Vstupenky na TELH 2021/22

 • Jednotlivé vstupenky: Na zápas proti Karlovým Varům (pátek 17. září od 18:00) budou v prodeji od pondělí 13. září 9:00 skrze on-line aplikaci a na pokladnách ČPP Arény v otevírací době. Vstupenky na další zápasy budou do prodeje uvolňovány postupně.
 • Ceny vstupenek: Jsou zveřejněny níže, uplatnit lze slevy jako v předchozích sezónách.
 • Infocentrum Hradec Králové: Od října 2021 bude klub k prodeji vstupenek více využívat partnerské Infocentrum na Eliščině nábřeží, proto je na toto místo postupně přesouván předprodej vstupenek. Pokladny ČPP Arény budou standardně otevřeny vždy v den zápasu dle otevírací doby.
 • Děti: Děti do 130 cm mohou navštívit utkání za 10 Kč bez určení místa.
 • Zlevněné vstupné: Mohou využít děti/studenti na základě žákovského/studentského průkazu např. ISIC; senioři nad 60 let dle prokázaného věku nebo SENIOR PASU; osoby TP, ZTP, ZTP/P (po předložení průkazu).
 • Nárok na vstup zdarma: Vozíčkář + 1 osoba jako doprovod (omezená kapacita míst)

Ceny vstupenek na Tipsport extraligu 2021/22:


Vstup na stadion a pravidla v ČPP Aréně:

 • Kapacita a sektory: Od 1. září 2021 není kapacita jednotlivých sportovních hal omezena, obsadit lze 100 % míst na sezení i stání. Pro zápasy Tipsport extraligy proto budou v ČPP Aréně otevřeny všechny sektory. Každý fanoušek musí zaujmout místo, na které má platnou vstupenku či permanentku.
 • Vchody: Vstup do ČPP Arény bude umožněn hlavním vchodem, vchodem od Jiráskových sadů a pro partnery klubu navíc V.I.P. vchodem od řeky Orlice. U vstupů do ČPP Arény bude probíhat dvojí kontrola (bezinfekčnost a platné vstupenky).
 • Kontrola dokladu o bezinfekčnosti Covid-19: Osoby starší 6 let se musí u prvního stanoviště prokázat platným dokladem "o bezinfekčnosti Covid-19", a to jednou z následujících možností: (a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření s negativním výsledkem; (b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) s negativním výsledkem; (c) osoba byla očkována proti onemocnění Covid-19 a uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu; (d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění Covid-19 v uplynulých 180 dnech; (e) osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT) určený pro sebetestování, jehož výsledek bude negativní; (f) osoba ve škole nebo školském zařízení absolvovala nejdéle před 72 hodinami rychlý antigenní test (RAT) s negativním výsledkem, tato skutečnost se dokládá čestným prohlášením. Potvrzení o "bezinfekčnosti" nemusí být vytisknuté, stačí ho načíst ve svém mobilním telefonu. Přesné znění pravidel naleznete zde.
 • Kontrola platné vstupenky: U druhého stanoviště bude probíhat kontrola platné vstupenky nebo permanentky.
 • Respirátory a opatření: Po celou dobu přítomnosti v ČPP Aréně je nutné mít nasazenou ochranu dýchacích cest (respirátor alespoň třídy FFP2). Návštěvníci utkání musí respektovat pokyny pořadatelské služby a dodržovat veškerá platná nařízení i protiepidemiologická opatření. Zakazuje se účast na utkáních osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění Covid-19.
 • Občerstvení: K dispozici budou stánky s občerstvením v rozsahu z předchozích sezón.
 • Možnosti naplnění kapacity ČPP Arény: Podle aktuálně platných nařízení ministerstva zdravotnictví může jednotlivé arény navštívit plná kapacita diváků, a to tak, že prvních 3000 návštěvníků musí doložit doklad o bezinfekčnosti (a-f). Alespoň polovina ze zbývající části kapacity (v případě Hradce Králové polovina z 3 890 míst) musí být obsazena fanoušky, kteří mají za sebou očkování proti Covid-19 (c) nebo nemoc v uplynulých 180 dnech prodělali (d). Zbylá část kapacity může být obsazena osobami, které mají platný negativní test (a, b, e nebo f).
 • Parkování: Bude od prvního domácího extraligového zápasu možné opět na velkém parkovišti u Univerzity Hradec Králové, konkrétně u budovy A (Objekt společné výuky) v Hradecké ulici, která je vzdálena od ČPP Arény zhruba 5 minut chůze.