Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Podle těch čísel co se tady uvádí by bylo hodně divné kdyby tam ty hokejky pustili,i když jsou určitě dobře po zdravotní stránce sledováni. Smajlík
Určitě jo když se zkomplikovala jednání ohledně startu extraligy
q13
24.10.2020, 15:01
Odjeli naši do toho Božího Daru nebo ne??? Nevíte...???
Mne by jen zajimalo co se jako ted podle nekterych s novym ministrem zmeni, urcite se zacne hrat kdyz nejvetsi satanas zmizi z oci Smajlík )
Tak hlavně se tam řešilo určitě něco jiného než se prezentuje. Aby jel Prymula v půl jedenácté večer kvůli pár Amíkům-doktorům, když denně kleknou stovky našich zdravotníků nedává smysl. Spíš to vypadá na porcování kořisti = plošné testování a kdo z toho co bude mít.
Nejsem žena ani muž kujva kdo jsem dnes teda už. Smajlík Porucha genetiky??Démon v člověku??Zřejmě.A kdo volil Obamu když je u amíků asi dvacet procent černoušků?Bilé rasista???Neee byl to číňan a rus???Pořád se něco děje.A proč černý načelník kmene prodával černé z vlastního kmene bělochům do otroctví?Aby měl prachy bohatství?OOOO to je konspirační.Přátelé mejdlo jede a snad v Práglu brzo naviděnou. Smajlík Bude hokej nebude hokej???Chlapáci maj slinu.Bude to s nima jízda!!!!Covídek TITUL?Už by to chlapáci chtělo proměnit hrááádeček v bitevní pole po posledním špíle sezony. Smajlík
Opravuji předchozí příspěvek, jedeme do Plzně, utkání sehrajeme dnes v 17.30. budu sledovat on-line
Je to velký klad, můžeme trénovat venku, takže budeme připravení na Motor ČB. Už se těším
23.10.2020, 14:32
Jinak po soustředění Boží Dar - Německo, máme taky domluvený zimák v Polsku, kdyby se tady nedalo trénovat.
Bohužel se toto stát nemělo.Lidé budou mít vše na háku-(někteří) a situace se takto opravdu nezlepší.Zemanovi se nechce Romana vyhodit.Nikdy mně politika nezajímala,ale tento rok ano.
S Faltýnkem jsem v žadné restauraci nebyl a ta útrata take nesouhlasí Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli.
 
 
 
Nábytek
| obývací stěny
| činky
| outdoor
| pohovky
| umělý kámen