Vstupenky na předkolo TELH

Stejně jako v předchozích letech, ani tentokrát se majitelé sezónních permanentek nemusí o nic starat, jejich karty budou funkční pro všechna utkání hraná do konce aktuální sezóny.

Fanoušci, kteří vlastní základní verzi permanentek, měli možnost předkupního práva na svá místa, a to do sobotních 20:00. O hodinu později, tedy v sobotu ve 21:00, byly nevyužité rezervace uvolněny do volného prodeje.

Hokejový klub Mountfield HK doporučuje všem fanouškům nákup vstupenek skrze on-line aplikaci, který je pohodlný a navíc oproti pokladnám časově zvýhodněný. Díky tomu se mohou vyhnout frontám na pokladně. V on-line aplikaci jsou k dispozici stejně jako na pokladně všechna aktuálně volná místa na stadionu. Kromě on-line aplikace budou vstupenky v prodeji také v Infocentru na Eliščině nábřeží a na pokladně ČPP Arény, a to v jejich otevíracích hodinách.

Ceny vstupenek na předkolo play off jsou shodné s cenami na základní část Tipsport extraligy, a to včetně zachování slev.

Ceny vstupenek na předkolo play off

Kategorie Plné Zlevněné
červená 320 Kč 300 Kč
žlutá 280 Kč 260 Kč
modrá 230 Kč 210 Kč
zelená 190 Kč 170 Kč
stání 150 Kč 130 Kč


Zlevněné vstupné (pouze na pokladně nebo v Infocentru):

– Děti/studenti na základě žákovského/studentského průkazu např. ISIC
– Senioři nad 60 let dle prokázaného věku nebo SENIOR PASU
– Osoby TP, ZTP, ZTP/P (po předložení průkazu)

Nárok na vstup zdarma:

– Vozíčkář + 1 osoba jako doprovod (omezená kapacita míst)

Děti:

Děti do 130 cm výšky mohou navštívit utkání (bez nároku na sedadlo) za symbolických 10 Kč. Vstup na stadion jim bude umožněn hlavním vchodem, konkrétně označeným turniketem vedle pokladny č. 3. Vstupenky pro děti bude možné zakoupit v předprodeji, a to on-line, v Infocentru i na pokladnách ČPP Arény.

Hosté:

Výše vstupného do sektoru hostí je shodná s cenou vstupenek na stání pro domácí fanoušky, tedy 150 Kč.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.