Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořete nový účet
Junci v přípravě Smajlík .
Jinak nechme kalhoty na sobě, když brod je ještě daleko. Ono to půjde i přes nějaké drobné problémy a jak tu někteří píšou ať se o hrávají mladí kluci někde ty zkušenosti nabrat musí a čím dřív je získají tím lépe do budoucna.
Zraněným klukům přeji brzké uzdravení a návrat na led. A když pojistit nějakou posilou Tak ten Fleming by se mi líbilo podobně jako některým tady..a jak se psalo mít vedle sebe Nedospěla.. No byl by to asi postrach na ledě ale zase by na jednu stranu rozjelo možná časté vylučování obou a hrát jen ve třech...)).

Ave band ave Hradec.
22.08.2019, 23:55
Šalda byl loni zde na zkoušce, nikoliv v americe.
Místo Fanshopu by měla být prodejna kapesníků, pro ty co brečej, že nám chybí beci. Jak chyběj? Snad tu máme mladý kluky, Gaspar, Šalda, ku.va pojďme jim dát šanci, no co budou chybovat, Ok, tak půjde pár frustrátů domů nasranejch, pumpička praskne, dobře jim tak, je to sport, zábava, proberte se někteří.
Odejde Vincour? Jasně, ať hledá štěstí jinde, když tu nechce být, tak třeba v Ocelárnách bude líp.
Odejde Zámora? Laso z KHL se třeba točí, fajn, bejme mu tu šanci, vždyť je to jeho práce a bude jinde líp zaplacen, je to svéprávnej kluk.
A tak bychom mohli pokračovat, 30 chlapů, ambice, cíle, zranění, očekávání, zklamání, trejdy. Pohoda
68.. číňani... sponzoři... hokej.. kladno... repre..

odkaz

a hokejisté usa a kanady jsou lákáni na čínské občaství, kvůli olympiádě..
22.08.2019, 18:44
Souhlas... Ačkoliv, kdo byl vloni na áčko? Gaspar zraněnej, Šalda v Americe... Kukla ještě moc mladej, Havránek po zranění... Snad ten Muška, ten se mi vloni v přípravě líbil... Každopádně máš asi pravdu, že příští sezónu budem naše mladé potřebovat... Pokud udrží Kácu, Rosu a Nedomlela, bude to úspěch, ale třeba prodlouží i Cibulku... No nepředbíhejme
22.08.2019, 18:34
Péťa Lajnička by se necejtil bezpečně ani na střídačce... Smajlík
Ralfs Freibergs
22.08.2019, 18:28
Dobytek voteklej vylízanej... Je otázka času, kdy si to hodí jako jemu podobné zkrachovalé existence. Je sranda, jak svou star hodili tradiční bez mrknutí oka přes palubu, dikyčau.

Nechtěl bych ho tu ani omylem, podobně jako Schause, Barinku, Hrabala... Když už další bek, smysl by mi tu dával ten Flemming, možná Kotvan. Ale jak jsem psal, za mě máme beků dost, zbytečně bychom rozhazovali, Zámek bude cajk, u Nedomlela těžko říct... A na Linharta, zde už taky předčasně odepisovaného, si zkratka počkáme. Ty mladý kluci, co máme, nejsou žádný nazdárci, ve svý kategorii patří k nejlepším - tak obrušujme.
22.08.2019, 18:14
No, a teď jsme si ještě nechali vyfouknout Tronču, prasátko jde do Ústí. Přitom když nic, tak hradecké bary by takovou podporu potřebovaly jako sůl. Smajlík
Souhlasím s Pinquinem, jen se z toho nepo.... Situace s obránci není optimální, ale věřím že to půjde. Ale jeden dobrý bek by se určitě ještě hodil, moc.Vím, že budu asi v menšině, ale mě moc zamrzel odchod kritizovaného Graňáka. Myslím, že to byl velmi kvalitní a zkušený bek, s přehledem a navíc charakterní hráč. I přes chyby v loňské sezóně byl pořád v obraně velkou kvalitou a jistotou. Čapíno se snaží, to je vidět ( střely, hra tělem, důraz, snaha o překvapivou finální přihrávku ), ale chtělo by to u něj trochu zklidnit hru, je to opravdu někdy poděs. Gaspar je mladý, stejně jako Šalda. Nemají zkušenosti, musí se prostě ohrát, to se nedá naučit za pár utkání. I když od Šaldy jsem asi čekal trochu více po zkušenostech z juniorské Kanady, má i výborné fyzické dispozice. Možná do toho prostě se začátkem ligy spadnou po hlavě, protože nebude jiná možnost a ohrají se. Někdy začít musí a věřím, že to kluci zvládnou.
O stavu naší obrany a posilách: odkaz
odkaz

Já vím, kde se to bere. To vybrečeli fanoušci Komety po prohraném semifinále... Smajlík Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.
 
 
 
Nábytek
| obývací stěny
| činky
| outdoor
| pohovky
| umělý kámen