Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Z fotbalu: Kdyby někoho zajímalo, tak dnes ve 20:00 na O2 Sport v Tiki-taka jako host mimo jiné obránce Hradce Honza Mejdr a v 22:15 na Čt Sport Dohráno Plus jako hosté Richard Jukl a Pavel Černý ml.
Aby po něm nesáhl brněnský Liborek, tentokrát za lacino. Ale kdo ví jestli odešel z Brna v klidu, když skočil do mlíkárny. Ale že by se hrnul zrovna na Kladno, no nevím, to je z kaluže do bláta. Hlavně čekám s jakými posilami vyrukuje Jágr obecně. Zatím to vypadá na mapování trhu a v srpnu bude brečet, že nikoho nesehnal.
10.05.2021, 16:00
Pro mě je Hrachovina labilní a psychicky naprosto nevyrovnanej arogantní člověk. Je to můj názor, neznám ho osobně, ale nikdy jsem toho kluka zvlášť v lásce neměl, dle jeho několika vyjádřeních.
Nechci úplně radit, ale nevím, jestli si Wotwoři neměli raději nechat Čiliaka, když Hrachovina měl letos tak příšerné výsledky. Vypadá to na výkonnostní sešup...
kdyby zůstal na jihu, tak by za jejich letošním týmem měl asi o dost lepší čísla...., byl v nesprávný čas na nesprávném místě...
kdo pořídí čiliaka za pravděpodobně "rozumné" peníze... ??
Do -W- Hrachovina a Čiliak končí
10.05.2021, 11:40
Do Kolína by byl senzační odkaz
Normálně bych Kotala asi úplně nepreferoval. Ale klub teď musí za každou cenu nějak přečkat ty dva roky a nějak to ukopat a udržet se v lize než bude nový stadion. A v tom mi přijde Kotal ideální varianta. Navíc zná prostředí jako málokdo. Tahat sem někoho zvenku v tuhle chvíli mi nepřijde dobré. Dal bych tam v tuhle chvíli Kotala nebo Veselého.
Já Kotala nechci,hra na tři obránce v jeho podání je už pravěk....
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.