Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
nadhled
Jinak gratulace našemu GM ke zvolení Smajlík Je vidět, že tvrdou práci, konsensualitu a určitý nadhles dokáží delegáti narozdíl od destruktivního a negativistického přístupu ocenit Smajlík
Petr Dědek dostal pouhých 13 hlasů a do VV se nedostal...
Nově zvolenými do VV za vrcholový hokej jsou:
Marek Chmiel: 40 hlasů
Aleš Kmoníček: 51 hlasů
Bedřich Ščerban: 56 hlasů
Stanislav Tichý: 50 hlasů
Petr Vosmík: 42 hlasů
Sice uspěl Lojza, ale naštěstí tam není Dědek.
Tak Dědkova taktika kopat kolem sebe a naházet na všechny špínu nevyšla, Kmoníček naopak oceněn. Jsem rád, že hlasující poznali, kdo má úroveň a kdo je jen pardubická zmenšená verze věčně ukňouraného Babiše, který taky neumí nic jiného než ukazovat na ostatní a hrát si na čistého spasitele.
No vida...

Přiznám se, že mi ani nevadi výsledek Šlégr a Hnilička..
Kmoníčkovo pole position
Zřejmě nejvýraznější podporu delegátů měl na první pohled při hlasování Aleš Kmoníček. Do vzduchu vylétly určitě desítky rukou.

Dědku čumíš co?
Tůma bez problému porazil Dědka
Viceprezidentem svazu za oblast vrcholového hokeje se stává Jan Tůma, dostal celkem 50 hlasů. Jeho oponenta Petra Dědka podpořilo pouze 11 delegátů.

Dědku dej si na Twitter jakej ses nýmand, že I s 11 koupenejma hlasama jsi totálně propad (jsi totální odpad). Doufám že i volba do vykonnyho výboru pro tebe skončí stejným fiaskem Smajlík
15.06.2024, 12:59
Šéfkomentátor ČT Záruba v předsálí zachytil debatu Hadamczika s majitelem Pardubic Petrem Dědkem, jak kritizují změnu volby z tajné na veřejnou. Podle nich to není demokratické.
Není to naopak transparentní?
Online...

odkaz
S další jasnou STOPkou pro toho jájinkovskýho zakomplexovanýho klauna ze Zmr*ovic!
Tak cinovnici zítra přeji dobrou volbu..
Šimek v poslední sezóně ani jeden start za San Jose, pouze AHL. Ale v Liberci to nadstandard bude, to jako jo.
Ten v té TV aspoň makal jak ďas. Když jsem náhodou překlikával programy, tak na mne z obrazovky vždy vyskočil on a to v jakýkoliv čas. A to mám podezření že si mimo své moderátorské funkce v daných pořadech dělal kameramana, osvětlovače, zvukaře, režiséra, producenta a možná i klapku. Smajlík
Tak Šimek z NHL do Koberce Smajlík
14.06.2024, 11:41
Taky malá perlička 😄😄

odkaz
Tenhle zadluženej blb se taky dlouho vydával za miliardáře...

odkaz
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.