Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
odkaz
Kozlíci na ledě Smajlík
Okurková sezóna, tak do toho buší místní moralizátor. Já vím, nedokážeš mi odpustit, že jsem se ohradil proti tvému vejšplechtu o úplatcích, které musí sypat rodiče. Ale už to jsou snad dva roky, tak by tě to mohlo přejít.
23.07.2021, 00:11
Uf, to se mi ulevilo, žes mu to, nebožákovi, ve vší svojí blahosklonnosti odpustil Smajlík Takovej prohřešek přitom... Smajlík
odkaz
/5058359?fbclid=IwAR3EPa8TsAA5xkVBh_iPZ (dlouhý řetězec byl zkrácen)

škoda že neuvidíme jak se zlepšuje,hodně štěstí za velkou louží Smajlík
22.07.2021, 16:17
To je jasný, přece abys tu moh pokládat ty svoje důležitý jízlivý dotazy Smajlík teda skromný vlastně Smajlík
Jasně, ale jedna věc je že všichni budou kompletně očkovaní a druhá věc je, že to jinde (NHL) jde, tak proč by to nešlo tady.
Tohle je od jednoho fanouška fotbalové Slavie, který má blízko k informacím od Tvrdíka.......

Informace všem slávistům, kteří si chtějí užít současnou vítěznou atmosféru evropských pohárů a ligových zápasů - očkujte se.
Jednání o povolení vstupu plně očkovaných návštěvníků nad rámec stávajících epidemiologických limitů spějí k úspěšnému konci!
Nová pravidla by mohla platit již od 1. srpna 2021. tedy zápasy základní skupiny by teoreticky mohli byt před plným stadionem, záleží jen na Vás.
Předpoklad tedy je, že očkovaní nebudou nijak omezování ve vstupu na stadion a určitá kapacita, bude možná i pro návštěvníky s testem. Vypadá to, že by bylo možné za určitých podmínek naplnit celý stadion. Držme palce aby to tak bylo.
Doplnění. Dle hygieny děti do 6ti let nemusi nic prokazovat, nad 6 let test

.......pokud by to vyšlo, tak nevidím důvod postupovat stejně i v hokeji, když to jde třeba v NHL.
Skromný dotaz, proč sem dáváš odkaz, když je to obšlehnutý článek z našich stránek. Dík
22.07.2021, 14:31
Doufám, ze se na hokej nezapomene…
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.