Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Ahojda, tak mohu říct že jsem byl u toho včera konečně po dlouhé době zase na stadionu. Mám otázku neví někdo co řekl Perret po tom gólu tomu perníkářovi ? Potom dokonce něco křičel na Pardubickou střídačku 😂 Jen jestli někdo nemá info zajímalo by mě to. Díky
Souhlas s tebou.

Kradení vlajek má přesah napříč kluby. Jde o "městské relikvie" a fans kultura se v tomto prostě prolíná.

Jestli tady Bronx nebo Pavel chtějí řešit svůj hokej, ať ho řeší, ale říkat kdo sem co sem bude psát je úplně non sence.
Navíc v kontextu toho, co se tu velmi často objevuje za sr*čky co je třeba řešit na hokejovém fóru.


Ukradení vlajek a dalších věcí ze skladu je úplný dno.
27.09.2021, 08:50
Snídani do naší kabiny nepřivezl Dědek, ale GM Šebek. Dědek v té době ani nevěděl, kde Pardubice leží Smajlík
27.09.2021, 08:29
Jedna statistická.
Máme nejméně obdržených gólů z celé ligy!
27.09.2021, 08:05
Pěkný derby, pěkný výsledek. Konečně taky lidi na zimaku, takže i atmosféra.
27.09.2021, 08:02
To už je dávno :-) Dneska už je určitě rozumnější, jak tehdá- pro jistotu už se nevsází Smajlík
Tak co, priveze nam dnes Dedek snidani do kabiny? Smajlík
27.09.2021, 00:41
Věřím tomu, že takováto “zásadní” informace muže někoho zajímat - tady to je však primárně hokejové fórum, tak by bylo myslím fajn, kdyby jsme se hlavně radovali ze skvělého dnešního hokeje než ze 4 let staré záležitosti s ukradenými vlajkami někde na fotbale - tenhle folklór na hokej nepatří 😳 Smajlík
Přátelé, vše už tu bylo řečeno, zbytečné dál rozebírat. Otočení bylo fantastické, takhle se bude hrát v play-off! Jinak za mne trochu ostuda že nebylo vyprodáno, fotbalem bych to neomlouval, spíš jen že to byl teprve 3. zápas doma po 1,5 leté koronavirové pauze. Dále se mi nelíbilo, že za stavu 0:2 pardubický kotel řval jako o život a na naší straně chvíli ticho. Ale můžou za to i gauče, který začnou tleskat a fandit jen když jdeme do vedení. Myslím že hráči potřebují podporu především když se nedaří. Asi tak. Těším se na další zápas.
umí někdo na twiter DD real ? nebo facebook DD real napsat výzvu, pro PD jestli poskytnou pro HK fans na PU zimáku ucelený sektor bez plexi pro cca 150 - 200 fans při dalším zápase v polooslíkově?

děkuji za prípadné sdílení a "kladné" odpovědi....

na základě čestného prohlášení, že tato aktivita přispěla ke zlepšení podmínek pro HK fans na zimním stadionu v polooslíkově připočítávám do "zvedavej cup 2021-2022" 10 bodů....

pozor na to, čestné prohlášení, které porvrdí skutečnost....
Krásně otočený zápas. Perret nás probudil, ale kobyla už byla vyšťavená a chcípla by beztak určitě dřív nebo později. A ty jejich sklopený hlavy na konci zápasu - k nezaplacení !
Gól pana Perreta do šatny byl klíčem.
Perníci hráli fakt dobrej zápas, ale tak do 30. minuty jejich tempo bylo vražedné, paradoxně, když jsme hru trochu vyrovnali, dali nám 2 fíky. U piva po 2. třetině jsem říkal, ještě jsme neměli přesilovku, ta přijde a pokud dáme celý se to otočí.
Klouček 3. třetinu hodně slabej, nepodržel. Koněpule zvadly. Jak řekl kdysi Karel Bruckner, každý zápas má svůj děj a vývoj a tak to dneska bylo.
Jo a útok Perret, Lalancete, Oksanen čím dál lepší, góla si dneska zasloužili.
26.09.2021, 21:58
Krasny zapas.hosi dekujeme.
Dnes ukazka presne toho co loni neslo.otocit zapas a makat.
Luky v brane vetsi jistota nez Mazi.Jen tak dal.
A kluci jezdi vcetne Smoliho.
Jinak moc pekne od Smoliho zaverecne shrnti! Smajlík
26.09.2021, 21:44
Dnešní zápas bych zhodnotil příslovím "Konec dobrý, všechno dobré". První třetinu nás perníci neskutečně mleli a i když bylo jasný, že tohle nemůžou vydržet celej zápas, díky Lukymu jsme to přežili. Druhá třetina už takovej kolotoč nebyla, hodně důležitý ubráněné oslabeni po druhým gólů hostů a samozřejmě Jordiho kontakťák na 1:2. Třetí perioda už byla naše a hostům trochu došla pára... Skvělej Lalancette, ten má neskutečnej cit pro přihrávku, nejen dnes. Famózní Luky a obrovský srdce Koukyho a hlavně Ríši Neda při oslabeních. Děkujeme
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.