Mountfield HK

Diskusní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlašte se, nebo si vytvořete nový účet
Za napadení Lubiny pokuta 190 tis, za napadení hráčů Litoměřic pokuta pro Jihlavu 50 tis, sakra kde je chyba. Není Ujčík z Jihlavy?
tak si zítra zajdeme na polévku..

V Brně nabízí polévku se slzami pana Smoleňáka. Ten vtipkoval o provizi

odkaz

mediální předehra na zítřek začíná...
Ahoj, podle všeho jsem tady asi jediný, kdo si nemyslí, že taktika pálení na branku Čiliaka "jak u Verdunu" má s Kometou nějaký význam. Přesně s tím Brno počítá. Podobným způsobem se v nedávné minulosti v play-off spálili Vítkovice, Plzeň... Podle mého čistě pohledu fanouška, je to jen mrhání energie hráčů. Je to jako kdyby steroidy napíchaný boxer bez hlavy a bez konce mlátil se zavázanýma očima místo svého protivníka dokola železné hrazení ringu. Vlítnout na Brno v I. zápase a pokusit se je touto agresivní hrou zaskočit bylo na domácím hřišti správné. Nicméně když už ne v průběhu I. zápasu, tak zcela určitě v tom druhém měla být výrazně pozměněna taktika. S Brnem je potřeba hrát trpělivě, pečlivě ze zadu, neustále napadat, kopírovat jejich hru, hlídat si fauly... Podle mě je největší chybou s nimi hrát otevřený hokej. Pochvaly typu, „hráli jste pěkný hokej“ zní sice hezky, ale jediný co bude už za pár týdnů každého zajímat je to, kdo nakonec postoupil. Souhlasím s názorem, že „po bitvě je většinou každý generál“. Na druhou stranu jsem ale přesvědčený, že za tyto dva zápasy nesou velkou míru odpovědnosti trenéři, kteří jakoby nečetli hru a v průběhu zápasů nereagovali potřebnou změnou taktiky. Hodně štěstí všem.
21.03.2019, 15:04
no jo máš pravdu tak pardon

všem Radkům vše nej :-) Smajlík
když se nedaří, tak se musíme podívat k sousedům... a ono to není u nás hned tak špatné...

odkaz

a tolik to bylo slávy..
přesně, musíme najít způsob, jak zlomit jalovou přesilovku. k tomu dodám - bohužel chybí Rosa.
zároveň chybělo v první zápase i trochu štěstí - pří krátké první přesilovce tam byla dobrá akce, puk se vykulil do prostoru,kde Matěj Chalupa byl, bohužel o cca půl metru jinam, než jsme potřebovali - by to zametl do prázdný brány a vedli bychom my.
zato ve druhém zápase Mueller to štěstí měl - ten gol na 0:4 mu nešťastným zákrokem lapačkou hodil Max přímo na klacek.
ale co, je to 0:2 a doufám, že to v pátek vrátíme do HK. nebo v sobotu.
21.03.2019, 13:40
Ještě dva zápasy a pak dovolená Smajlík Těšíte se, kluci a holky? Smajlík Smajlík
21.03.2019, 13:39
odkaz

Brno, no. Smajlík Smajlík Smajlík
Tak celý je to vo tom, že potřebuješ, s tímhle stylem, být ve vedení, aby ti druzí, ať už je to kdokoliv, museli dotahovat a otevřít hru více než by obvykle chtěli. A další faktor, že se k mizerné produktivitě posledních týdnů/měsíců? přidá jalová přesilovka a nedobrý výsledek je na světě Smajlík
Přeučovat ty kluky na nějakýho zanďoura, to by asi uplně nebyl dobrý nápad.
Reakce na mars: ano, máš pravdu v tom, že moje přirovnání Martince k Jandačové bylo hodně přehnané a z pohledu toho, že zatím má za sebou (nebo třeba ještě nemá, stále se to může obrátit) jen jednu sezonu i velmi nekorektní. Vše může být nakonec v budoucnu jinak. Možná se v první sezoně prostě jen bojí dělat v průběhu zápasu razantnější změny. Jenže těch paralel je tam i za tu jednu sezonu docela hodně. Rád bych třeba slyšel konkrétní příklad, kdy jako trenér zásahem do hry ve špatně rozehraném zápase dokázal nějak reagovat, nebo hráče na střídačce k něčemu nabudit (odvolání golmana v poslední minutě opravdu nepočítám). Jak konkrétně třeba reagoval na nepříznivý vývoj v obou domácích QF? Možností se pokusit dát týmu impulz měl hodně, ale neudělal vůbec nic. Rozhodně netvrdím, že jde vše za ním, ale podíl na aktuálním stavu 0-2 rozhodně má. V přenosech LM, kdy je mikrofon na střídačce a jsou slyšet několikrát za zápas pokyny trenéra to bylo docela slyšet. Takže "zatím" to porovnání prostě sedí. Další otázka ovšem je, že v případě některých hráčů může mít svázané ruce, nebo se opravdu prostě jen bojí udělat některé změny ve svojí první sezoně vůči některým hráčům a poté případnému konfliktu, JPP toho napovídá.... Samozřejmě pořád věřím, že pokud se nám podaří konečně z prvních šancí jednou taky dát gól, stále můžeme uspět a klidně i 4x. *2* Pro odlehčení, nakonec třeba právě tohle je ta ukrytá taktika, nechat jim náskok, ukolébat je a potom úplně sestřelit. *1* :)) :)) :))
Celý problém vidím v tom, že oni se na nás připravili a my jsme jim to usnadnili tím, že hrajeme čitelně a ještě do medií prohlašujeme, že naši taktiku měnit nebudeme. Stačí pouze vysoko napadat naše beky a hlídat modrou a naše pěkná hra, kterou hrajeme celou zákl. část, je v kytkách. Připravený varianty jsme neměli, takže ty zápasy byly jak přes kopírák.
21.03.2019, 11:33
Jedlá soda nebude třeba. Zažívací obtíže pominou s odchodem brněnských fans z hradeckého stadionu. Dvakrát to letos ještě vydržíme.
21.03.2019, 10:46
Tak se za pár let budeme místo na zimáku scházet na kardiologii... Budeme tam chodit v dresech, aby věděli, že u nás nemusí pátrat po příčině onemocnění... Smajlík Smajlík Smajlík
Měli by místo buletinů rozdávat defibrilátory nebo alespoň jedlou sodu pro ty "odolnější" jedince. Smajlík
21.03.2019, 09:50
A gratulace dorostu k vyřazení Sparty...Plzeň bude oříšek, ale je určitě hratelná.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskusního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu jan.vavrina@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, v krajním případě pak odepřít přístup uživateli, který tato pravidla opakovaně porušuje.
 
 
 
Nábytek
| obývací stěny
| činky
| outdoor
| pohovky
| umělý kámen