Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
24.05.2024, 09:39
jinak jsem byla na SLOVENSKO KANADA a super seděli jsme v řadě ČR KANADA a SLOVENSKO špičkovali se , ale bomba. Vyčištěná hlava a mírná ztrata hlasu:-))))
24.05.2024, 09:38
tak nevím asi sem se dívala na jiny hokej večer, ale přišlo mi, že jsme byli mírně lepší, jo jasně hokej na který jsme zvykly u nasje asi jiny, ale byla to hra dvou mužstev , USA vyčkávali a my se chopili šance. Myslela jsem, že nás budou honit hned od začátku, nastestí se tak nestalo. Ja byla osobně moc spokojena, proste rychlý tím pádem výše chybový zapas , ale takto je zvlášt s Amerikou a na MS, těším se na sobotu, tam to zase bude jiné.

Na začátku jsem byla větší pesimista ve vyberu hráčů, ale ano sedlo si to a super.
Pro zajímavost hodnocení hradečáků na MS podle individuálního indexu výkonnosti, od nejlepšího (10 nejlepší).

1) Freibergs 6,41 (7 zápasů, bilance 1+1)
2) Batna 6,22 (7 zápasů, bilance 0+3)
3) Škorvánek 6,16 (83.75 SV% a GAA 4.36). Btw vloni měl na turnaji 95,37 SV% a GAA 1.26. Letos mu to vůbec nevyšlo.
4) Perret 6,08 (7 zápasů, bilance 0+1)

Z toho řecka mi je na blití doteď! A jestli nás s nima chceš srovnávat tak na tu hrůzu nekoukej nikdo tě nenutí. Za mně včera parádní hokej a vidět byl i 23👍🏻. A minule v Praze když nás oni porazili tak taky rozhodně nebyli lepší a co jako
Hele mně se ten hokej taky nějak zvlášť nelíbil. Radši bych, než 1:0, třeba 6:5. Ale co už, udrželi jsme ušáky na uzdě, skvěle golman, tvrdší hra, plná neodpískaných faulů (na obě strany), byla povolena. Korunky bude zase další, řekl bych organizovanější, level.
Stadion do toho.
Kde jsou ti experti, že budeme rádi za postup ze skupiny? Smajlík
To je v pořádku.On nic špatnýho nenapsal.Umlátilo se to díky bránění.Já píšu že to není žádná nádhera hokejová od nás.Takový Finsko,Třinec. Smajlík Ale tihle posledních pět let mají velké úspěchy.Třeba se takový zázrak podaří i našim.
Zklamanej?To nejsem.Jen si nemyslím,že to bylo něco převratnýho na ledě od nás na čem bych ujížděl ještě za deset let.Amíci jasně lepší 50minut hry.Proč to nepřiznat.Kdo pamatuje s čím vyhrálo třeba Řecko EURO,taky se tam každý radoval,že mají zlato.Nebudu vyjímka.Nám prostě ani nic jinýho nezbejvá než to takhle hrát s takovým týmem a to Švédsko je úplně jinde,ale uplácat to s nima můžeme klidně úplně stejně.Myslím si,že nehrát dnešní ČF doma,tak nás usáci rosekají.Atmoška tlačila kluky do heroického výkonu a obětavosti.Snad to pomůže i v sobotu.
23.05.2024, 23:23
Jako fakt? Tým kterej dal v ZČ nejvic gólů si proti nám v útoku neškrtnul, a ty jsi zklamanej? Dnes se ten hokej takhle hraje. Tohle přeci přesně od obrany potřebujeme - za zádnou cenu nedostat gól. Náš gól byl sice šťastnej, nicméně jsme tam měli 3 tyčky, tak zas taková nahoda to nebyla. Musíme být upřímní, kvalitní obránce prostě nemáme, ale ti co tam byli odevzdali 120%.
Dostál skvělý.
Zacha dal šťastný gól, ale podle mně jednoznačně náš nejlepší hráč. Všechno řešil v klidu, přehled, velmi kvalitní přihrávky.
Těšme se na víkend!!!
Žádný parádní náš hokej jsem teda já neviděl od nás.Co padla ta naše štastná haluz,tak usák začal hrát.A mužeme být rádi,že se to ubránilo a odstřílelo po prknech pryč.Krásný český hokej si opravdu představuji jinak.Tohle byla spíš jen obranářská plácaná,která dopadla dobře,protože krásný kombinační hokej hrál hlavně soupeř.Nevědělo se kam dřív skočit.Budme rádi za semi a že budeme hrát i v neděli o cokoliv.
Švédové to bude jinej oříšek.
Dneska musím pochválit i Sedláka byl vidět dost.
Dneska tam bylo to pověstné srdíčko Smajlík
To byla paráda a Lukáš Dostál Smajlík Smajlík Smajlík nečekal jsem to, přiznám se.
Jooooooooooo
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.