekli a další postup budeme operativně řešit v nejbližších dnech, kdy Vrchlabí vyřeší obsazení postu hlavního trenéra.
Tavares94
1.6.2018, 08:31
 
Dobrý den, pane Kmoníčku,

mám na Vás několik dotazů:

1) Jak to vidíte pro začátek sezóny s postem brankařské jedničky? Dostane šanci Jarda Pavelka přednostně?

2) Martin Reway skončil ve Slovanu. I když si určitě o něm všichni myslíme své, je to mladá talentovaná krev, která do Vaší koncepce zapadá. Neuvažujete o jeho angažmá? I on si musí uvědomit, že svým chováním se nikam daleko nedostane. Není teď zrovna v ideální situaci.

3) Plánujete na novou sezónu jakékoliv změny, které u nyní můžete fanouškům prozradit?

4) Opět se zeptám, i když tato otázka už tu padla několikrát. Nějaký posun ohledně pokračování Andrise?

Děkuji a přeji pěkný den a mnoho úspěchů v nadcházející sezóně!


Odpověď:
Dobrý den,
1) Jedničkou bude ten nejlepší brankář v daný moment. Samozřejmě, že Jarda dostane šanci(e), protože si to zaslouží a my s ním počítáme. Do sezony však potřebujeme min. 2 kvalitní gólmany, takže na příchodu dalšího intenzivně pracujeme.
2) Je to hodně čerstvé, ale samozřejmě o tom víme a budeme se o něm i o dalších hráčích bavit v rámci porad sportovního úseku.
3) První změnu jsme provedli v systému vydávání permanentních vstupenek, kdy si ji fanoušek odnese ihned po zaplacení. Chystáme změnu designu webových stránek a také novou mobilní aplikaci na on-line nákup vstupenek...…
4) Andris v tuto chvíli jedná s Rigou, v Čechách má kromě nás i nabídku z Pardubic. I z těchto důvodů se soustředíme na další volné hráče, zejména útočníky.
Hezký den i Vám :-).
MICHALDA
1.6.2018, 07:34
 
Dobrý den pane Kmoníčku,

chtěl bych se zeptat jaké budou naše konkrétní cíle na nadcházející sezonu ? V rozhovorech či odpovědích se dozvídáme obecné věci - omlazení, snížení rozpočtu, přestavba mužstva, ale konkrétní cíl jsem se nikde nedočetl - záchrana, předkolo, semifinále, titul .... ? Myslím, že by bylo fér to otevřeně říci vzhledem z zahájenému předprodeji sezonních vstupenek. Líbilo se mi, že v minulosti jsme o tom vždy otevřeně mluvili a neschovávali se za obecné fráze. Držím palce při jednání s posilami.

Děkuji


Odpověď:
Dobrý den,
takto brzo jsme konkrétní cíle nesdělovali. Nejdříve musíme mít pohromadě kádr, který v tuto chvíli není kompletní a snažíme se ho doplnit, a poté si můžeme stanovit cíle. Obecně lze říct, že budeme i vzhledem k široké obměně kádru skromnější v našich cílech než tomu bylo doposud.
31.5.2018, 22:28
 
Ten rozpočet, blížící se sto milionům avizoval p. Soukup v médiích.

Odpověď:
Dobrý den,
tato informace se s mojí odpovědí nevylučuje. Domnívám se, že k redukci rozpočtu, vzhledem k naší vizi omlazování kádru vč. realizačního týmu, dojde.
Cenda1986 (Nechanice)
31.5.2018, 09:47
 
Dobrý den pane Kmoníčku
Před sezónou bylo řečeno že se pokusíte kádr co nejvíce udržet, ale bohužel se nepovedlo. Odchází (nebo končí) 12 převážně kvalitních hráčů. Otázka zní kde je problém?
A ještě bych se chtěl zeptat zda už máte v hledáčku nějakou ADEKVÁTNÍ náhradu za Rudu Červeného jelikož se s jeho odchodem rozpadla celkem produktivní lajna.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
důvodů je asi více. Nutnost omlazení kádru, naše nespokojenost s některými hráči, lepší nabídky pro některé hráče z jiných klubů vč. KHL a NHL, ukončení aktivní kariéry v případě Jardy Bednáře atd. Sešlo se toho najednou více, bohužel.
Ano, máme v hledáčku několik produktivních útočníků a jednáme s nimi.
31.5.2018, 09:39
 
Dobrý den,
v jednom z Vašich nedavnych komentářů tady jste uvedl, že si nehodláte rozprášit půlku kabiny. Ať počítám jakkoli, už k tomu teď bohužel dochází. Jak se na to dnes díváte? Při avizovaném stomilionovém rozpoctu moc nerozumím, kam ty ušetřené peníze, které nevydáte na hráče, tedy půjdou. Myslím, že nejsem sám, kdo začíná mít obavy z nastávající sezóny. Je možné mi v tuto chvíli trochu osvětlit Vaše nejbližší záměry se skladbou kádru?
Samozřejmě s ohledem na další očekávané odchody Gregorce, Smoleňáka a Džerinše?
Děkuji za odpověď.
Hradec v srdci navždy!

Odpověď:
Dobrý den,
člověk míní, život mění. V žádném roce jsem si nepřál rozprášit půlku kabiny, jelikož se pak špatně koncepčně pracuje. Zatím se to moc nedaří :-). Letos nás kromě avizované generační obměny potkaly i odchody dalších hráčů, které jsme neplánovali, ale kterým ani nemůžeme zabránit.
Nevím, kdo a kde přesně avizoval stejný (podobný) rozpočet jako v loňské sezoně, jelikož tomu tak v této sezoně pravděpodobně nebude. O případných ušetřených financích, resp. o způsobu jejich využití, rozhodně představenstvo klubu, takže nemohu v tuto chvíli předjímat.
S Jardou intenzivně sháníme v cizině brankáře, stejně tak i útočníky. Dobře víme, že musíme přivést produktivní hráče. V žádném případě však na to nespěcháme a navíc hodně kvalitních hráčů stále čeká na lukrativní nabídky z NHL, AHL, KHL a NLA.
jakobek50 (hradec králové)
25.5.2018, 17:29
 
Dobrý den,
Bude ČPP partnerem haly, žadný ofic. článek. Díky za informaci

Odpověď:
Dobrý den,
vše je na dobré cestě, budete informováni..... :-).
Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Servis
Facebook
Twitter
Mountfield HK, a.s. Komenského 1214/2
500 03 Hradec Králové
(Ukázat na mapě)
Telefon: 495 512 202
Mobil: 731 501 927
Fax: 495 512 202
E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz
Web: www.mountfieldhk.cz

Spřátelené kluby

FC Hradec Králové Hradecké Lvice