Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Tipovačka, blíží se nám draft NHL. Letos je asi bezpředmětné tipovat jestli bude draftován někdo z Hradce ( nebo někdo ví o nadějném juniorovi?), takže to rozšíříme na celou ČR. Tak tedy, kolik Čechů bude letos draftovaných a v kterém kole bude nejlépe umístěný Čech. Já tipuji 5 hráčů a nejvýše bude ve 3. kole cca 90 pozice
odkaz

Toto na OH Smajlík ? to určitě vyjde Smajlík
Jako, že hk ANO dostalo noty od PU ANO......??
Fildoooo ty máš prostě Filipa. Smajlík Nejen na ledě.To bylo hodně dobrý. Smajlík
Trochu jsem jí zvojtil jméno samozřejmě Písařovicová. Smajlík
No prostě mu Písařicová musela rozepnout košili a skontrolovat jesli nemá tetování. No krásně si naběhla. Smajlík
Dobře Filda na vyhlášení zlaté hokejky. Smajlík
Před barákem probíhal trénink polokoní. Říkal jsem si, že bude prd*l, když se vyfotím s hradeckou šálou u jejich dodávky. Přijdu za jedním jejich zaměstnancem a velmi slušnou formou se zeptám, zda by mě vyfotil. Vysvětlil jsem mu oč mi jde, abych nedělal zbytečné provokace. Borec už už by mě fotil, ale pak povídá, že se teda jako omlouvá, ale že tohle teda fakt nebude dělat, takovej debilní nápad (!) Smajlík Smajlík Smajlík A "nasr*ně" odcházel.

Když jsem loni zlehka provokoval v práci hráče Liberce, ještě mi to s úsměvem vracel (na pohodu). To samé borec ze Sparty, Bolky... apod. A ti i popřáli hodně štěstí.

Ale jih je asi jinej no...

Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
17.06.2019, 15:42
Tak Pardubáci se nám soustředí ve Špindlu, včera celá cesta do Vrchlabí za jejich busem a dnes přímo před barákem ještě milejší pohled na trenérské trio... Smajlík Smajlík Hoši jeli pěkně na kolech na Špindlerovku či co, teď to vyměnili za brusle, to je příprava, panečku! Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.
 
 
 
Nábytek
| obývací stěny
| činky
| outdoor
| pohovky
| umělý kámen